Споделена история от Здраве

Става ми лошо (само в електро) превозни средва?!
Здравейте, забелязах че ми става лошо, изнервено или просто гадно в превозни стредства. Това не е странното, много хора са така. Странното е че ми става лошо само в превозни средства на ток - метро, влакове, трамваи, без значение на града. С автобуси, коли, микробуси нямам никакъв проблем, колкото и да са задушни и претъпкани, което ме кара да мисля, че има нещо общо с електричеството, някой има ли подобни впечатления?

Коментари

1.   Това са внушения, електромагнитното поле в тях, не е толкова силно, че да ти влияе. Те издават по специфичен звук, по метален и затова лесно будят в тебе внушение. А в тролей как се чувстваш? Нали и той е с ток, но няма метално звучене и си си в автобус. Ако в тролея се чувстваш спокойно, то явно си внушаваш за другите. А може и страх от тока да имаш и затова е това притеснение. Щом ти пречат, отбягвай ги, друго какво да сториш.

2.   Възможно е електромагнитните вълни да ти влияят

3.   Метрото специално не е на електричество, а се задвижва с ядрени двигатели. Поинтересувай се малко.

4.   Паническа атака. Не е заболяване, а състояние на психиката.

5.   Нищо общо с електричеството няма. Имаш психологически проблем. Ако постоянно мислиш, че ще ти стане лошо в електро превозни средства, то наистина там ще ти стане лошо. Постарай се да не го мислиш и ще го преодолееш.

6.   Влияят ти електромагнинтите вълни. Отбягвай ги.

7.   Номер 3, интересно ми е къде го прочете това за ядрените двигатели? С ядрени двигатели са самолетоносачите, подводниците, ама за метро с ядрени двигатели за пръв път чувам...