Споделена история от Здраве

Отслабване
Здравейте! Значи миналата година отслабнах със 15 кг от 68 на 53. Висока съм 172. Но пак качих и сега съм 57. Някой да ми предложи диета, която има ефект за постигане на 53 отново. Ако някой пита сутрин не закусвам. Пия няколко кафета. Също така не обядвам. Храня се само следобед и вечер. Понякога само вечер. Когато ям по -рано ми прилошава. Ям по 1-2 филийки на хранене. От има няма месец се храня така (горе описаното ) и съм свалила 3кг. До колко е вреден този режим и изобщо вреден ли е? Благодаря за коментарите. :)

Коментари

1.   Mиличка, ти си с поднормено тегло. Твърде си ниска за манекенка, не разбирам каква ти е целта, но при тази височина под 58 кг. се водиш с поднормено тегло.
Не е вредно да се храниш 2 пъти на ден, но е вредно да гладуваш в смисъл да не поемаш достатачно хранителни вещества за живот. С какво се храниш като се храниш?

4.   Храниш се с режима на сумист и искаш да слабееш? Сумистите не ядът по много, но винаги тренират на гладно и се хранят преди почивка, ти вечеряш и почиваш!? !?
За да бъде човек слаб като индиец най-важното е да се храни, обаче те не излизат без да са се нахранили сутрин, дейността която вършат я вършат нахранени, а вечер може и да пропуснат вечеря.

5.   Номер едно ти как изобщо го прецени това че била с поднормено тегло, това да не е мъж сумист че килограмите да са повече от сантиметрите? !!? !?? ! Нито си я виждала гола на живо нито дори снимка! Стига сте завиждали дебелани мързеливи! Към авторката: гладуването е много вредно, трябва просто да си подбираш храната и да се движиш повече, за да изгаряш калориите.

6.   До Н 1

Имаш някаква злоба към високите жени и не е заблуда, защото от коментара ти си личи.
Авторката изобщо, не е ниска за манекенка!
Едно момиче трябва да имам минимум 1, 70 см височина, за да пробие в бранша, а авторката има не само 1, 70см дори и 2 см отгоре, така че с неверните си коментари спри!!!

И сега за теглото под 58 кг не се води поднормено тегло, това можеш да го казваш само на дечица, които не знаят още защо живеят!
Поднормено е теглото под 45-50 кг!!!
Височината играе голяма роля, а авторката няма смисъл да сваля с тази височина и с тези кг си супер.
Просто някои се раждат с едър кокъл и колкото и да свалят, не си личи.

7.   Не гладувай! Това не е начина. И да има ефект ще е за кратко, а пък и защо да се лишаваш от разни фкусотийки. Опитай с тичане или някакъв спорт. Няма по-ефикасен начин от този. Здравословното хранене също ще ти помогне, но това не включва да пропускаш закуската - тя е най-важна, по добре пропусни вечерята (закуската изяж сам, обяда сподели с приятел, а вечерята дай на кучето).
Успех и бъди разумна!

8.   Трябва да изградиш мускулна маса. Да се храниш основно с протеини и да спортуваш. Също така много плодове и зеленчуци.

9.   За да има ефект е добре да ядеш сутрин и на обяд. А вечер, след 6 часа да не ядеш.

11.   Перфектното тегло се изчислява като от ръста си извадиш 110, значи при теб 172-110=62кг. В момента си прекалено кльощава, краката и ръцете ти сигурно са като солети.