Споделена история от Здраве

Затворен кръг - преяждане от нерви
Не знам какво става... имам предвид, че и друг път ми се е случвало, изпити, преместване... Преяждам, хваща ме паниката и предизвиквам повръщане... До сега винаги успявах да преодолея тези моменти и да се справя сама, да спра сама... сега... сега не знам. Попаднах в поредната буря и може би стреса ми дойде в повече... Каквото и да е отнво влязох в кръга. Лошото е, че този път не знам дали ще мога да спра сама. Осъзнавам, че е вредно, че не трябва да го правя, но когато хапна имам чувството, че корема ми ще се пръсне, че ми става лошо, дори че той сам се опитва да се отърве от храната, а най-лошото е, че го правя. До сега успявах да се справям сама и да излизам от този кръг, но сега... дали ще се справя? Това ли е цената, коятто трябва да платя? Надявам се и този път да намеря сили в себе си и да спра...

Коментари

1.   няма страшно, помисли си нещо хубаво, всичко отминава, живеем 1път, не влагай мисли в недостатъци, ами виж нали 1месец с диетка, после ще си радостна, какво толкова1само 1месец ще се мъчиш, говорят мн за диетата на пиер дюкян която е с яйца и пържоли, риби-колкото искаш ядеш 5дена после смесваш същото със зеленчуци, имало ефект. И аз трябва да отслабна и много ми тежи, 72кг съм, но все отлагах исе оправдавах че имам други неща по-важни и правих компромиси със себе си, докато не ме заряза мъжа ми, и сега какво-трудно или не на тях не им пука-на мъжете, те си искат своето, слаба жена..
А жените трябва да минем и тази трудност.. просто няма как, не е лесно, виждам, но няма как, никой не го интересува, че е дебел човека, само го осъждат и коментират, все едно е второ качество...
Защо да търпим повече това??? И къде по-нестойностни хора да се фъчкат, че са слаби и да се подиграват над пълничките.. НЕ е честно...
Успех ти желая!!!! Дано смъкнем тия килограми..
От сърце ти го желая!