Споделена история от Здраве

Мнения за Perfect Face лосион
Моля кажете си мнението за този лосион. Мислех да си го закупя, но го има само в един сайт, където има малко информация за него и никакви коментари. Около 25 лв. е и не искам да го купувам без предварително да знам дали си струва. Благодаря

Коментари

1-50 от 72

1.   Точно браво на теб, че си се сетил/а да направиш такава тема за този продукт. Уж много го хвалят, а никаква информация.
Обаче ще е хубаво автор да уточняваш за какво е при акне и проблемна кожа.

2.   Момичета, не знам дали ще мога да съм ви от полза, но ще споделя моето мнение за този лосион, а то определено е положително. След като се намзазах точно два пъти и пъпките започнаха да се скриват. Което за мен е доста бърз резултат. Като цяло съм доволна, мирише много приятно и по-важното че е ефикасен. Препоръчах го и на други мои приятели и колеги, от които също има доволни. Така че, не смятам, че ще поемете голям риск, ако го пробвате и вие. Аз съм от Варна и тук го има по аптеките. Не съм го поръчвала от сайта. Успех

3.   Аз си го купих от аптека Ремедиум в София, и определено съм доволна. Мирише невероятно, чак ми се иска да си пийна. Ха ха. Казаха, че е съвсем нов, и е по стара изпитана рецепта. Няма да сбъркаш.

4.   АА да за този лосион бях чувал има ли ефекти при вас хора и от къде мога да го поръчам, български ли е, благодаря :)

5.   Според мен в сайта има доста хубави статии и информация. Ще изчакам да прочета повече мнения.

6.   Някой купи ли си го вече, има ли резултат аз съм изпробвал доста неща и няма голям резултат. Според мен този проблем е една глобална мрежа за източване на кредити. Всеки 2-ри тийнеджър има подобни проблеми и при по възрастни се среща но при тийновете най - вече. И ако няма хора който да ръсят маса пари по дерматолози и медикаменти, препарати и тем подобни химий няма от къде да печелят. Така, че не си мислете, че няма лечение просто са създали едно ситемно ограбване на хората. И не си мислете, че някои дерматолози не са обвързани с дадената аптека към която ви изпраща да идете да си купите поредния лосион който не действа, но нали им носи печалба на кого му пука..

7.   до 6. Абе човек, ти къде отиде, от лосион за пъпки до източване на кредити? Чудна работа. Какъв е този лосион? Някой ходил ли е на дерматолог да пита?

8.   За втори път си го купувам от аптека на ИКАР в кв. Левски във Варна. Хубав е лосиона, действа. Моето акне е тежко, за двадесеттина дни се изчиствам. Ползвам го и за раменете и гърдите.

9.   7. Да извинявам се за така бързото преминаване но нямах време бързах и исках да напиша по набързо. Та искам да ти кажа, че лечение на акне има и то се казва Роакутан, не винаги е 100 процента но поне 80 от случайте са излекувани но с цената на черен дроб или жлъчка, надбъбречна жлеза. Това е нож с две устриета лекува бактерията и причинителя на акне не симтпома но вреди в зависимост от организма на уязвимите органи. Главно исках да кажа, че със сигорност могат да направят лесен и безплатен начин за лекуване на това така епично и същевременно хардкор заболяване, но нали се сещате, че по този начин няма да спечелят нищо и пазра и аптеките няма да са заринати с 10000000000000000 вида кремове и лосиони и маски и тем подобни неща от които 10 процента найстина помагат.
По темата
8. при тебе казваш, че действа за 12 дни и ти изчиста лицето така ли а после след време възобновяват ли се пъпките или го правиш профилактично и ти с какъв пит кожа си?

10.   Има една нова аптека над 2-ри корпус на техническия, във Варна. Там го гледах днес.

11.   Причините за акне са безброй много, черен дроб, мазна кожа, стероиди, бръснене и още много други. Ако разбереш причината ще лекуваш нея. Моята кожа е мазна и причината за пъпките ми е тази. Запушват се мастните фоликули и започва възпалителни процес. Харесва ми лосиона, защото комбинацията от съставки е добра. Резорцина разтваря, фоликулите а сребърния колоид е естествен антибиотик. Няма причина да не действа. Препоръчвам.

12.   Здравейте, купих си този лосион и вече десетина дни го ползвам. Много съм доволна, почиства идеално. Кожата ми не е била толкова чиста. Справя се с черните точки почти мигновено. Единствения му недостатък е малко високата цена. Но явно за да е хубаво нещо в нашата държава трябва да е скъпо. Поне е български, което е хубаво, че аман от вносни боклуци.

Яна Воденичарова
Велико Търново

14.   Хубаво ли е това? Не магазин да се оправя от тази напаст.

15.   Здравейте, от къде мога да си купя този лосион? Авторе ти купи ли си го? Доволен ли си?

16.   До автора. Колега кажи дали си купил лосиона и дали си доволен?

17.   От 14. Хора това лосионче е много добро. Купих си го вече 20-тина дни го ползвам. Поразителен ефект поне при мен.

18.   Напишете някой лош коментар де, прилича на рекламна статия

19.   Явно няма недоволни...

20.   Лосиона колкото и невероятно да звучи наистина действа, малко трудно се намира, но услилието си заслужава!!! Раборя като заварчик и от гащеризона целия ставам в пъпки и жена ми ми го поръча от интернет, само това не бях пробвал, но този път беше различно. Още на третия ден започнаха да изчезват. Сега го ползвам като профилактика и съм наистина доволен.

21.   Става ли за белези по лицето от пъпки?

24.   Да ви питам, имам много ситни пъпчици по челото и скулите. Не знам какво да направя. Това акне ли е? и какво може да ми помогне?

25.   Хубаво е това, купувай, няма да съжаляваш

26.   Здравейте. Вчера една приятна аптекарка ми го предлага и много ми го хвали, чак се зачудих. Не съм си го купувал това, но ми стана интересно и реших да чукна в интернет. Та... гледам чак тема има за него. Още едно учудване. Чета - хубави коментари. В сайта им има доста кадърно написани статии или поне така изглеждат. Ще следя темата. Пък може и да го пробвам това чудо.

27.   Имам доста пъпки по раменете и гърба, чак понякога ми излизат и много големи, това нещо дали ще ги излекува?

28.   Пробвай

29.   Здравейте, този лосион го няма по аптеките или поне в Пловдив. Кажете ми от къде да си го купя?

30.   онлайн го има

31.   До 26. Знаеш ли че и на мен ми се случи твоята случка. Препоръчаха ми го в една аптека. Понеже е малко скъп и реших да не си го купувам преди да прочета нещо в интернет. Коментарите повечето са хубави явно ще си го купя.

32.   Изчетох коментарите и не видях някой да споменава нещо за черните точки (комедоните). За това аз да попитам как се справя с тях? Доволни ли сте? Защото в рекламата пишеше че се използва и за тях и мен лично както предполагам и много други хора ги интересува защото имам по-голлям проблем с тях от колкото с акето.

33.   По принцип черните точки са запушени пори с натрупана мръсотия. Едва ли ще помогне за премахването им без да се почистят от козметик. Но със сигурност ще предотврати появата им наново, защото лосиона помага за регулиране на мастната секреция и предотвратява запушване на порите. Пък и почиства перфектно.

34.   А предотвратява ако системно продължава да се използва (като миенето на зъбите) или до свършване на количеството на само един флакон?

35.   С една опаковка става, ама аз си купих по слабия и го ползвам от дъжд на вятър и всичко е ок

36.   Хора не знам, анонимен е сайта, но аз изчетох всички коментари които намерих, и бяха 90% добри, даже много добри. И понеже съм изхарчила много пари за какво ли не без полза, и съм много подозрителна, обаче реших и си купих. Ако искате вярвайте, то си е ваша работа(ходете си с пъпките) но това лосионче е вълшебно, малко се усъмних първите дни но след един месец ползване всичко се изчисти, направо съм нов човек. Много им благодаря че са го направили, останаха ми само петна, но няма и следа от болезнените пъпки. И най-важното е че не кара кожата да се лющи, просто става много мека и чиста. От всички друго ми се смъкваше кожата и започваше да се лющи като изгоряла. Първо ме беше срам да се показвам заради гадните гнойни пъпки, после пък щото се беля, и после пак с пъпки. А това не е така. Направо не мога да повярвам. Чувствам се прекрасно... Дано да са ми свършили мъките...

37.   Не мога да разбера щом е толкова ефективен и купуван защо коментарите и мненията са толкова малко и как сред всички няма един оплакал се.. Доста съмнително и въпреки всичко много се чудя дали да не си го купя, защото и аз съм пробвала една камара "чудодейни" продукти против акне, но съм доволна от малко и не искам да добавям към колекцията още един, който след месец ползване без видим или поне задоволителен резултат, ще захвърля.

39.   Искам да попитам за петна от пъпки дали ще помогне.

40.   Поръчах този лосион за нормална кожа от фейсбук страницата им и мога да кажа, че останах много разочарована! Ползвах го 3 дни и се избих яко откъм акне. Спрях го за месец и си казах ще пробвам пак ефекта беше същия! Направи лицето ми ужасно, може би е до тип кожа, но при мен ефекта беше обратен!

41.   Не мислиш ли, че три дни са доста малък период от време, за съставяне и споделяне на каквито е и да е мнения. Аз пък съм адски доволна от лосиона за нормална кожа. В началото и на мен ми изби тук там някоя пъпка, но мисля че е напълно нормално, подкожните образувания да избиват. Успях да се изчистя за 20-тина дни и продължавам да го ползвам от дъжд на вятър, за да не се появяват отново.

42.   Супер е лосиончето

43.   Ползвам го вече 2 седмици, аз пъпки нямам, но имам много черни точки които в даден момент се възпаляват до пъпки. Чак поразителен ефект не мога да кажа че има... Единствено че черните точки не ми се възпаляват вече (за премахването им си ходя редовно на козметик). Харесва ми това на лосиона, че много хубаво почиства кожа, до сега нито един лосион, дори и спирт, не ми е почиствало така в дълбочина кожата и много ми хареса. Смятам да си го ползвам и за напред. За хората, които питаха за белезите, моите видимо си избледняха.

44.   Лосиона става и за брадавици, имах две малки и след 20 дена изчезнаха. Много съм доволен

45.   Моля тези хора които споделиха, че са доволни да ми отговорят на един въпрос. Преди да нанесете лосиона почиствате ли си лицето с нещо друго? Само по 1 път на ден ли се слага?

46.   Самият лосион е почистващ и затова мисля, че няма нужда от други продукти. Аз го ползвах в началото сутрин и вечер, а сега само вечер и то не всеки ден.

47.   Здравейте! Аз ползвах лосиона 2 седмици дави кажа това беше голяма грешка освен, че не помогна въобще влоши нещата цялото ми лице е в червени петна и ми излязоха много пъпки!

48.   Много е добър лосиона. Едно от малкото неща, които помагат.

49.   Само на мен ли не ми подейства? 1 месец го ползвах и нищо.

50.   И на мен неми помогна. Ползвах го 1 месец не видях резултат една приятелка ми каза да опитам още малко да вида дали ще има резултат но такъв нямаше.

51.   Аз съм доволен. Доста време се колебах, дали да го пробвам. Питах в една аптека и ми го препоръчаха, този за мазна кожа. За сега е единственото средство, което съм ползвал с толкова добър ефект и то за сравнително кратко време.

52.   Най-доброто, не знам защо на някои не им действа, но аз имах страхотен проблем с пъпките, пробвах какво ли не и пак и пак пъпки. Това го ползвам вече 1 месец и по лицето и раменете ми нямам нито една пъпка. Направо страхотно хора, от щатите ми пращаха едно мазило и с него не става нищо, този лосион е страшен, няма грешка. И не ми смъква кожата, щот от другите ми се лящеше кожата, пък с него ми седи някак мека. поне това мога да кажа

53.   Този лосион го няма по аптеките в Бургас, убих се да го търся. Помощ?

54.   Как така на някои им действа на някои не? Чудно ми е. Коментарите поне повечето са доста добри. Пък във фейса са уникално добри. Явно кофти коментарите са хейтърски. Взимам

1-50 от 72