Споделена история от Здраве

Отказ от ваксина
Здравейте, има ли глоба, ако не се ваксинирам? Задължителни ли са имунизационните ваксини?

Коментари

1.   Питай в бг мама - там са антиваксърите и хомеопатите.

За глоби не знам, но в някои страни, за да отидеш, трябва да имаш ваксини. После стой и гледай как антиваксърите се молят на лекарите да дават рушвети да им пишат, че са имат, ама те не се съгласяват, защото рано или късно може да се разбере и ще изгорят.

2.   По закон няма такава простотия някой да те задължава да слага някакви ваксини и каквото се сетиш в ТВОЕТО ТЯЛО. Ако искаш се допитай до адвокат за по-подробно разяснение.

3.   2, не знам какво е по закон, но е безотговорно към нас и към самите вас. Благодарение на вас някои добре забравени болести започнаха да се завръщат. За вас всичко е конспирация и Земята е плоска, но ни лъжат, че е кръгла.

4.   2, вземай си "ТВОЕТО ТЯЛО" и бегом към плоската земя. Обществото ще мине и без поредния, който е решил, че щом хрупа люцерна, е богопомазан и никакви зарази не го ловят.

5.   Големи философи, защо не му отговорите на въпроса, а тръгнало да разтяга по два неврона тука някои...
Не, авторе, НЕ са задължителни!
Има си закон за отказ от ваксини ако някой се опитва да те "принуди". Опитват се обикновено да бъдат принудени специфични генетики...там темата е дълга и мътна, тези специално н е за имунизация, а за блокиране на съответната генетика.
Проучи за THYMUS, в детски още години thymus бива намален и блокиран с помоща на ваксини и други химии (лексарства) а е "слънцето" така да се каже за имунитета.
Може да бъде активирана и заработи пълноценно.
Горе писалите овце (че пък и веднага те посочиха за плоскоземец, плоските мозъци) игнор, да си блеят, не им пречи.

7.   4 до 5
Твоят "THYMUS" определено е бил "намален" и "блокиран" - личи си по неграмотността ти и неумението ти да се изразяваш. Препоръчвам ти, да носиш шапчица от фолио и да не ползваш интернет и мобилен телефон, че работата на THYMUS-а ти е спукана! Един рептил каза, че илюминатите са те засекли и чрез wi-fi ще ти имплантират чип. Така че - умната!

9.   Искам да да посоча номер 2 и това, което е казал. Тялото си е твое и ти решаваш дотук добре, но когато стане въпрос за аборти мъжете смятат, че могат да ограничават правата на жената над собственото и тяло, защо ли? Не нападам номер 2съгласна съм с него, аз самата няма да се ваксинирам с нищо, докато не съм напълно убедена, че е достатъчно добре разработено. Просто ми стана интересно как така, точно много от тези мъже сега са реванали, че тялото им било тяхно. Наистина много интересно, замислите се.

10.   Ваксините са доказано вредни, просто умните лекари и учени са малцинство и са удавени в гласовете на алчните и подкупните.

В науката не е важно броя на хората които се подписват под дадена теория, това не е демокрация. Няма как да главуваш с мнозинство, че гравитация няма... примерно.

Въвеждането на ваксините и тяхното изобретяване изобщо... се случва когато въпросните болести са утихнали по естесвен път с 90%.
Отново документиран факт!

Десетки случи има на епидемии сред изцяло ваксинирано население в САЩ.

Наското вирусолози доказаха, че Испанския грип, убил межди 50 и 100 милиона души - е предизвикан от ваксини.

В Африка и Индия Бил Гейстс осаката и стерелизира стотици хиляди вече. По негови думи - "Ако се справим добре с ваксните, можем да намалим населението с 10-15%."

Примери безброй.

А до номер 9 - след зачатието тялото което се развива в утробата не е твое.
То е отделно тяло, на отделен човек, с унаклно ДНК което никога не е съществувало и никога няма да съшествува.
И с индивидуална Божествена Душа.

Факти.

Да повторя, защото противниците на "конспиративни" теории, не обичат да четат, нито да търсят независими източници.
CNN и бТВ няма да ви кажат, че:

Въвеждането на ваксините и тяхното изобретяване изобщо... се случва когато въпросните болести са утихнали по естесвен път с 90%.
Отново документиран факт, удобно избягван от фармамафията.

Кабала който уби Кенеди, взриви кулите на 9/11 и сега пусна изкуствената пандемия КОВИД 19(84) - са едни и същи сатанисти.

Дано модераторите ми одобрят коментара този път, предишния го изтриха.

11.   10 един ненормалнен индивид, който не е наясно с със самия себе си в никакъв случай не може да казва на когото и да било какво да прави с тялото си. Абортите са право на всяка жена и така ще бъде. Болният ти мозък пълен с конспирации, вече не ти позволява да мислиш логично.

12.   Н 10, не си прави труда, предпочитат да приемат, не да "разследват" и мислят. В две времеви линии сме в момента (ще кажат, че и това е конспирация, но няма да прочетат някои нови доказателства дори вече от модерната физика, глупци). Но започна разделянето, придържай се към твоят си свят, няма смисъл да опитваш да влачиш нагоре такива, които ще дърпат теб надолу...
За ваксините, колкото и да покриват, трият и манипулират информация, още има стотици документи за съдържанието на ваксините, за спечелени дела срещу фармацевтични компании, глупците дори не искат да знаят к8и са монсанто и защ8 си купиха армия от професионални убийци психопати, сливането им с биг фарма т.н.
Нека си блеят овцете...,

13.   А защо точно ваксините се смятат за толкова вредни? Съдържат консерванти? Ами не е възможно да не съдържат. А всички консерванти в храните? Ами пиенето на лекарства за всяко неразположение? Ами всички "мерки" срещу този коронавирус? А препаратите при лечение? Така и не се разреши пускането на ваксина, защото веднага ще скочите. Никой никого не може да накара насила да си прилага нещо, а и не трябва, но вашето си е като някаква секта, която се опитва да наложи нещо на всички.

14.   Отказ от ваксина - живак

15.   До 14 е за какво живак?

16.   Една от задължителните ваксини съдържа консерванта метил живак, това не е причина да се отричат всички ваксини.

18.   Тука гледам един еврейн на име Алън Дершовитц опитва да убеди всички, че ваксините с живак са много полезни.
https://www.youtube.com/watch?v=TIrCi2fnjvY