Споделена история от Здраве

Мнения за Perfect Face лосион
Моля кажете си мнението за този лосион. Мислех да си го закупя, но го има само в един сайт, където има малко информация за него и никакви коментари. Около 25 лв. е и не искам да го купувам без предварително да знам дали си струва. Благодаря

Коментари

51-72 от 72

55.   И аз съм от доволните, даже много. Купих го за сина ми, той е на 14 и останах много доволна. Дадох една камара пари за какви ли не мазила, но от този лосион сме наистина супер доволни. Препоръчвам го постоянно. Няма да съжалявате

56.   Как така остават петна? И въпреки това сте навити да го купите? То това е по-зле от пъпките, защото те се лекуват, а петната седят много грозно и гадно..

57.   Аз не видях някой да е писал, че му остават петна??? На мен петна не са ми оставали, нито пъпки. Имам малко белези, но те са от преди това, заради ужасния ми навик да стискам всичко, което ме дразни

58.   Само ако знаете колко неща съм ползвал..... И повярвайте този лосион наистина работи. И ми го препоръча дерматолог

59.   Вас щипеше ли ви след като се намажете

60.   Пъпките ми минаха след като използвах лосиона но ми останаха петна иначе съм доволен

61.   Оправя пъпките, наистина е вълшебен!

62.   Много ми е интересно защо във феисбука няма такива добри коментари производителите ли си пишете коментарите

64.   Лосиончето го бива, аз съм много доволна и го препоръчвам!

65.   Аз си го поръчах заради този коментар Йорданка Иванова ?Perfect Face
8 април 2014 г.

Здравейте много ви благодаря, че създадохте този прекрасен продукт.
Толкова години се мъчехме със това ужасно Акне .. та колко много пари на вятъра отидоха за лосиони, за кремове, за билки ..
Преди да купя за моята дъщеря се двоумях мислех си, че ще бъде като другите продукти и няма да помогне, но увии помогна и то как . . . Ефекта е невероятен.. още първите дни усетих промяна в лицето на дъщеря ми . Пъпките започнаха да избледнядват и да изчезват .. Дори не мога да повярвам какъв е резултатът сега .. :x Много ВИ Благодарим за прекрасния Лосион много ни помогна !

И това, ако не е добър коментар и определено не е само той. Успех на всички,аз съм доволна.

66.   Подлъгах се по множеството позитивни коментари, но на мен лично НЕ ми помогна особено лосионът. Ползвах го около един месец и резултат почти нямаше. Наистина не помага при петна, на мен не ми помогна и срещу черните точки. Ефектът върху пъпките също беше доста слаб. Миризмата му също не ми допадна - страшно сладникава! Имах чувството, че се мажа със сок от ананас или нещо подобно, никак не ми допадна като за козметичен продукт тази сладникавост.

Сайтът е анонимен, така че е съмнително дали всичките препоръки са от реални хора, но от личен опит бих казал, че не си заслужава парите този продукт.

67.   Здравейте,

Аз искам да кажа, че лекарството наистина ми подейства, Много бях притеснен от това, обаче наистина много ми помогна, бях на роактан по схема и много се притеснявах щото влияело на хормоните. Пак бях много зле. Внушавам ли си или не обаче откакто ползвам лекарството лицето ми много се изчисти и не ми излизат вече такива гейзери. Само не ми оправя белезите. За аромата пък на мен ми харесва. нещо като на цитрос не е зле. пък и кво значение има аромата като не ходя като гнойна пъпка която ще изригне всеки момент.

68.   До 67 пила сте роакутан и не вие помогнал

69.   Дали ще ми помогне? Много ме е срам, студент съм и направо вече не издържам. Иде ми да се застрелям...

70.   И аз използвах комбинация от Roaccutan и Perfect face и съм повече от доволен! В началото мажех Perfect face по 2 пъти дневно в продължение на седмица, след което започнах по 1 път. Не ми останаха белези и освен това първоначалния ефект на Roaccutan (който обикновено е да се появят още повече пъпки, при това и доста сериозни, в периода на изчистване от подкожни секрети) мина доста леко при мен, като мисля определено че беше благодарение на лосиона. Вечер преди лягане си миех лицето с вода и сапун, после слагах лосиона според упътването и за около седмица имаше видим резултат, но въпреки това продължих да го използвам. Като цяло мога да кажа, че е един от малкото, ако не и единствения продукт, който смятам че си струва парите, защото съм ползвал какви ли още не мазила и не само че заминаваха доста повече пари, но и ефектът от тях беше почти нулев, а кожата ми ставаше още по-чувствителна, защото я изгаряха.

71.   Изрично го ПРЕПОРЪЧВАМ на всеки. И на мен и на брат ми много ни помогна!

72.   Страхоотен, направо нямам думи. Аз съм момиче на 18години, благодарение на този лосион имах един наистина страхотен бал. Само за 2месеца успях да се изчистя. А толкова се бях шашнала, как ще ми мине бала с тея гадни пъпки. Суууупер :)

73.   Използвал съм Зинерит, акне аут и какво ли още не обаче съм най-доволен от този лосион. Малко не вярвах , че малко прехвален ми се видя, ама да ви кажа има защо. Толкова бързо ми се изчисти лицето, че чак не ми се вярваше. Не се лъжете по скъпи марки

74.   И аз да сложа още едно добро мнение. Супер е лосиона.

75.   Страхотен продукт.

76.   Лосиона е добър, няма да сбъркате. Не знам кой е аут, но само с този лосион пъпките са наистина аут. Акне аут-а само ми гореше лицето.

77.   И аз да споделя, че наистина действа. Супер съм доволен, препоръчвам!

51-72 от 72