Любов от пръв поглед или просто нагон?
Вярвате ли в любовта от пръв поглед?
До скоро и аз се колебаех какво да мисля.

Имам прекрасно семейство, дом, куче и работа; прехласванията ми до този момент не могат да се броят за изневяра, до миналата година минавах за красива с известни уговорки.

Ето, че ми се случи нещо, което не мога да преодолея, въпреки целенасочените ми усилия.

Бях изолирана от семейството, дома си и работата си за двуседмичен период от време. Запознаха ме с един Мъж и на десетата минута му бях на колене! Никой не би го повярвал от познатите ми! Аз му се доверих по всички показатели на десетата минута, а знаех за него само името му! За кратко се превърнах в негова робиня по свое собствено желание, бях готова на всичко и направих всичко, което пожела! Но осъзнах, че той духом не е с мен и това ме унижи!

И колкото бърза всичко започна, толкова бързо и приключи! Изведнъж той стана груб, както и по-късно при следващите ни разговори. Каза ми, че бил нараняван! А аз се почувствах предадена и от самата себе си! Събрах остатъците от гордостта си и му пожелах с цялото си сърце да намери своето щастие!

А когато се прибрах само кучето ми се зарадва!
И осъзнах, че вече не съм красива, желана, успяла и за капак на всичко не мога да спра да мисля за него!

Коментари

1.   Карай напред, забавлявала си се различно от обикновено, а това че е наранил егото те кара да мислиш за него...
Не забравяй че егото не си ти...
успех

2.   Обади му се ! Какво толкова?

3.   За мен това не е написано от жена.

4.   Споделено чувство!Нали знаеш,че цял живот се питаме:ако беше станало еди какво си,аз какво бих направил/а,как бих се държал/а;ако изглеждах еди как си,еди кой си би ли ме харесал...Целият ни живот е пълен с дилеми и вечно търсим отговори-ако не ни удовлетворяват сме тъжни,понякога депресирани...Харесваш този мъж именно, защото те е отблъснал-винаги се стремим да ни харесат и това те е наранило и е белязало душата ти.Не удължавай агонията си с мисли за възрастта и красотата.Успех в живота!

5.   След като е бил предаван,е трябвало да проявиш повече
търпение спрямо него.Защо така бързо си се отказала?
Според мен и ти ще си поредната,от която ще бъде нара
нен,след като не разговаряш с него.Комуникацията е мно
го важна...Дори и м/у приятели,роднини....Успех
Не се отказвай.Послушай ме!
Росирос

6.   Направила си го, защото така си пожелала и едва ли да си очаквала финал, по-различен от този - това е логиката на подобни забежки. Иначе имаш прекрасно семейство...
Мечо Пух

7.   На мен пък ще ми бъде интересно да прочета коментарите на *Syndrome и Ray по темата.

8.   Скъпи мои виртуални приятели!
Благодаря на всички ви за усилията!

Към коментар № 2 - ако знаеш само как ми се иска!

Към коментар № 3 - ХА-ХА-ХА! Наистина понякога не се чувствам жена!

Към коментар № 4 - Не исках да има дилеми, затова се оставих на усещанията си. Знам, че никога нищо на този свят не е случайно, просто следвах чувстата си! Знам, че съм постъпила правилно, не съжалявам! И в потвърждение на думите ми - снощи съпругът ми призна, че не е спал в своето легло докато ме няма. Не мислете, че е гадняр, напротив свестен човек е, не заслужава и една лоша дума по негов адрес, но очевидно това, което е накарало него да гледа в друга посока е и моята причина.
Единствено ми е гадно, че прямотата ми е разбрана като развратност, може би, и е предизвикала отчуждение и отвращение!

Харесвам този мъж заради самия него! Сигурна съм! Егото ми няма нищо общо! В този случай пратих егото си на кино!
И наистина бих предпочела да не удължавам агонията - затова и излях душата си тук! Надявах се така да ми мине и да го преодолея!

Към коментар № 5 - Това са и моите притеснения - дали аз не съм го наранила! Не бих искала да го правя, повярвайте ми! Изпитвам уважение, чиста обич и нежност!

9.   знаеш ли колко дълго съжалявах по една погубена от мен връзка.. обвинявах се с години и накрая събрата ми се подигра. дадеми възможност да съм до човека , за когото копнях през целият си съзнтелен живот... след всичко преживяно, знам само едно - идеалистичните образи са така идеални, защото са далечни, защото са в по-голямата си част, наше собсвено творение и защото е останало нещо неизживяно по между ни..
Не съжалявай ! и намери сили и опора в семейството си!

10.   Мила,тук никой не те укорява!И ние сме го изживявали...Важното е,че си себе си!