Споделена история от Здраве

Тежка форма на рак - има ли надежда
Здравейте. Преди повече от една година откриха рак на мой далечен роднина. Ракът беше в среден стадий и лекарите казваха, че има възможност за оздравяване. Той се подложи на необходимото лечение-операция, химиотерапия и лъчетерапия. За съжаление уж беше добре, но после се разбра, че има метастази в цялото тяло. Вече е в много напреднал стадий, засегнат е белия дроб. Не предлагат вече никакво лечение. Последно наскоро показахме на наш познат добър онколог документацията и последното изследване, на мнение е че нищо не може да се направи.
Според вас има ли някакво билково или алтернативно лечение, което може да помогне в тази ситуация? Наясно съм, че нищо не може да гарантира резултат, но и без това вече отказват медицинско лечение на човека.

Коментари

1.   Зависи колко е зле човека вече, но съм виждал хора, които са ги отписали лекарите, а се оправиха с биорезонанс и вертера продукти

2.   Знам за хора, които са се излекували с продължителен глад. Яли са само лук.

3.   не. Виждал съм достатъчно подобни случаи. Няма какво да губи, най-добре да довърши някой корумпиран политик или магистрат тъй като вече няма какво да губи,

4.   Аз съм атеист, но в такива безизходица бих повярвал във всяка свръхестествена сила, за да получа поне малко примирие.

5.   Аз не съм лекар, но според мен когато човек е в такова положение едно от нещата на които може да разчита е собственната му имунна система. Майка ми имаше почти последна форма на рак. Стадий 3Ц. Направи си операция, химиотерапия. Хирургът, който я оперира даде негативна прогноза. Воден от моите размисли тогава реших да се потърся нещо, което може да засили имунната и система. Реших доста да чета и след много четене се спрях на две неща. Гъбите и алое вера. Добавката с гъби на която се спрях я нямаше в България тогава. (това беше преди повече от 12 години). Днес я има и във всяка аптека могат да я поръчат. Става дума за японската добавка AHCC на компанията AMINO UP. Алое верата за пиене почнах да го купувам от Форевър Ливинг. Другото нещо което направих е да се обърна към Бог. Самият хирург ме насочи към Бог. Днес над 12 години по късно майка ми Слава на Бог е все още жива. Това са нещата които направих. Всички етапи на лечението, силна имунна система и силна вяра в Бог.

6.   И при майка ми(Бог да я прости! ) беше така и нищо не помогна: нито билки, нито хранителни добавки, нито най-добрите лекари!

Когато Господ реши да прибере човека при Себе Си - нищо не може да се направи. Опитайте, за да ви е по-спокойна съвестта и някакви билки, но вероятността да стане е нищожна...

Но можете да направите за него следните много важни неща:

Ако човекът не е кръстен - първо да приеме Кръщение в Православната църква!

Ако вече е кръстен, викнете православен свещеник, за да го изповяда и да приеме Свето Причастие! Можете да поискате от свещеника да му направи и Маслосвет(Елеосвещение) - това е специално Тайнство, което се прави над тежко болни хора!

Така ще го подготвите за вечния живот!

Защото човек е създаден от Бога с безсмъртна душа и за вечен живот! И много по-важно е: къде ще прекара вечния си живот?

Поговорете със свещеника по тези въпроси и той ще ви ги обясни по-подробно!

7.   За съжаление не. Щом ракът е толкова напреднал, най-доброто, което можете да направите, е да бъдете до човека в останалото му време (вероятно месеци), обезболяване доколкото е възможно и приемане на неизбежното. Съжалявам за човека, но това е истината.

8.   Знам за 4ти стадий каквото и да е успял да се излекува с глад. Фастинга има невероятни сили, защото подтиска едни хормони за сметка на други, като при фистинг особено продължителен доминират хормони разграждащи мазнини и протеини за енергия. Има доказан ефект Автофагия, или самоизяждане - при глад организма разпознава раковите образувания като ненужен или увреден протеин, който може чрез процес протонеогенеза, осъществяван от хормона глюкагон да бъде превърнат в глюкоза, тоест храна за тялото. Доказано е, че Автофагията унищожава напълно рак 1ви стадий, а за другите е спорно, но нищо не губите ако стане.

9.   Алкална диета ВЕДНАГА, организмът трябва да се алкализира, приемане на гъби рейши и шийтаке, мийтаке, кордицепс, пиене на вода със ЗЕОЛИТ и мумийо, чай от Корен глухарче

10.   Не, с разсейки в желия дроб - няма надежда.

11.   черни гъби, с тях се излекувах полип в жлъчката.