Споделена история от Секс и интимност

70 партньора много ли са?
Здравеите на 24 години съм и съм гей , спал съм с пове4е от 70 момчета. Какво мислите? Не се чуствам ку*ва просто не знам защо е така, не мога да допусна никой до себе си.

Коментари

1.   Ми тииии , доста хора си допуснал....
И питаш много ли са...
Мисля , че нямаш реална самопреценка ..
Ева

2.   А мога ли да попитам дали редовно се проверяваш за болести? Защото то така става...
Иначе 70 партньора... На 24 години.. Да, много е, прекалено много даже и явно го правиш от комплекси, а и за да ги броиш колко са, значи си съвсем зле.

3.   И къде намираш толкова гейове?

4.   Мисля, че за един гей, без сериозна връзка, цифрата е нормална.

5.   до номер 3:
в парламента бе, как къде, има даже още 170!

6.   Бахтиии,много са ,ти какво правиш на всека секунда с нов ли си?

7.   Сексуалните патньри не трябва да надвишават годините ........... това е за мен и да много са прекалено много да не са 7

8.   Дори да не е хомосексуален, бройката пак е голяма. И не знам защо ни занимаваш с това ? Хвалиш ли се, радваш ли се, какво ? Аз съм осъзнат гей от три години, а едва преди 2 седмици правих секс за пръв път.

10.   Плаша се, че има толкова много гейове, то не останаха мъже. Жени горко ни! :)

11.   А аз мисля, че покрай сериозните теми, някой се забавлява като публикува простотии.

Ale

12.   №4 Нормално ли каза???? ... Разбира се,че са много що за въпрос е това ??

13.   Аз пък съм на 22, бисексуален и досега съм чу*ал само 1 мъж, и на други 4ма съм правил *екий/сви*ки. И какво от това, ми нищо просто споделям моя опит нали все пак сме 'колеги' донякаде. :D :D :D

14.   Как ги изкара 70... Сигурно имаш добра памет да ги помниш.. Или може би си записваш, че да влезеш да се похвалиш с бройка :)
Ако темата е истинска, което не ми се вярва, автора да внимава, че с този анален секс болести колкото искаш.
miss bitch.

15.   Абе, ти направо си готов за пенсия бе...

16.   Аз мисля, че тази тема е нещо като пародия на така агресивно дискутираната преди време тема "17 партньора много ли са?" :)

17.   Ако не можеш да допуснеш никой до себе си, тези 70-те партньора от разстояние ли ги гледаш или на снимка?

18.   Ти си торба с болести

19.   Не искам да те съдя,но ти си потенциялен ХИВ вирусен носител !!! Направи си изследвания и кръвен тест,защото при теб работата е направо тежка.Моли се на природата да е благосклонна... и късмет !!!

20.   Престани да правиш секс.

21.   Нали знаеш приказката за кебапчетата, дето един много ги обичал. Но всеки ден кебапчета и изял толкова много, че вече не можел да гледа кебапчета. Преситил си се от секс, а на мен доста курвенско ми изглежда или незнам как да се изразя за гей-секс. Наистина №19 е много прав - върви си направи тест за спин, после престани поне за известно време, защото тази бройка звучи доста стряскащо, ако е вярна.

22.   Не.

24.   Ей дано с всичките 70 да си използвал презервативи, че иначе 100% имаш поне един тип Сексуално разпространена болест. А за 70 гея че били много :Д от 15-20% от всяко население са хомосексуални и аз един от тях :Д Аз сам едва на 21 и съм спал с 10 момчета, а за теб направо думи нямам :Х сигорно полвината са от парламента да ги ева в гнусните скрити гейове там кадето са :&

26.   Много педали много нещо, то в тая изчанчена държава ...к'ви да станат...

27.   До номер 10: Споко моме, не се притеснявай, все още се срещаме, но наистина сме на изчезване. Все пак вибратора ще ни замести след някоя и друга година.

28.   Стани порно актьор така поне ще взимаш пари и няма да се оплакваш :) ;)

29.   №15 ТИ МЕ РАЗСМЯ ДО СЪЛЗИ
УВАЖАВАМ ХОРАТА С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР
ТИ СИ НЕВЕРОЯТЕН/НА

30.   70 си е цифра погледнато от всякъде :) .Хм бих опитал с мъж

31.   Много са.Явно си сексуално неуравновесен.Това ще отрови живота ти.Вземи мерки.Самодисциплинирай се.По-малко секс, повече любов.