Споделена история от Здраве

Късо гемче
Имам късо гемче на пениса. Не знаех че не мога сам да си го махам а ме беше срам да кажа на родителите си. Взех скалпел отидох в банята и съвсем леко го сцепих.. повтарям съвсем леко.. стреснах се колко кръв потече и спрях по средата на операцията.. сега излиза по една супер малка капка от време на време но не спира да кърви.. та въпросът ми е спешно как да спра кръвта!

Коментари

1.   Върви на лекар бе човек.

2.   Пич ще си отрежеш хуя бе... Отивай на лекар, даже и без да знаят вашите (срамно е ама тряа отидеш).

3.   Веднага на лекар!!

4.   Голяма глупост си направил. В този проблем няма нищо срамно, операцията която се прави не е толкова страшна, а и като гледам теб не те е страх, а те е срам. А и това, което си направил ме съмнява да ти реши проблема. По най- бързия начин отивай на лекар, за да не стане инфекция, че тогава става страшно. На колко години си все пак?

5.   Отиди на лекар.

6.   Няма проблеми, пич! Моя хуй е претърпял какви ли не интервенции- сам си сложих пиърсинг, рязал съм си гема и прочие и още си функционира нормално!

7.   Tи мислил ли си кфо ще стане преди да го направиш отиваи на лекар веднага. Няма нищо срамно това е нещо което не е срамно защо не кажеш на родителите си..

8.   аз съм на 22 и имам съ6тият проблем(късо гемче)преди около ч месеца аз направих съ6тата глупост. опитах се да се правя на хирург и си срязах малко от кожичката но с ножица. толкова кръв не бях виждал. започна да капе от самата кожа(гемчето)помислих че 6те ми изтече кръвта. веднага го стиснах с едно парцалче, но то си продължи да капе. след около 20 минути притискане кръвотечението спря. помислих че съм се осакатил завинаги и повече няма да имам ерекция. на другия ден обаче пи6това ми стана но пак прокапа кръв, но този път много по малко. ре6их да го оставя няколко дни да зарасне напълно. след 3 дни вече си водих нормален полов живот, но повече никога няма да си режа пениса сам. мисля да се посъветвам с оролог и да ми го клъцне целия.