Човикът, когото обичам, е болен
Здравейте. Влюбена съм от много време в един човек, който показваше интерес към мен.. аз предприех действие, но той каза, че няма как да се получи.. не ме разбирайТе погрешно, радваше се на вниманието ми, казваше да му звъня, но явно не е осъзнавал чувствата ми, не съм му досаждала... не искам да разкривам подробности защо и как се развиха така нещата, но аз му казах, че повече няма да общувам с него и няма да го занимавам с чувствата ми, които той не смяташе за сериозни... сега обаче разбрах, че е доста болен и умирам от притеснение, готова съм да преглътна гордостта си и да му се обадя, но не искам да го карам да се чувства некомфортно, а искам да знам как е.. как мислите, удачно ли е? Искам само да го чуя, да знам, че е добре, това че интересува.. как един мъж би възприел това?

Коментари

1.   Най-вероятно не иска да го съжаляваш ,но ти да обади му се ,поинтересувай се без да се натрапваш излишно ,разбира се.Но прояви грижа и внимание ,всеки би се зарадвал на това особено в такъв момент,независимо мъж или жена :).

2.   Аз наскоро се разболях и като човек който всеки ден има физическо неразположение ще ти кажа че е доста трудно, аз съм жена.. млада съм все още.. кофти е да се разболееш и то само заради някакъв си стрес, но просто трябва да се научим да се борим и да живеем с това ако е възможно. Аз на негово място, много щях да се зарадвам, но мъжете са малко по горди, зависи от характерера на човека, мисля си че вътрешно в себе си ще му стане някак по добре от това че си мислиш за него! Обади му се, кажи му че искаш да го видиш!!