Споделена история от Здраве

Крем за увеличаване на бюста
Здравейте, на 17 съм.
Цял живот - дъска, плоска си. Омръзна ми. А и сама мисля, че по-добре бих изглеждала с някоя по-голяма чашка. Аз съм А, искам С. Видях в Алиекспрес едни кремове за увеличаване на бюст, хората споделят отдолу че са много доволни, чудя се дали да не си взема и аз. Моля за съвет - вие имате ли опит с нещо подобно, някой ваш познат има ли, опасно ли е?

Коментари

1.   Ако имаше ефект, нямаше да се развива пластичната хирургия.
След раждане се уголемяват с поне един, два размера.

2.   Знам два начина за уголемяване на бюст, бременност и операция. В никакъв случай не се мажи с китайски боклуци

3.   Едва ли действа. Ще дадеш много пари на вятъра.
Ако действаше жените нямаше да си слагат силикон.

4.   С крем няма как да стане. С операция става - в наши дни доколкото съм чувал не е нито сложно нито скъпо. Разбира се, има и недостатъци.
Тялото се развива до към 27-29 годишна възраст. Може пък гърдите ти да се уголемят от самосебе си, особено ако забременееш и родиш.
Иначе недей да мислиш, че всички мъже харесват само едрогърди жени - аз съм мъж и мога да ти кажа, че големите цици са само за да те забележат, но само с цици не става.

5.   По-добре се приеми такава каквато си. Може да е трудно, но ще се справиш.

6.   Авторката ли набива единиците? ! Колкото и да не ти се вярва, тез кремчета няма да помогнат.
Единственото реше е операция, не е евтина, но е единствената алтернатива за "плоските като дъски" жени.

7.   Сега ще ти кажа нещо, ако мислиш, че мъжете се интересуват толкова от големи гърди, не е така. Много мъже вече харесват малки гърди, но повече дупето гледат. Аз съм и аз с малка чашка, досега не съм имала проблеми с гаджета. Важното е да се приемеш каквато си. Евентуално като забременея ако се получи гадна промяна, бих помислила за операция. С кремове дори да има промяна, ще е докато ги ползваш. В момента, в който ги спреш, ще се върнат към предишния си вид. Само ще даваш пари на вятъра.

8.   Момиче, има много простичък вариант, безплатен и адски приятен!
Любим мъж да ти ги гали и целува старателно, да видиш как набъбват!
Не се майтапя, жена съм и адски набъбвам в устата на гаджето, много голям кеф и за двамата! Той много се старае и направо ще се пръсна от възбуда!
Намери си любим много да ти действа и ти на него и си готова!
Зарежи простотии, кремове, силикони.
Като те натисне мъж и като се възбудиш, ще ти стане едно хубаво и ще забравиш за всичко останало!

9.   Скъпа, не си купувай китайски боклуци, вместо да ти помогнат може да си навредиш.

10.   Здравей,

Аз съм жена на 30 години и съм по-зле от плоска като дъска. Едната ми гърда е между чашка А и Б, а другата не запълва дори и чашка А. И двете имат вид на "лисичи муцунки" или "чушлета", за капак на всичко са и "щръкнали" в различни посоки.

Истината е, че кремовете няма да ти помогнат, най-много да ти навредят. Хората са прави - само пластичната хирургия. Но не те съветвам или поне не за сега.

Както казах, на 30 години съм. Никога не съм имала проблеми с мъжете заради бюста или поне не съм разбирала. Малките ми и смешни цицки, никога не са ми пречили. Ставайки на 30, даже разбрах, че това е привилегия. Жените с голям бюст, 1-2 раждания и след 30, просто няма какво да направят - стават с увиснали кравешки гърди, които няма как да скрият. Няма сутиен, който да ги стегне достатъчно, че да изглеждат стегнати.. Гледката е доста по-неприятна, отколкото малките - те поне няма как да "виснат" до пъпа.

Така, че запази спокойствие и не се мажи с глупости. А до тогава приемай нещата с усмивка и самоирония. Най-много съм се смяла на един приятел, който имаше период, в който седим на маса в компания и той се обръща към мен и казва на висок глас пред всички:

"В., нали знаеш, че има два типа мъже - цицомани и цицофоби?

- Цицоманите - обичат големите гърди.

-Цицофобите - мразят малките гърди"

И от там започваха бъзиците, аз съм В. и винаги съм се смяла наравно с всички останали. Просто се научи на самоирония, да се приемеш такава каквато си и не се връзвай толкова за някакъв си размер на сутиен. Хората имат различни "кусури", превърни твоя в чар и запазена марка, а не в комплекс.

Иначе, това е нещо, което можеш да коригираш на зряла възраст, ако толкова ти пречи. Забавен факт е, че операцията за уголемяване е по-евтина от тази за намаляване на естествените.

Поздрави!

11.   Нонер 10, грешиш за цената на операциите. За уголемяване е значително по-скъпа.

12.   Номер 11, прав/а си, сега погледнах. Честно казано, една приятелка ми каза, че иска да ги намаля, но няма 15 000лв. А аз знам, че увеличаването е към 10 000лв и от тогава си живея с тази мисъл.

Извинявам се!

Авторке, как си? Размисли си? Поинтересува ли се малко за проблемите на жените с голям бюст? Отказа ли се от мазилата?

13.   Не е вярно, че след бременност се увеличават. Дори и да е така, ефектът е само временен. След спиране на кърменето спадат дори повече от преди, а ако има и лошия късмет да увиснат става още по-зле. Добре, че при мене не увиснаха, но доста са малки, Б чашка. Хубави промени от бременност и раждане не знам да се получават. Всичко е увисвания и стрии, при коя повече, при коя по-малко.

14.   Точно такава си търся. Само да ми паднеш...

15.   Това е най-голямата глупост която съм чувала... , все едно да има и кремове за смаляване на стърчащи уши или за удължаване на крака. Най-жалкото е, че няма крем за растеж на мозък!