Споделена история от Тинейджърски

Не беше правилно да го правим
На 16 съм. миналата седмица ходихме с класа на вила и беше много хубаво. Останахме с приспиване. Вечерта всички се прибраха по стаите момиче с момче, та съответно и аз. Бях в стаята с едно момче, което от край време харесвах. Имаше две легла раздалечени, той ме изпрати до стаята, пожела ми лека нощ и щеше да тръгне, обаче в стаята му приятеля му беше с друго момиче и остана. Легна на другото легло и каза, че нямал да ми пречи. Обърнах се на другата страна-с гръб към него, но почнах да се въртя. Как можех да заспя при положение, че момчето, което чакам от толкова време спи на съседното легло до мен на няколко см. Обаче си останах в леглото. И той дойде до мен. Пипна ме по рамото попита ме защо не мога да заспя, а аз се оправдах, че е от шума, защото долу имаше още хора, които купонясваха, но се бяха напили. Легна до мен. Целунахме се. И после знаете какво стана.... на сутринта се събудих до него. Бяхме на моето легло гушнати. И дойде една приятелка да каже, че след малко ще се изнасяме от вилата и всеки кой от къде е.. и така.. погушкахме се още малко и се оправихме да тръгваме. Не ми излиза от главата през последните няколко дена. Но единственото, което става в училище е да си хвърлим по някой друг поглед, усмивка и да си кажем нещо пред другите... сякаш взехме каквото искахме един от друг и вече сме НИЩО! Какво да направя, за да бъдем заедно.... изглежда той е нямал сериозни намерения

Коментари

1.   Надявам се поне е бил безопасен секса, иначе за намеренията може да го питаш. Но ако не сте били особено близки преди това, най-вероятно просто сте се възползвали от момента и сте се насладили. Не очаквай, че с единия секс ще станете двойка. Сериозна.

2.   Според мен не трябва да съжаляваш след като си го харесвала. И аз бих се възползвал, ако момичето на мечтите ми лежи до мен. Бих искал само да те попитам от къде си, къде учиш, момчето от твоя клас ли е и кой набор си. Любопитно ми е просто. No hate!!

Момче на 16

3.   Момчето има ли си приятелка?

4.   Мале, страхотно. И на мен как ми се иска да съм на твое място, поне на един път ще се радвам, то и друго не ми остава без това. И аз си харесвам така едно момче от класа. Според мен поговори с него и направо го питай. Животът е твърде кратък, за да се чудиш, а и няма смисъл от това. Следващия път, когато го видиш веднага изтичай при него и му кажи. Също така и му кажи за чувствата си, ако не знае и, че онази нощ е била прекрасна.

5.   След като поговориш с него пиши какво е станало. Ще следя темата. :)

6.   Какви сериозни намерение очакваш на тази възраст. :)

7.   Според мен не си постъпила правилно, смисъл колкото и много да го харесваш или да си влюбена просто не трябваше да му пускаш, защото според мен ти за него си поредната. Щом дори и след това не те е потърсил, смятай колко мисли за теб. Според мен го остави и не прави тази грешка отново

8.   Е, това е супер грозно... човекът си има приятелка, ти спиш с него, докато тя е в другата стая... На тебе много ли ще ти бъде приятно някой ден да си в нейната ситуация?

9.   И на мен много ми се иска да бях на твое място.. аз си мечтая за него всеки ден, искам да ме забележи, да ме заговори, ама на..

10.   ОТ АВТОРКАТА: Той си няма приятелка. Днес излизахме заедно. Държеше се някак си приятелски(без целувки и т. н). Не знам какво да си мисля. И много се обърках

11.   Ох, ами авторке, ГОВОРИ с него. Само така ще разбереш истината. Не се мъчи да гадаеш.

Кейт

12.   Може би има чувства, но ги прикрива, за да не го мислиш за слаб.
Мъжката гордост надделява.

13.   Прецакала си се мацо... или и той се чуства кофти че ти не го търсиш...

Дъ БесТ

14.   Това първият ти път ли беше?

16.   Мило момиче, повечето момчета в днешно време са такива. Без лоши чувства, но не очаквай нищо, щом като не те е потърсил до сега.

17.   Аз скоро се върнах от хижа с класа и ми се случи нещо подобно (разликата е там че аз съм момчето :Д). Той се държи така с теб вероятно защото малко го е срам от случилото се започни да излизаш по често с него и се дръж малко по така и така с него (прегръдки целувки) :Д Опитай, при мен действа... :Д :**