Любов от разтояние
Привет на всички,
Имах приятелка от 3 години и 9 месеца. Връзката ни беше много трудна, защото бяхме на почти 250 км. един от друг. Първите 2 години вървеше нормално( тоест виждахме се по често), но след това започнах работа в която нямах абсолютно никакво време нито за мен, камоли за нея.
Преди 1 месец ми каза че иска да остане сама за известно време, като разбирасе ми беше много трудно. Тя избра да се върне при мен, но преди 2 дена ми съобщи, че неможе така и окончателно се разделихме. Само я помолих на датата която правим 4 години да се видим и да изкараме целия ден заедно. След като си обещахме това решихме да не се търсим до тогава.

Какво да правя, много съм объркан?

Коментари

2.   За да се запази една връзка, тя има нужда от общуване между хората в нея. Вие трябва дс намирате време за разговори, дори и да са по телефона. Може би твоята приятелкс е сметнала, че намираш работата си за по-важна. Това я е обезкуражило да продължи връзката си д някой, който не намира време за нея и вашата любов. Поддържането на яръзка от разстояние е трудно начинание, но не невъзможно. Виж как първите две години сте били добре.. когато сте си общували и как след като си започнал работа и сте намалили разговорите всичко е тръгнали надолу. Връзките имат ощнужда от споделяне, за да продължат пълноценното си съществуване. Мисля, че ако идкаш да сте заедно отново, трябва да намираш повече време за любимата си или да си намериш нова работа. Щом веднъж се е върнала при теб, тя е видяла че няма промяна в отношенията ви. Ако направиш чромяната, приятелката ти ще се върне при теб. Очевидно иска да сте заедно, но трябва да намираш време за нея и вашата връзка.

3.   Направих всичко, напуснах работата, която много малко хора имат възможност да я започнат (бях Управител един ог най големите супермаркети в БГ). Извинявах и се ходих при нея, но нищо.Тя мисли че ни трябва време, но се страхувам, че ако я оставя сега няма да се върне никога.А и аз ще изгубя чувствата си,незнам какво да правя.Дайте ми някой съвет.

4.   Направих всичко, напуснах работата, която много малко хора имат възможност да я започнат (бях Управител един ог най големите супермаркети в БГ). Извинявах и се ходих при нея, но нищо.Тя мисли че ни трябва време, но се страхувам, че ако я оставя сега няма да се върне никога.А и аз ще изгубя чувствата си,незнам какво да правя.Дайте ми някой съвет.

5.   Направих всичко, напуснах работата, която много малко хора имат възможност да я започнат (бях Управител един ог най големите супермаркети в БГ). Извинявах и се ходих при нея, но нищо.Тя мисли че ни трябва време, но се страхувам, че ако я оставя сега няма да се върне никога.А и аз ще изгубя чувствата си,незнам какво да правя.Дайте ми някой съвет.

6.   Търпението е всичко. Ако не изчакаш и не дадеш шанс на времето да поптави някои неща, само ще съжаляваш после. След време може да се съберете. Може дори ти да разбереш, че чувствата ти за се променили. Ако не те иска сега, не бъди нахален, но и не я иставай съвсем. Опитай се да бъдеш част от живота й. Късмет :)

7.   Много е трудно найстина, а ако и звъня веднъж на седмицата дали ще е добре или трябва по често ?