Споделена история от Здраве

Топче на десния тестис
Здравейте! На 15 съм, но преди една година напипах някакво топче до семенната торбичка на десния тестис. Помислих си че ще си отиде само, но след една година го напипах пак. Не беше станало по голямо но ме е страх. Моля за съвет!

Коментари

1.   Киста вероятно, един приятел получи, махнаха му я оперативно. Със спинална упойка, т. е. такава от средата на гърба до пръстите на краката изключва всичко и си буден. Следващите 1-2 дена не боляло, повече сърбеж се усещало. Проблеми с тестиса като спермопроизводство му казаха, че няма да има.
Мен са ми оперирали счупен крак така, от кръста надолу все едно нямаш тяло. Слагат зелено платно пред лицето, няма да гледаш кървища ако изрично не си поискаш:). Ходи на лекар.

2.   ЛЕКАР!!! НЕЗАБАВНО!!!

4.   Как така незабавно какво може да е???