Споделена история от Здраве

Не искам ваксина
Здравейте, момиче съм и майка ми иска да ме ваксинира срещу рак на маточната шийка. Аз обаче не съм съгласна. Изчетох достатъчно материал, за да се убедя, че тази ваксина направо е вредна и убива хора. Не я искам. Знам какво има вътре и не съм толкова глупава, че да си я сложа. Майка ми е човек, който лесно се влияе от реклами. Хора, наистина не искам да си я слагам. Моля Ви, дайте ми съвет как да разубедя майка ми. Вие какво мислите за тази ваксина? моля модераторите да публикуват историята ми, наистина е много спешно. Не искам ваксината.

Коментари

1.   Не се ваксинирай по никакъв случай.

В днешно време ваксинациите са създадени за да убиват целенасочено хората.

След ваксина, може да получиш сумати и увреждания... Хора, не се поддавайте!!!

2.   Ужас! Изплаших се от теб! Погледнах в интернет и видях, че е смъртоностно. О, благодаря ти че написа това, за да го прочета и да знам да не си правя никога такава ваксина!
Иначе покажи на майка си, че е смъртоносно и тя веднага ще се отрече от ваксината. Тя не би искала да умреш, разбира се!
Може и да е измислица, но няма да си сложа. Не бих рискувала, нито пък ти. Край на моите ваксини, ще гледам да се пазя от тях. Задължителни, незадължителни мен не може никой да ме изпързаля.

П. П. Ще се оплача, че почват да правят такава ваксина рочно на датата на моя рожден ден(1ноември) :DDDDDDDDDDD

Violet

3.   Лесно. Ваксината не е срещу всички опасни щамове. Те са над 14. Само срещу 4 или 6 щама е. Т. е. няма да те опази.
Най - малкото това си е твоето тяло и ти трябва да решиш дали искаш ваксина или не. Няма достатъчно проучвания как, дали и колко пази ази ваксина. И преди да я сложиш ти трябва тест за ДНК на високорискови вируси. Задължително! Ако си над 14 години е редно първо този тест и тогава ваксина. Да се слагат ваксини без него на момичета над тази възраст е безотговорно и е по - скоро печалбарство от страна на лекаря.

4.   Аз също имам дъщеря. Не бих й сложила тази ваксина. В началото се бях навила, но след изчетеното категорично се отказах. Не мисля, че ако се опънеш достатъчно, може да те накара. Покажи й фактите и настоявай да се съобрази с теб, защото това е твоето здраве. Успех!

5.   Аз не бих се ваксинирала с тази ваксини. Преди време и аз четох доста неща из нета и имаше и много негативни статии за нея. Не съм от хората, които вярват на всичко написано в интернет, но все пак те кара да се замислиш.
Най-добре е според мен да говориш с майка ти и да отидете на поне 3ма лекари и да поискате тяхното мнение. В крайна сметка би трябвало те да са най-компетентни и да имат най-добра представа за предимствата и недостатъците от една такава ваксина.
Ана

6.   Ваксината действа при хора, които не са водили полов живот. Ако не си, не се тревожи. Съобщават за смъртни случаи, но никога не казват на какво се дължат и дали всички изисквания, за да се сложи ваксината са спазени. И аз преди много вярвах на конспирацията на медицината и че всички ваксини и лекарства поболяват, но откакто уча Имунология разбрах, че колкото и да четеш в Интернет, не може да ти стане напълно ясно какво съдържа и как точно действа.

7.   №3, това за над 14 години важи само, ако си имал сексуални контакти. Ако момичето няма такива, както и ако не се е заигравала без проникване, няма основание да си прави този тест.

9.   Там където бях студентка беше препоръчително да се прави тази ваксина, дори беше безплатна. Е... направих си я и о, чудо! Още мърдам

10.   Ох, разбирам те и моята майка иска да ми слагат такава ваксина другия месец, а аз не искааам... Не знам какво да правя.

11.   №9, всеки има право на избор. Ти твоя си си го направила, няма нужда от ирония. Ваксината е непроучена, така че ще се окаже, че си част от експеримент. Щом ти харесва, нищо лошо.

12.   Глупости на търкалета. Няма нищо страшно. На мен ми я сложиха миналата година, през ноември и ми няма нищо. Не мисля, че трябва да четеш лъжи по нета. И не е до реклама - мама води мен и кака при нейния акушер-гинеколог и той каза, че даже и тя трябва да си направи. Извадихме късмет, че за мен е безплатна. Мама плати 900 лв. за трите дози, за нея и сестра ми. Класната ми каза, че е чела страшни теории, ама не им вярва и тя е ваксинирала дъщеря си, по препоръка на лекар. Сестра ми учи в Америка, там е задължително да я имаш, защото иначе не можеш да учиш в Университета. Да ти кажа и трите сме ваксинирани, и ни няма нищо...

14.   до номер 9 - да, чудо е, че си жива и мърдаш, наистина...

ваксините, особено по- новото поколение, са ужасен бич и всеки, който няма акъл, ще пострада рано или късно, слагайки си ги.
увреждат на генетично ниво и правят организма податлив на всякакви автоимунни и дегенеративни заболявания...

ваксинирането с каква да е ваксина е безумие, граничещо със самоубийство!