Споделена история от Здраве

Май се стреснах нещо...
Преди няколко дни гледах едни "клипчета", от които май се уплаших. Не съм спала от 3 дни... заспивам, когато се съмне, но не съм имала пълноценен сън от 3 дни. Вече съм по-добре, но първата вечер, когато си легнах и се сетих за тях, ръцете ми започнаха да треперят, а краката ми станаха горещи, чувствах пареща болка по тях, изтръпване на различни области в тялото. Втората вечер, същите симптоми, но вече се чувствам по-добре. Единственото ми притеснение е, че чувствам тялото си сравнително леко... не се чувствам отпаднала, а лека, все едно не съм яла нищо от 10 дни да речем, а се храня добре. Както и кожата ми сякаш е не е толкова чувствителна колкото преди, все едно пипам друга кожа. Може и да си втълпявам, но... Дали това се дължи на стрес? Ще отмине ли?

Коментари

1.   Какво толкова гледа, че си се стреснала. Мисля, че няма да отмине скоро. По добре отиди да ти леят куршум-ще ти помогне. :)

2.   Да не си гледала„ медицински”клипчета?

3.   Еми за това, хората със слаба психика не гледат брутални клипчета , като знаеш че не може да ги гледаш къде си отишла? Хората не случайно казват че някой клипчета са брутални и не са за всеки, но да ти кажа първото клипче брутално което изгледах и на мен ми беше гадно след него и имах чувството че ще ми се случи и на мен нещо такова някой ден като на клипчето, но просто си казваш че рано или късно всички ще умрем и проблема е решен поне при мен де, зависи какво клипче си гледала, сега такива клипчета като това което гледах първия път, като ги гледам не виждам нищо особенно в тях, приемам го като нормлано защото е такова, е разбира се естествената смърт не да те заколят като прасе (макар че и това може да се случи :D )

4.   Авторката:
Гледах нещо, което е истинско и ме уплаши до такава степен, че вече 4ти ден не мога да спя.. чакам да се съмне и тогава заспивам спокойно, а през вечерта стоя на светната лампа :(. И като си помисля за тези клипове имам чувството, че мога да изпадна в някакви кризи, но се владея вече... Само първия и втория ден ми беше по-така.... Кога ще отмине този страх, как баенето ще ми помогне? Не съм спала от 4 дни, дори на светната лампа не мога да заспя. Палецът на крака ми гори, тялото ми лесно изтръпва.... не знам дали има връзка със стреса, но решх да го споделя.

5.   Разкажи го тук и ще ти олекне, така ще можем да ти дадем съвет.

6.   Ходи да ти леят куршум. Повечето хора не вярват в такива неща, но веднъж се бях стреснала на сън и след това не можех да спя. Отидох и жената позна как съм се стреснала. От тогава спя спокойно.

7.   Напиши Jeff the Killer в Гугъл, помага наистина! Звучи странно, но е перфектна терапия за бързо заспиване без кошмари!