Споделена история от Здраве

Гастроентеролог?
Здравейте! Имам един скорошен проблем със стомаха и гърлото. Почти всяка сутрин корема ми къркори и ми става много кофти, а дори не съм гладна. Също така всеки ден си чистя нелепите по езика, защото бактериите там са най-много, но на другата сутрин пак и пак. Вече забелязвам, че вече няма ефект, а когато изям нещо, отново имам обложен език, а преди не беше така и примерно ако не ям нищо и не пия, усещам лош мирис. Бихте ли ми казали към кого да се обърна и какво да правя? Малко ме е срам да споделя на леля си, но трябва да го направя. Не искам да стане нещо по-сериозно.

Коментари

1.   Няма защо да се срамуваш от леля си. Тя ще те разбере. Разбира се ти трябва да отидеш при личния си лекар, а от там той ще те насочи къде и при кого да отидеш, защото и аз не знам какъв може да е проблемът ти. Но обезателно трябва да се консултираш с лекар. :)

2.   За бактериите в устната кухина използвай вода за уста. Къркоренето не се получава само, когата си гладна. То е резултат от движението на химуса. Яж редовно през деня по малки количества. Намали консумацията на сол. Не пий газирани напитки. Храни се здравословно.
*Д*

3.   Да и аз имам същия проблем. На езика (повече в задната част) имам бели налепи. Определено имам лош дъх но не съм ходил на лекар или някъде да попитам на какво се дължат. Не знам дали има някаква връзка но имам нещо като малко пъпчици на езика, в края. Плоски са и няма налепи по тях. Ако може някой да ми каже някакъв начин да ги махна ще съм много благодарен. :)

М13

4.   Гледай да се храниш здравословно. Не мисля, че имаш гастрит или нещо по-сериозно.

5.   Град? !

6.   Благодаря за мненията.А до номер 5 - Пловдив ? Има ли значение от кой град си..