Какво да направя вече не знам
Здравейте, аз съм момче на 20 години, моята изтория е често срещана в днешно време. Та историята ми е следната. Не мога да си намеря приятелка, от 7 месеца съм сам самичак и не става и не става правил съм изключително много опити да се запозная с някое момиче, и просто не става. Мога да съдя че не съм лошо момче не изглеждам зле или поне аз така си мисля само, нямам тяло на Аполон, нямам парите на Рокфелер, от нормално семейство съм, не ме е срам до го споделя. До сега съм излизал най много със 4/5 момичета и те са ми били гаджета така да го нарека, признавам си нямам подход към жените/момичетата със времето вече не знам и как да заговоря някое момиче не съм срамежлив, държа се мило опитвам се да забавлявам хора, и до сега не съм виждал признак от момиче което да иска да привлече вниманието ми или просто да ме заговори, не излизам много по дискотеки и кафенета, разхождам се почти всеки ден из града или околната природа със моето куче обикновенно сам нямам много приятели. Не знам какво да правя вече тотално съм се примирил с факта че няма да си намеря приятелка и съм се и отказал вече да търся каквото и да е било, ако някой може да ми помогне и препоръча подходи нека заповяда, ще приема и упреци може би и със си ги заслужил. Благодаря все пак!

Коментари

1.   Това е поредната история - как да си хвана гадже.
Потърси ли преди това теми подобни на твоята?

3.   Това е поредната история - как да си хвана гадже.
Потърси ли преди това теми подобни на твоята?

4.   Хаха и аз сама с кучо по цял ден :) но сайтът е анонимен.
Феникс

5.   Момичетата търсят в едно момче две неща : мускули и пари, ти казваш, че и двете ги нямаш(аз също ги нямам, затова и съм нямал приятелка до сега)и затова нещата са сложни, но се надявам много скоро да срещнеш истинско момиче което ще те обича и цени!

6.   Сваляй нахално жени към които нямаш чувства:) Случайно срещнати на улица, в автобус и тн. Плесни някоя по дупето неочаквано, кажи нещо нахално:) Хахаха знам, че заради този коментар биха ми се нахвърлили дамите, няма значение:) Дори да обършеш някой шамар ще разпуснеш 100% и когато дойде време за важната ти жена ще имаш опит и спокойствие.
Аз бях срамежлив до 16-17, после кат се отворих. Преди това момичета са ме нападали, признавали че ме харесват, изчервявал съм се. После започнах да си имам сладка приказка с всякакви жени, дори флирт с 42 годишна. Работих на 20 в магазин ХС с 4 колежки на смени - първите два дена беше сериозно, работно, нещо се мълчеше:), после като се разговориха... През цялото време за мъже. Този как я погледнал, онзи какво и казал днес - щуротии яки. Нещо като петел сред кокошки станах, разчитаха на мен. Беше ми забавно да открия колко мислят за нас, а иначе на външен вид са едни недостъпни, независими:P

7.   Не ти ли пише някоя?

8.   От автора, до номер 7. Не, не ми пише никоя аз пиша но не ме отразяват нещо, и вече не пиша на никоя.

9.   До номер 6, ще опитам твоя съвет въпреки че е малко налудничев. От автора.

10.   От автора, до номер 1. Да видял съм, и със това не искам да изкажа че си търся гадже, а как да процедирам има разлика. Ако си търсех гадже щях ли да пиша тук за съвети?

11.   До номер 4. Радвам се, той е най приятната компания за сега. :)

12.   До номер 5. Не, съм казал че ги нямам, нямам право да се оплача от към пари, а за мусколите и тях си ги имам. Това че споменах, че съм от нормално семейство не значи че ги нямам :) Иначе благодаря!!

13.   Като имаш мускули та какво? Нима очакваш да имаш приятелка само заради тях? !

14.   Ходи на фитнес, почти 80 процента от посетителите през деня са момичета, запиши се да учиш нещо, курс по език например, членувай в някоя организация БЧК например, ходи на местата, където се събират повече хора с кучетата си... Искам да кажа, че когато се събираш с хора по интереси, запознанството е по лесно и имате общи мотиви, регулярни срещи някошко пъти в седмицата. Не мисли натрапчиво за гадже. Запознавайки се с хора, без значение момчета или момичета ще. Си намериш среда. Твоето момиче ще се появи, гарантирам ти. Съветвам те да наблегнеш на учене, книги, усъвършенстване. Та ти си толкова млад, всичко за теб тепърва предстой. Посшушай ме, не мисли, че това са клишета. Работи над себе си, над ума и тялото си. Много важно, че сега нямаш приятелка, ти на този етап и сам си си достатъчен. Прави каквото трябва и не се тревожи за нищо, защото разтревоженият човек, притесненият човек, комплексирания, този с фикс идеите и т. н. излъчват негативност и напрежение. Пак ти казвам, на този етап в живота си можеш да си щастлив и без гадже. Всичко ще се нареди. Успех.

15.   До 13. Няма смисал да ти отговарям, ако искаш да се заяждаш, хвани друга изтория, нито се перча с тях нито нищо. Пита ме, аз ти отговорих, не очаквам с тях, да си намеря приятелка.

16.   От автора, до 14. Благодаря ти, това беше най смисленият и позитивен съвет, ще направя ако ли не всичко поне част от това което ми предложи.