Тя е по-голяма и омъжена
Здравейте!

Преди няколко дни бях на една работна среща, на която взех участие и трябваше да говоря. На 26 години съм, момче. След самата среща се запознах с една жена - на около 35 години може би, която веднага забелязах, че изпитваше симпатии към мен. Говорихме си, имаше взаимно привличане, тя много ми говореше, почти не спираше. Просто докато говорехме и очите ни се взираха едни в други продължително, усещах я, че ме харесва и иска нещо повече. Тук обаче идва проблемът - женена е и има 2 деца, а мъжа и дори го познавам по работна линия. Той е добър, не е опасен поне на пръв поглед, тоест той не ми е спирачка в момента, не ме е страх поне на пръв поглед от него. Вие какво бихте ме посъветвали - да играя ли с нея, да пробвам ли или да не се бъркам? Ако да играя как да го правя, за да не ни хванат? Засега тя не знае какво бих предприел, още нищо не съм правил. В София сме и двамата.

Коментари

1.   Ми пробвай се, може и пък да не ти върже мадамата, ако ти върже , тя си е направила сама преценката че не и дреме от мъжа и.

2.   Играй!

3.   Няма смисъл, нищо повече от секс няма да получиш. Само ще си изгубиш времето с нея, а ако и се влюбиш, ще ти стане съвсем тежко. Потърси си момиче на твоята възраст и не се занимавай с глупости.

4.   Ами я си представи, че твоята жена след време ходи та се изпраска с някакъв пишлигар?
Не му пукало от мъжа ѝ... И ти ще бъдеш на негово място един ден.

5.   По-добре не се занимавай. Не я знаеш каква ще излезе.

6.   Според мен не трябва да им се бъркаш. Все ще намериш хубава необвързана девойка, при която няма да има проблеми с разбити семейства и драми.

7.   Ей такива като теб са ми любимите. Харесва ми еди коя си, ще се пробвам. Знаеш ли мъжкото правило: "за п*тка п*тка недей да ставаш"? ! Май не. Ето, вече го знаеш. Как така ги правите нещата? Той мъжа й може да е хрисим, но не знаеш истинската му същност. И какво означава, че към момента той не е фактор? Значи ако беше четирикрилен гардероб много щеше да си помислиш дали да пробваш, така ли? За мен си един страхливец. За какво ще искаш да разваляш семейството на хората? ! Я си представи, че само си въобразяваш? Пишлегар, вземи си намери друга работа, освен да се опитваш да разваляш семейства, защото някой ден ще си намериш майстора и няма да те чуем и видим повече.
АКАТИМ

8.   Не се бъркай! На тия години, работиш, имаш контакти не е хубаво да се занимаваш със семейни жени! Така ще си спестиш неприятности.

11.   Каквото има да го изживяваш - изживей го!