Споделена история от Здраве

При кой гинеколог във Варна да отида?
Здравейте! Искам да ме насочите към някой добър гинеколог в Варна и по-точно в Майчин дом. Проблемът ми е поликистоза на яйчниците. Благодаря предварително!

Коментари

1.   На който и гинеколог да отидеш, настрои се за дълго лечение без ясен край. Не сменяй лекаря, много е важно един човек да ти следи лечението.
Препоръчвам ти иначе лекарите в ДКЦ І "Св. Клементина в частност д-р Николов. Вземи си направление от личния лекар!
Защо ги препоръчвам - ами тези хора освен практиките си в болницата преподават и в Университета, ходят често по разни специализации в чужбина и работят с НЗОК, вместо да точат на хората парите /на ръка там пари не се взимат за нищо, имат си рецепция, много добре са организирани, не се чака за час и изследвания, не предпочитат частните пациенти/ и най-важното - поне ще бъдат до болка честни към теб, вместо да ти обещават Звездите и Луната, но виж - дай за начало 1000 лв., после ще видим.
По-добре чуй истината за състоянието си и не вярвай на лекари-бизнесмени. В ДКЦ I най-малкото нямат финансов интерес да те лъжат.
Избери си сама лекар, но бъди много скептична към тези, които ти обещават сигурно и бързо лечение срещу заплащане. Довери се на интуицията си и НЕ ДАВАЙ пари на ръка. Ходи само в държавни лечебни заведения - там са специалистите, които мислят за пациентите, не за джоба си.
Успех!

2.   Доктор Петинка Цветкова!

3.   От авторката: За д-р Бойка Терзиева може ли да ми кажете нещо?

4.   Доктор Гиньо Кологов.

5.   Не препоръчвам д-р Терзиева! Тази жена ми води бременността, нестига че не е никакър специалист а и е ужасна грубиянка, нямам консултация на която да не ми в повишила тон и за 9 месеца тя ме е прегледала на видиозон само първия месец, слуша ми тоновете с едновремешните трабички! Просто съм възмотена от отношението и кам пациентите. Не бих я препоръчала абсолютно на никого, задължава ме да ходя при лекари при които аз не желая и не виждам смисъл, задължава ме да си пускам изследвания в дадена лабаратория където всеки път ми пукат вените и ходя синя 1 седмица! При взимането на Вагинални секрети изпитвам ужас зареди грубостта, с която го прави и на всичкото отгоре ми дава неверни диагнози и изписва лекарства, на които нейно колеги се смеят и ми казват да си скасам листа с диагнозата. Голяма психопатка и истеричка!!!