Споделена история от Здраве

Момче с ечемик на окото
Здравейте. На 19 години съм. От два месеца имам една пъпка под окото, която се води като ечемик. Беше малка, но порастна. Лекарката ми предписа едно мазило (Тобрадекс) и каза, че ше помогне, но за един месец няма почти никакъв ефект. Процвах какви ли работи, пробвах да слагам топли чаени торбички върху ечемика, но не става. Не искам операция, защото ме е страх от такива неща. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

Коментари

1.   Аз, като малък 3-4 клас имах ечемик на окото. Търкания със златен пръстен, топли компреси, какви ли не работи, нищо не помогна. Сутрин като се събуждах и не можех да си отворя окото от гурели, бяха от единия край до другия. Накрая този "ечемик" се подаде под клепача, като парче месо на горния клепач от външната страна, но не си спомням на кое око беше. Стигна се до болница накрая, като там с операция за 2 минути го отстраниха. От тогава не съм имал никакви проблеми.

3.   За това има сигурен народен метод. Трябва жена която кърми да ти цръцне малко кърма на окото и всичко ще се оправи.

4.   3, ако жена си подаде цицата, за да ми "цръцне", едва ли нещата ще приключат само с "цръцнене". Най-вероятно ще искам и да суча. А след това най-вероятно и тя ще иска да суче от маркуча.

5.   От автора: Солариумът / парната баня дали ще помогнат за спукването на въпросният ечемик?

6.   Опитайте с хомеопатия. Аз имах същия проблем преди години, казаха ми, че се е капсулирал и трябва да го режат, но ме оправиха едни хомеопатични капки. Буквално изчезна за една нощ. Просто направете консултация с добър хомеопат. Успех:)

7.   От автора: Може ли да ми кажеш какви са тея капки?

8.   За съжаление не мога да кажа какви са какпките, защото дори не знам какво съм пила. Капките ми бяга приготвени на момента, изпих ги и си тръгнах.
Няма как стане ако не отидеш на хомеопат, защото всичко което хомеопатията лекува е на базата на свален психостатус преди да се определи какво е точното лекарство за теб.