Споделена история от Секс и интимност

Незадоволена съм
Здравейте, нямам никакъв проблем в секса, което е проблем, защото, всички мъже с които съм спала свършват много бързо. А и се възбуждат много лесно. Аз обаче не мога така лесно да свърша и ми трябват поне 2 часа което считам за нормално. Но последния ми партньор избяга от мен защото го изтощавам а на мен тъкмо ми беше станало хубаво с него.. казвали са ми че съм нимфоманка, не мога да спра... почивчица за една цигара и.. пак стигала съм до 7 8 часа и не ми омръзва.. и затова той се уплаши... Не знам какво да правя. Харесвана съми съм желана но задълбочат ли се нещата сякаш съм чудовище

Коментари

1.   Определено 7-8 часа за секс не са нормални. Хвани обаче и си вземи един хубав вибратор и действай. Можеш да интегрираш разни разнообразни играчки в секса си с мъжете, но нормален мъж не може да ти издържи. Всяка жена по принцип има нужда от повече време от мъжа, но 1-2 часа са много. 30-45 мин. макс и то не само пенетрация. Средната пенетрация, която достигат мъжете е 9-11 минути. Ти с тези часове не можеш да успееш с един мъж, а и вибратор вземи по-сериозен, не от китайските, а някой немски да кажем, за да ти свърши работа
Потърси услугите на психолог, защото зад подобни проблеми обикновено се крие психически проблем

3.   Здравей! Ей затова много ме е яд на живота! Аз съм на 25г. момченце:))) и на мен секса не ми стига. Свършвам 4-5 поредни пъти с материал и след това на час по веднъж без сперма, така докато дойде време да тръгвам на работа. Яд ме е защото тя неиздържа!!! Аз също съм симпатичен и желан, но хора като теб и мен рядко се намират. Напълно нормални сме, просто не сме като масовите хора, това е! Аз съм на морето. Ако пиша нещо по-конкретно вероятно няма да го побликуват. Ако ти имаш желание да се видим, пиши, пък все ще измислим начин!!

4.   7-8 часа... Наистина няма мъж, който да издържи на тези обороти...
Но пък можете да се компенсира и по други начини. Както е написал номер 1 - вибратора също е вариант. Бившата ми беше горе долу като теб, но след, като вече се "изчерпваше" ресурса ми, продължавах с орални ласки. Има си техники и тънкости, които, ако се овладеят от партньора ти, ще те качва в небесата и ще те държи там доста дълго (ако му харесва да лиже де). Аз съм продължавал с лизане и "необходимите добавки" над 4 часа, но тук трябва да кажа, че страшнно много ми харесва да лижа, а не при всички мъже е така.
Мисля, че ще няма нищо неестествено при теб. Просто си свръхсексуална. И както се казва - "за всеки влак си има пътници" :) Със сигурност ще намериш и своя :-)
М35

5.   Оплаквате се масово, че постоянно и всички сме искали сеексс... сега пък се оплаквате, че не ви стигнал :)? Вие някакво адекватно решение ще вземете ли?

6.   2 часа не са нормални. Нито секс маратони по 7-8 часа. Разбира се има изключения, имал съм по 4-5 часа няколко пъти в живота но след това една седмица съм с прежулена пишка и не ми е до секс изобщо. Нормалният акт е средно 20 минути.

7.   Ти ми трябваш значи :) Само ако и хубави свирки правиш, цена няма да имаш.

8.   Уникален секс кога страстен, кога по-нежен има за 10-15 минути за жена, излудява. Може 2-3-4 пъти ако сме разгорещени емоционално. Наистина си нимфоманка. Права е Н1, проблемът е в психологически - имаш ли проблем с баща си, жестоко разочарование или изнасилване? Нещо от детството, за което си връщаш/отмъщаваш?
Гледаш мъжете като обекти за свое задоволяване, а не хора, личности. Грешка.

9.   Какви са тези часове бе, ти наред ли си? ! Средният полов акт е 15-20 минути и то не непрекъсната пенетрация. Би могъл да се удължи примерно до час с разни лигавеници, но за това човек трябва да има отделено специално време и настроение.
То ако беше така - по 7-8 часа, човечеството да се е затрило досега. Когато хората са били примати някой див звяр отдавна да е изял подобна с часове лашкаща се двойка. Тогава е било още по-бързо - по 2-3 минути и айде чао!

10.   Ами да, всичко започва в главата, явно по бавно се отпускаш, 1-2 часа е много, а играта преди това, предразполагането има ли го, пробвала ли си да свършваш ако ти правят само орален или само със стимулация....

11.   100% нимфомания, отивай на психолог/психиятър и дано да може да ти помогнат, за да се оправиш и да станеш нормален човек.

Това състояние в медицината се води заболяване, психологичен проблем и с този проблем една жена няма как да може да води нормален живот и да е щастлива.

12.   Дай някакви координати - аз съм това което търсиш. Като свърша и след 5 мин пак ми се прави секс (М25). Като малък съм мастурбирал до 11, 12 пъти на ден. Сега също имам постоянно желание за секс и също като теб - мисля, че плаша жените с това, че само за секс мисля!

13.   Авторке, жена съм.
Аз също съм незадоволена, но не защото свършвам за 2 часа - на мен и половин час или 45 минути ми стигат - а защото просто обичам секса и ако може поне 2-3 пъти на ден поне е най-добре.
Ма не може, защото мъжете са масово асексуални и дори веднъж на ден им се вижда много.
Та така, ако не си намериш някой като теб се приготви за цял живот мъки и незадоволеност.
Купи си вибратори, както са те посъветвали по-горе. Аз също имам няколко, но знай, че нищо не може да замени докосването на човешко същество, което те желае толкова, колкото и ти него.

14.   Отиди си изледвай подробно всички хормони - това е чисто физически проблем - не вярвам да има нещо общо с психиката.

15.   Виждащия е аутсайдера при слепците.

Това че масово сексуалния живот на хората е куц - нищо не значи за теб.

Нимфоманка си ако не можеш да се въздаржиш и налиташ на секс на други хора извън партньора си. Ако все пак си лоялна и не се чустваш луда - всичко ти е наред.

Аз като жена правила секс 10 часа с един мъж, без медикаменти ще кажа това:

Какъв партньор си избрала е разликата между 1 оргазъм на 3 месеца и 7 оргазма за 2 часа.

Ако не можеш да свършиш дълго - имаш проблем и не ти трябва доктор а трябва да седнеш два дена сериозно да си помислиш за мислите и чуствата които имаш и как да работиш стях.

Ако свършваш и свършваш и не искаш да спираш - е лакомство.

За проблема мога да ти помогна (само с приказки)
За лакомството няма лек - трябва да РЕШИШ как да действаш с него, че да не се уливаш иначе води само до проблеми.

Пък и разглеждай го от добрата страна, като не ти е стигнало се дразниш - следващия път ще си дори по възбудена. Ако искаш да е още по предизвикателно - следващия път го прави дори на малки бавни хапки, мозъка ти ще полудее от еуфория, че му даваш това което иска ама не баш както е очаквал.

!? Секс с един мъж 10 часа!?

Мъжа с който правя секс не може да свърши повече от 3-4 пъти, в рамките на 30 минути до 3 часа. Може да свърши и за 10 секунди ако иска. (поне първия път за деня)

Материала първия път е нормален, после разреден, накрая оскъден и в редките случаи в които има четвърти път е почти напълно прозрачен.

Когато го питах защо тогава си прави труда другите 7 часа без да свършва ми отговори "И да нямах никакво чуство под кръста пак щях да се радвам да правя каквото и да е с теб". Кажи речи си гарантира позицията за цял живот и без да можеше да издържа толкова. И не защото измисли нещо добро да каже, а защото реално си вярваше когато го каза.

Ерекция може да получава почти когато си поиска, дори да не може да свърши след това. Ако го разсея точно за 2 минути с друго си губи ерекцията, защото вниманието му не е там. Но после ако иска пак го вдига.

Когато го питах как така - обяснението му беше че му е писнало да е поредния лумпен с големи претенции и малки възможности и е решил да се постарае по въпроса. Отнело му е над година, когато е стигнал до момемта в които краката и ръцете му се изтощават по бързо от члена е решил да спре. И реално посмъртно няма как да издържи без да се сменяме отгоре отдолу. Предполагам че ако и аз не капвах от умора можеше да издържи и 12 часа ама айде ще прежяла любопитството си да не стана лакома и аз.

Обичам арогантната му физеономиика когато гледа други хора които си говорят глупости за секса. Даже му се чудя как не се включва ама кой да му повярва... Ако каже че е правил толкова секс за един ден че члена му се е протъркал и е прокървял - ще го гледат като извънземен. За това познатите ни като излизаме обикновено ги удостоява с поглед "Де да знаехте деца как изглежда живота след първи клас, ще пожиивеете ще видите"... Ако питаш познатите му всичките не биха предположили че е нещо повече от поредния полу-задоволен полу-девственик. Направо не знам как не прави опити да се фукляви на ден днешен дето дечурлигата само зърното на гърдата да ми видят случайно и ще има 50 нови известия по 10 социални мрежи.

16.   Хей, аз съм мъж на 30 години и имам същият проблем. Искам да правя секс всеки ден по няколко пъти на ден и не ми стига. Хайде да се съберем и да си решим проблема заедно? Какво ще кажете?

17.   15-20 минути среден полов акт ама друг път! Вие в ред ли сте бе хора? Аз на това му викам маратон. За къде сте се разбързали? Секс ли правите или състезание? При нас с мъжа ми само оралната ни е по 15-20 мин...

18.   Напълни се темата с чекиджии, които я са правили някога секс с реална жена я не. А жената търси съвет, а не някви чекиджии, които за да почнат да се предлагат по форумите, означава. че са доста зле в реалният живот и не могат да си намерят партньорка.

Определено това не е нормално състояние и по принцип нимфоманията е свързана и с безконтролният секс със най-различни партньори, както и други психологически симптоми.

Не зависимо дали ще попадне този случаи в графата нимфомания, пак не е нормално и както се вижда е проблем и със партньорите и запазването на връзката, а дори и да се намери мъж със същата хипер сексуалност и да се плющите по няколко час на ден това ще е проблем за воденето на един нормален живот, освен ако и двамата не ходите на работа и се чудите как да си запълвате свободното време.

Има един много основен въпрос, ако можеш да получаваш по лесно оргазъм и за един час да получиш няколко дали това ще промени нещата и да нямаш нужда от такива секс маратони от които да ви се протрият шундрите.

Ако оргазмите могат да променят нещата ти трябва да намериш начин да ги достигаш по лесно. При мъжете трудното свършване се лекува от медицината и това се води проблем, някой мъже дори имат по сериозен проблем и не могат да свършват въобще.

При жените е малко по различно когато говорим за свършване, има доста фактори които са определящи, психологични, физиологични и действията на мъжа. Но щом ти все пак успяваш да свършиш след по дълго клатене, значи може да се изключат някои причини.

Оргазмите както всички знаете се случват в мозъка и най-показателно е това, че оргазъма може се случи и на сън без никаква физическа стимулация. Това означава, че ти може да се научиш да свършваш много по бързо и за да го постигнеш това най-лесният начин е да ползваш вибратор и да може да се научиш да контролира усещанията и да свършваш много по бързо.

Също така може да има и други фактори, като хормоните които да оказват влияние и за оргазмите. При мъжете нивата на допамин са от много голямо значение за бързото или по бавното свършване.

Запомни това което ще ти кажа -- Решението на твоя проблем не е в това да си намериш някой мъж секс машина и да се чукате по 5-6 часа на ден. Ще разбереш какво е удовлетворяващ секс когато може да постигнеш няколко оргазма за един час, естествено и уменията на мъжа са много голям фактор.

Трябва добре да си изясниш на себе си, а и на нас също дали само заради оргазмите, които са ти по трудни искаш да правиш толкова дълго секс

Ако мъжа прави всичко както трябва не е нормално да свършваш чак след два часа!

21.   Но нали през уикенда може и повече от 8 часа?
Ти само един мъж ли искаш?
Да, и аз бих искал само една жена.
Уви, такава няма.
Всичко започва със: Караш ме постоянно да те желая....
И завършва със: Ти само за секс мислиш, чао.
Май и двамата сме за психиатър.
Дали психиатърът би ни запознал?
За да се лекуваме взаимно:)

Тук май нито ти, нито аз ще намерим разбиране и съчувствие.
И все пак, аз съм точно като теб.
Когато си харесам някоя жена и искам да съм само с нея....
тя задължително ме напуска, заради многото секс.
Искам да обичам, а няма кого.
И вместо това само чукам,
хвалят ме и си отиват.

22.   Не си единственна и аз съм така, а съм мъж. Свършам бавно, така че те разбирам. Трудно се намира подходящ сексуален партньор.

23.   Отнема известно време на много хора - да почнат да се съобразяват със идеята, че хубоста не значи нищо (основния критерий по който си избираме партньори. Втори след - хора които ни се връзват на акъла)

Еи ама виж кукла/сладур, направо за снимка - чудо голямо.

И течния ми сапун е много готин, един светло зелен прозрачен цвят, има мирис на мед и чай. Не бих препоръчала на някой да го изпие обаче - даже и аналогията се получава добре, използваш го на бързо при нужда и айде чао.

А, че онова дето ебеш че има две ръце два крака(обикновено) и повечето други сходни характеристики човешки - никога не гарантира че при консумация няма да ти излезе на пожар през всички отверстия.

Така и не разбирам защо толкова много хора си тъпчат тигана с крастици и се чудят защо от тях омлета не става като от яйца.

Ама какво да правим, коткаме си култура на масово малоумие, все трябва от някъде да избива. Ако всички мислехме преди да действаме - ехее...

26.   до номер 13, бих искал да имам жена като теб, ако се видим, може да се харесаме и да се оженим

27.   до номер 13, бих искал да имам жена като теб, ако се видим, може да се харесаме и да се оженим

29.   Гледай какво става, човече! Една жена каза, че е може би нимфоманка и чекиджийте - пубери я напалатиха като мухи на мед. Тоз можел 10 пъти, другия можел по 10 часа. Ей, тука сте само някакви сексуални атлети. Пхахахахахахах. Авторке, 2 часа не е нормално, мила. Или мъжете, с които си била не знаят какво правят, или ти имаш някакъв проблем с отпускането или със секса въобще. Според мен нормалния полов акт е половин-един час. Другото омръзва. Аз съм бил с жени като теб. Рекорда ми е 7 пъти за около 16 часа. Само дето това е много изморяващо и след това не трябва да ме бараш поне ден-два. Номер 13, теб повече те разбирам. Повечето мъже станаха асексуални, 'щото повечето мъже на наше време НЕ СА МЪЖЕ. Някакви зализани, избръснати лигльовци. Има и мъже като мен. С главно М. Аз обичам секса в умерени граници. Смятам, че веднъж-два пъти дневно е напълно нормално да се отдадеш на креватна гимнастика. Ама това всеки ден. Освен това, когато малкия приятел се умори, винаги може да се продължи по друг начин. Така, че скъпи дами всичко си е до човека според мен. Авторката и номер 13 просто трябва да намерят правилния човек за тях.
АКАТИМ

31.   Я пробвай с някой от противоположният пол сигурно от там ти идва проблема с задпволяването.

34.   Мдам и така момчета това е червената шапчица която спокойно може да о смърти всеки вълк. Като гледам коментарите значи млади момченца определено сте гола вода и нямате въображение.

поздрав от батко ви Оберот
Пожелавам много оргазми на тази червена шапчица.

35.   М38, В момента съм сам и ми трябва нещо за ебане. Не би ми омръзнала стиа да имаш готино тяло.