Моряк съм
Като ме няма по 5-6 месеца, се чудя жена ми дали не си позволява да ми изневери. Има всичко хубав дом кола пари не и липсват дете което да гледа. Красива е и си мисля, че без секс половин година няма да седи...

Коментари

1-50 от 62

1.   Хахахаха ами пич чесно казано правилно мислиш. И аз обичам приятеля си, но не бих издържала половин година без нищо, пък дори и да не се стига до секс. Все ще излиза от правия път! е, има и различни жени, но твърдр рядко се срещат. Ако жена ти е от тях-Браво!

2.   Всичко си има цена, доста хора са по света и са отделени от семействата си - когато печелиш едно, губиш друго и няма как да сложиш на кантар нещата, ще бъдеш все раздвоен между стандартите на живота и на семейството.
Мечо Пух

3.   Няма шанс да не се чука с друг!!!
Бъди 100% сигурен, че го прави, просто не е човешко 6 м. без секс.

4.   И какво от това? Физиологичните нужди са едно, а любовта, приятелството и уважението към партньора - съвсем друго нещо. Ако всичко между вас е наред, какво те интересува какво прави жена ти, докато тебе те няма по половин година? А и кога да се отвори на секс - като стане на 60 ли?

Ако ти се правиш на стоик и се въздържаш по 6 месеца, нали не смяташ, че и другите хора (в частност - жена ти) са ДЛЪЖНИ да живеят по същия начин? То верно че има и пръсти, и вибратори, ама на човек понякога му се приисква да пипне и по нещо живо...

Моли се само да не "лепне" някой навлек, който после да я преследва, да я ревнува и да ви заплашва, че българската полиция и съдилища са много, много неадекватни в това отношение.

5.   А ти нищо не казваш как издържаш ти самият. Какво става по чуждите пристанища? Всички знаем за заразените със СПИН моряци от 90-те години. Нали се сещаш как.

Според мен с нея трябва да сте си изяснили дали ти ще спиш с проститутки по пристанищата и дали тя ще го прави с друг на сушата. Ако сте на едно мнение и ти спазваш това, което си обещал (верен си), а тя не- има проблем. Ако и двамата сте си дали свобода-няма проблем. А как ще разбереш... Еми... имаш пари, плати на детектив и той ще ти докладва (с доказателствен материал, естествено).

Друг начин да разбереш е да симулираш ти самият сексуална връзка с друга жена по време на рейс. Да й поискаш ''прошка''... Малко театралничене, нали разбираш...
Ако се обичате истински , няма да имате проблем, дори в мислите и.

6.   Аз ако съм на мястото на жената ти, не бих изневерила, ако съм сигурна, че и ти не би изневерил.

7.   от автора:) Скъпи мацки...я кажете всяка за себе си какво би направила в такъв случай.Трябва да сте наясно ,че всички моряци ходят по жрици по пристанищата има и мнооого малко изключения.Ходят от нуждата от секс,но има който ходят само подараци да купуват .Зависи от половинката ,която те чака ако си заслужава и е сладурана и наистина ценна се въздъражат мъжете да ходят,но пък има други кото само чакат да заминат и с нетърпение се отправят към "мадамите" Да не говорим за "меката на секса" и др подобни места където и най-заклетите топват...

8.   Ти може би от себе си съдиш...

9.   Аз не бих изневерила

10.   Не знам, според мен повечето тук са прави, но исках само да отбележа, че заглавието много ме разсмя :D:D:D

11.   Ами аз лично не бих се омъжила за моряк.

Холи

12.   Приятелю, ако имах мъж като тебе, който има твоите разбирания за " мадамите" извън брачното ложе и ги радва на макс, повярвай ми, не просто нямаше да ти изневерявам ами и колата и парите и всичко останало щях да пратя по дяволите ... Теб първи.
Петя

13.   Е, като ходиш при жрици, какво искаш от нея?! Или за тебе може, а за нея не?!

14.   Ти от кои си №7?
Ако познаваш добре себе си и жена си няма да имаш съмнения относно нея и относно теб.Росирос
П.П. И нямаше да задаваш такива въпроси? Би трябвало
предварително да сте се изяснили за ...верността преди
това.

15.   меката на секса? по дяволите живееш в България, кое по-развратено място от тук си виждал.. долни сме чак.
аз бих спала с друг.. месец не мога без секс - половин година е абсурд

16.   Сигурен съм, че жена ти се чука, може би и с най-добрият ти приятел.
Приятел в нужда се познава

17.   Мьжьт ми беше на война в Ирак една година.Не сьм му изневерявала,не мога да си представя да изневерявам докато той рискува живота си денем и нищем.Сексьт ми липсваше сьмнение няма в това, но най-важното за мен беше да се вьрне жив.Сьжелавам ако има правописни грешки но нямам кирилица и ползвам преводач. С.

18.   Евала на номер 17!

19.   Вероятно жена ти ти изневерява, но поне го прави дискретно. Няма нужда да се косиш за това, ако всичко останало е наред. Ти също не се лишаваш от секс при рейсовете си. Трай си. Не разваляй нещо, което работи добре (брака ти).

20.   Аз мога да издържа 6 месеца без секс с подходящи играчки да кажем. Особено пък когато си майка, имаш съзнание и отговорности. Не всички сме като животни, първични и немислещи.

Като цяло обаче, само нейното поведение, когато се прибереш би ти подсказало каква е истината, ако въобще мислиш че има смисъл да я търсиш де.

Бамби

21.   до номер 1 да не е от тях.

22.   Мъжът ми е моряк и рейсовете са му по 6 месеца. Никога не съм му изневерявала , а напротив винаги съм чакала с нетърпение да се върне. Не виждам какво удоволствие може да има в една изневяра.Съгласна съм с Бамби, че преди всичко сме хора и тези животински инстинкти се проявяват само при примитивните.

23.   Не издържах и реших да се вкюча в темата. Аз съм моряшка съпруга. Мъжа ми е офицер. Около мен средата ми е предимно такава-МОРЯШКИ ЖЕНИ. ПОВЯРВАЙ МИ -НИКОЯ ДО МОМЕНТА НЕ ИЗНЕВЕРЯВА НА МЪЖА СИ. Това няма гаранция, РАЗБЕРИ. Специално за мен не е проблем да стоя 4-5 месеца без секс, а и не бих си провалила семейството заради единия секс. Вярно е че има жени които не издържат, но ПОВЯРВАЙ в момента имам приятелки които изневеряват на мъжете си, не могат да ги търпят а мъжете им са си ТУК ПРИ ТЯХ И ИЗОБЩО НЕ ПЪРУВАТ. Така че спокойно, ако тя е решила да ти изневери винаги ще го направи, без значение какво работиш. Обгрижвай я обичай я а като си тук гледай да си изкарвате страхотно, така тя ще чака винаги с нетърпение да се пребереш. От опит го казвам. Ние моряшките жени можем да сгафим лошо наистина. Защото сме лишени от ласки, вечно сме сами. Винаги ме е било най-много страх от това, да не срещна някой мил мъж и да се влюбя, защото никой не е застрахован. Но до момента успявам да се контролирам. Гледам си детенцето, опитвам се да не се мотая много много позаведенията, освен когато има поводи и се налага разбира се. Това е начина. Така е по малка вероятността да срещна някой. Аз просто не искам, искам си мъжо ОБИЧАМ СИ ГО. А най-ми грозно когато хората кажат, , ВСЯКА МОРЯШКА ЖЕНА ХОДИ, , Е НЕ Е ВЯРНО НАИСТИНА. Ходят всякакви хора, ВИЕ ОТ ЛУНАТА ЛИ ПАДАТЕ ОГЛЕДАЙТЕ СЕ МАЛКО И ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ СЪМ ПРАВА.

24.   Е не си мислете, че като ги няма мъжете само работят ли работят... важното е накрая никой нищо да не разбере :Д

25.   И аз съм моряшка съпруга-имаме бебе което отнема цялото ми време-според мен проблема в изневярата е повече у моряците-на брега сякаш всички са им длъжни-не изневерявам на съпруга си-но аз по принцип съм такава жена-никой не е застрахован-но в никакъв случай нашия живот не е лек

26.   Аз съм НОМЕР, , 23, , . Това ми хареса, , на брега всякаш всички са им длъжни, , . Да ти кажа много си права 25, но само ние се разбираме за какво става въпрос. И да не е лесен нашия живот, но пък е интересен. Има много емоция в него и тръпка. Аз не съжалявам за избора си. Харесвам си живота.

27.   моряка:в оригинал сама майка на 25-30 кафенца приятелки на по домашно му на вън сред паркове заведения на припек с напращели биберони дали все една няма да кривне от пътя, че като и писне в един момент и си каже аз не съм ли човек и аиде станала белята

28.   Жалко е, че на хората отстрани моряшкия живот се вижда особено лек и не спират да виждат само парите в такива семейства... А никой не се пита как такива жени и мъже издържат дълго време сами.. секса е необходимост.. колкото и някои да казват"нямам нужда" и на всеки може да се случи да залитне... Важното е да бъде дискретно и да не наранява партньора /партньорката си:)

29.   Спокойно де - не вярвам да е толкова безгранична завистта, още повече, че това са пари, спечелени с труд.
Моят мъж не е моряк, но пътува често служебно - е, повече от 5 седмици не се разделяме и съм му казала да не се лишава от нищо. Имаме си иначе страшно доверие, всичко се споделя и знам колегите му какви ги вършат, защото е забранено от съпругите и явно много сладко става - а то, под силата на обществения натиск - като тръгнат мъжете, въри се цепи от колектива - правиш и ти глупости.
Разбрали сме се за това и проблем нямаме. Напоследък не иска обаче друга жена на тези пътувния и нещо го е страх, че съвсем съм го била впримчила и обсебила. Не съм му забранявала нищо, освен цигарите, защото го обичам и искам да ми е здрав. Сексът с друга не ме дразни, защото му имам доверие - знам, че няма да почне някаква аферка, че се пази педантично от болести. Да ми е жив и здрав, за да сме по-дълго заедно, другото е лесна работа - проблемите имат винаги решение, когато се обичаме! Защо иначе да треперя заради секс с други жени, и без това съм най-добрата! поне за него!

30.   Аз съм жена на моряк. До сега не съм му изневерявала, въпреки, че съм ужасно самотна, но не мога да кажа същото за него. 100% съм сигурна, че кръшка и дори вече когато се завърне не може да издържи повече от 2 седмици в къщи. Станал е ужасен човек със самочувствие до бога, самовлюбен и обсебен от пари нараняваме много и не може да го осъзнае, не чува нищо само собственото си его.

31.   А ми ти моряко, какво ще кажеш за себе си? Ти как издържаш? Какво правиш, докато жена ти те чака? Аз съм била с моя мъж на рейс там продават презервативи на килограм/зависи де, ако си на пътнически кораб/Та толкова материал има на самия кораб, че е грехота да не забиеш нещо там, да не говорим за меката на всяко пристанище, чак ми се повдига от курволяк.

32.   31 - аз пък си мислих, че на кораба са само мъже...
Колкото до 30, ами защо не го зарежиш тогава, или май парите са все пак не лошо нещо у един мъж?
Ако е така, стой и си мълчи. Знаела си каква му е професията - моряците и ТИРаджиите са так, какво очаквате, момичета?

33.   Ами за това такива като вас заслужават жените им да не си го изваждат докато ви няма. Та твойта ще потърпи малко и ще и писне, но вие си го търсите, нали? Живота на семейните моряци е една игра за пред хората, но си го знаете, нали? Много малко такива семейства оцеляват, повечето ти колеги са с по 2 брака нали?

34.   Да, така са, затова и толкова качествени семейства имат. По вечето ти колеги са с развод зад гърба си, нали, моряко? Ами заслужавате си го, жените ви как да не кръшкат, с такива мъже. То освен заради парите ви, нормална жена няма да стои с вас...

35.   До номер 30
в твоя случай се замисли над живота си, направи нещо за себе си, не му се оставяй на мъжа ти. Няма смисъл. Ако моя мъж се държеше така като твоя нямаше да бъде примерната съпруга със сигурност. Явно твоя мъж е на пасажер. Така да го рабирам.
Но щом се държи така с теб означава че има нещо. Моя мъж например е винаги много мил и внимателен когато си е тук, и аз чувствам страхотно, страшно спокойна, и обичана. Но в твоя случай наистина се замисли не си заслужава живота ти така да продължава.
Аз съм номер 23

36.   в оригинал моряци с дълъг стаж по корабите особено на каргото са станали откачалки с времето тягостно им е на брега на кораба ние си знаем какви са, жените им седят с тях само заради парите и едва ги издържат

37.   Колега, споделяш страховете на повечето от моряците, които познавам. Стоя си отстрани и ви гледам как се терзайте кво ли прави сега жената, а само чакате да се върже кораба и изчезвате по курви. Окачили сте снимки на жената и децата навсякаде иначе. Мислите си, че като вземате малко повече пари от средно статистическите българи, сте помазани нещо и като се преберете се държите като бохеми, а всички знаем какъв... ядем докато сме на кораба. Това, че скачате само на най-готините мацки, щото сте ' богати', си има цена която се плаща докато си на рейс. Такива комплексари като тебе по корабите с лопата да ги ринеш. Заради такива като теб, хората които са на брега ни мислят за курвари и рогоносци, а в действителност това е най-тежката професия, която човек може да работи и ние (тези които не сме като теб ) сме по корабите за да осигурим нормален живот на семействата си, и една истинска жена винаги ще оцени какво правим за нея. Това, че твоята не е такава- ами сам си си я избрал и не се съмнявай че ти изневерява-бъди сигурен че го прави.
Моряшки жени, не го слушайте този комплексар че всички ходят и не правете глупости. Има много свястни моряци,
за които семейството е всичко.

38.   Браво 37. Много добре го каза. Радвам се, че все още се намират мъже на място - знаеш защо работиш и за кого работиш. Много си прав има такива, които избиват комплекси със скъпи вещи, а защо не и жени, не оценяват най-важното, което имат до себе си-жена която ги обича и ги чака, а след всеки рейс вижда промяна и хлад в своята половинка. Е такива заслужават рогата на благороден елен.

39.   Здравейте, от около година имам приятел, който също пътува с кораб. Досега не съм му изневерявала, защото много го обичам и едвали ще намеря друг като него. Даже тия дни пак замина на рейс и ми е много тежко отново да съм самичка.. в такива моменти се замислям дали наистина искам такъв живот занапред :(

40.   Ами много добре си помисли, 39. От опит го казвам.
Не очаквай да ти стане и по-леко с времето (аз така си мислех), но всеки път ми беше все по-тежко. Просто прекалено много го обичам и продължавам все така вече 4 години откакто сме заедно. Не съм му изневерила нито веднъж - не че не ми се е искало (все пак човешко е), но все се спирам, защото в крайна сметка после аз ще съжалявам, просто защото съм такъв човек.... всеки трябва сам за себи си да прецени как да действа. За мен най-важното е да си имате доверие и да не се наранявате, пък всеки да прави каквото си знае - въпросът е другият да не разбира, защото това е най-лошото. Тогава всичко се скапва и оправяне няма.

41.   Здравейте! Преди време се запознах с един моряк, но не задълбочихме нещата, защото на него му предстоеше заминаване, не искаше да бъде наранен отново. Тогава не го разбирах, но сега вече ми е ясно. Наистина е много тежко двама, обичащи се, да са далеч един от друг толкова дълго време. Въпреки че не си позволихме да задълбочим нещата, сега ми липсва толкова много.

Изпитвам някаква празнота и го чакам с нетърпение да си се завърне, а какво ще стане по-нататък само Господ знае. Но аз лично никога, никога не бих си позволила да изневеря на човека до себе си, мога да издържам и без секс с месеци, но наистина не искам да си представям, ако той ми изневерява някъде там. За това няма прошка, но лошото е, че няма как да се разбере!
Бих обобщила, че при всеки е индивидуално. Хора всякакви, с различни ценности и възпитание. Дано, тези които не изневеряваме, да попаднем на правилните хора!

42.   До номера 39 и 41.
Предимства и недостатъци да си с моряк ( не заради парите).
Предимства:
Добър стандарт на живот;
Имаш самочувствие, време и пари за себе си;
Поне половината от годината имаш свободата, за която много жени мечтаят;
Децата ти не са лишени от нищо и растат със самочувствие ;
Никога не ти писва от мъжа ти;
Можеш и да не работиш ако искаш;
Ако това ти доставя удоволствие -всички познати на които мъжете им хъркат и пърдят всяка вечер ти завиждат дори да не го признават.
Недостатъци;
Липса на секс(ако не изневеряваш);
Оправяш се със всичко сама-деца, имоти, родители -всичко.
Сами си решете, но знайте че семействата с моряци са най-стабилните.
Всичко зависи от това какви са ви приоритетите и какво искате от живота.

43.   А аз да питам някой моряк или жена на моряк, възможно ли е да заминеш в някоя държава, от където ще се качиш на кораб и да се окаже, че се отлага заминаването или ме мятат :)))

44.   До 43.
Ами може и да е така, зависи каква е дестинацията - ако има отменени полети или е изпуснат трансфер, е напълно възможно. Но в подобен случай трябва да има информация за колко дни е отложено заминаването или пък, ако съвсем отпада качването, би трябвало веднага да си върнат човека вкъщи.

45.   Истината е, че всичко моряци инзеверяват не жените си и всички моряшки жени изневеряват на мъжете си!!! Но най-важното е никой да не разбира за забежките на другияи живота да си продължи!
От личен опит ви го казвам!

ЧИЧО ВИ

46.   Ами ти? Ти не се ли изкушаваш? Защо гледаш само от едната страна? Никъде не споменаваш за своите забежки.
Жена ти все пак си има нужди - човешко е. И най-грозните жени все ще си намерят любовник за 6 месеца, а ти казваш, че е красива... ами прецени си сам!
---Джеси---

47.   Ако всичко е наред в отношенията ви, не виждам защо би имала причина да ти изневерява :)))

48.   ЧИЧО, само не разбрах какъв ти е личният опит:

А. Ти си моряк.
Б. Ти си моряшка жена.
В. Ти си чукал всички моряшки жени.
Г. Теб те е чукал цял кораб моряци.

???

49.   браво, номер 48 XDDDDDDD

50.   Много добре казано № 48 :))))))

1-50 от 62