Споделена история от Здраве

Обилно бяло течение!
Здравейте.. :)
аз съм момиче на 17г. от 3 години вече имам бяло течение, което е в огромни количества :Х (под огромни разбирайте, че ако не съм с ежедневни превръзки.. ми се налага да сменям белиото си по 3 пъти на ден.. и е абсурд да сложа прашки разбира се :х ).. и така.. знам че сайта е доста посещаван и със сиг има хора които вече са се справили с моя проблем.. така че ви моля за помощ!!! не зная какво да правя!!! :С.. Благодаря ви предварително..!! :))

Коментари

1.   Това е абсурдно - цели три години да не си отишла на лекар. Бялото течение е признак на някаква инфекция, която може да се задълбочи и дори да се появят много по-съществени проблеми, свързани със зачеване и пр. Така, че веднага отиди на лекар - ще ти направят съответни изследвания и ще ти предпишат лекарства. Защо не си споделила поне с майка си? Тя би те посъветвала за същото. Така, че не отлагай!

2.   Защо задаваш такъв въпрос тук? Не си ли чела за бялотп течение? Не знаеш ли че има лекари или си мислиш че със съвет само ще ти се размине.

3.   У цяла Европа хората тичат на лекар дори глава да ги заболи. А тука... 3 години седим с бяло течение и търсим съвети по форумите, 'щото за нас думата "лекар" е мръсна, цинична и предизвиква отвращение. Момеее иди при туй животно, няма да те изяде (най-вероятно), ама само той може да ти каже дали това е проблем или нормалното физиологично течение при теб е по-обилно. Кво очакваш друго да ти кажат хората? ! Да се подмиеш с лайка (примерно) и айде след 3 дни да си разрешила 3 годишен проблем без дори да помирисваш лекарски кабинет. Бъдете малко по-отговорни към себе си бе, баси.

4.   От автора: лекарката ми каза че моето е нормално! нямало проблем.. и всеки имал такова бяло течение!! :):) ;)

5.   Пак съм аз №1 - глупости! Никога не съм имала подобно нещо, а ако се е появявало то е било съвсем оскъдно. Единствено съм преживявала подобно нещо по времето на двете ми бремености. Каква е тази лекарка? Я пробвай при друга - ти говориш за дамски превръзки всекидневно и извън цикъл.

6.   говоря за ежедневни дам. превръзки.. от автора

7.   Престанете да нападате момичето.. от както ми дойде цикъла ми се появи бяло течение ходила съм на 100 лекари изпила съм една торба лекарства и вагинални и орални.. няма промяна понякога изчезва от само себе си понякога се появява преди да ми дойде.. подмивай се със смрадлика... не си пери бельото в пералнята.. аз от дете и по указание на гинеколожка си го пера с бебешки сапун след всяко подмиване.. задължително го глади.. можеш да пиеш чай от бял равнец но не в големи количества защото това е билка... и все пак прочети повече в гугъл.. но не си прави някакво самолечение със разни хапчета..

8.   ами организъм. не ползвай парфюмирани ежедневни превръзки.... Може да е от стрес, от хормонален дисбаланс....
отиди на друг лекар