Луднал съм по едно момиче
Привет - почти на 26 години съм, и до сега не съм имал приятелка, като цяло съм доста срамежлив и не подържам контакти с момичета, поради тази причина. Преди може би около година по един случай се запознах с едно момиче, излязнохме няколко пъти, през цялата година подържаме някакви отношение - как си, що си, дори съм помагал за някои неща - но последните два месеца започнах да я харесам повече, а с наближаването на празниците още повече. Би било много хубаво да не си сам на празниите и се опитвам нещо да променя, но за тези години нямам опит и се чудя как да действам - да разбера какво мисли за мен, и ако кажа нещо подобно аз пък да не стана за смях. По малка е от мен с някъде 4-5 години и не знам как ще реагира. На 26 съм аз, не съм на на 20 примерно, и се замислям, че така както съм сам вероятността да си остана е голяма. Споделям и с колегите - те пък някакви вулгарни коментари от рода, земи ***** я и ще ти мине, и нещо от сорта. Нещо друго ме смути - веднъж като си чатихме (не знам дали се избъзика) каза, че била уж "Би", малко се стреснах и се чуя защо го казва - мисля си, но дано я е хванало някаква лигня. Чудя се какво да правя, постоянно мисля за нея, което не е хубаво. Ще отида, където следва след някой ден, защото и аз карам една специалност и да я видя. Дано не си отида разочарован, че ми писна от разочарования.

Коментари

1.   Успех, приятелю. Пиши какво е станало.

2.   Първо стани малко по уверен мъж си значи стегни се какво очакваш да ти кажат колегите ти ами млад си здрав си като всеки един на твойте години е нормално да правиш секс не се базикат просто жените сме лесна плячка стига да знаеш как да я достигнеш.
Рискувай, аз така правя винаги нали знаеш риск печели-риск губи, но ако нерискувам няма как да спечеля а ако загубя голяма работа важното е, че си опитал и няма да се чудиш ама какво щеше да е дали не е имала чувства и т. н.
Дори да не е тя млад си неможе да не срещнеш своята половинка в любовта рискувай никога не е рано да опиташ и никога не е късно. Само да се чудиш смисъл няма, защото ако не е ''Би'' някой може да я вземе преди теб.

3.   Автора: Не говоря за секс в случая - това е лесно. Ако ти се прави секс има много начини, дори и за тези, които нямат опит ( имаш някой лев в джоба и така, примерно). Говоря да има с кого да изкарам празниците например, за нещо по сериозно. Да има с кого да си кажа нещо. А това "Би", не означава, че е лесбийка, не знам защо го каза. Спомена, че ще се омъжи, че това е нормално, но това Би не го разбрах може да я хванала лигнята - то много от момичетата без да го казват се държат така като "Би", може би аз му сложих повече важност е тези ни ще се срещнам и ще питам очи в очи дали е сериозно, щото едно е на писаници, друго е като се видиш и говориш за нещо.
Както казах тези дни ще се срещнем и ще видя как да действам малко ми е притеснено, да не сгафя и да я отблъсна, но днес неочаквано тя се обади - е това е неопитност от моя страна не знам как да действам.