Споделена история от Здраве

Имам пъпки по дупето
Здравейте, от както се помня имам пъпки по дупето големи, малки, гнойни.. Пробвала съм хиляди методи за премахването им, но без резултат.. Наскоро чух за продукт, който по думите на изпробвалите го помагал. Продуктът е "Джинджира пиритион спрей". Не струва кой знае колко (25 лв с доставката), но проблема е, че не си искавам парите сама за това преди да го поръчам искам да разбера дали наистина помага и струва ли си да го поръчам? Ако някой го е използвал моля да пише. :) Благодаря предварително (Ако знаете друг метод, по който да мога да се оттърва от тях пишете)

Коментари

1.   Мажи с крем ''Юнак''.

2.   Пробвай с крем Бочко или пък Рачев (за Рачев потърси инфо в интернет)

4.   Имаш пъпки по дупето по дадени причини и трябва да разбереш кои са. И да ги мажеш, ще минават и пак ще се появяват. Купи си хубав крем, но открий и причините. Например-прекарваш дълго време седнала, носиш бельо от изкуствени материи, ядеш много сладко и газирани напитки..

5.   Понякога се появяват и от лоша хигиена. Първо намери причината за пъпките, после подходящия крем. Може да отидеш и на лекар..

6.   Здравеите! И аз имам, но напоследак се мажа всяка ве4ер с иод по дупето и през деня се пе4а на терасата и има ефект, пробваи наистина намаляха, много е неприятно не смея да отида на плаж или на море. Успех, мила!!!

7.   За пъпките по лицето ползвам Хлорнитромицин и спирт.
Взимаш 6 хапченца от Хлорнитромицина (моите винаги са на капсули) и им изсипваш съдържанието в едно шишенце спирт. Много бързо ми минават пъпките от това, предполагам щом са пъпки и на дупето ще помогне. Успех! :)
п. с. Минавай само пъпките, защото изсушава кожата много