Споделена история от Здраве

Студова алергия, бабино лечение.
Моля споделете, при студено време(понякога и по време на хранене), от носа ми изтича воднист секрет(чиста вода), нямам никакви болки, нищо друго, само този секрет. Много е досаден! Като съм на топло нямам проблем с носът. Ако някой знае нещо изпитано за решаването на този проблем, моля за помощ! Ходих на лекар, който ми преписа лекарства които да подтискат имунната ми система, но тогава носът ми ще потече от инфекции, което с нищо няма да ми помогне за решиние на досадният проблем. Не може да няма нещо от бабината аптека!?

Коментари

1.   имам същото откакто се помня, майка ми също. проблем е, защото като спортувам, особено зимни спортове, не мога да дишам правилно и от носа ми само тече прозрачен секрет и от бърсане и триене ми се зачервява и бели. при много голямо натоварване се проявява и без да е особено студено. доколкото знам, няма решение това, бабешката медицина припоръчва промивки със солена вода. имам чуството, че при редовна експозиция (към края на ски сезона) като че ли става малко по-добре.

ще следя темата с интерес. успех!