Споделена история от Здраве

Проблем с пениса
Здравейте на всички.

Преди 1 седмица открих, че имам ФИМОЗА отидох при уролог, той ми махна кожата и кажи речи сега е така все едно е забелен (само че по хубав :D). Мина с няколко шева през останалата кожа и главата за да зараства правилнои всичко мина ПОВЕЧЕ ОТ ПЕРФЕКТНО.

Та сега по темата.... Много ми е чувствителен като ме опрат боксерки дори завивката...... лек допир подскачам някой път се усеща леко но няма проблеми.... Доктора каза че кожичката пак ще обвие главичката за около 1 2 месеца но остават 20 дни до училище а аз въобще немога да ходя с каквото и да било бельо. Така че ще помоля ако може някакви напътствия да ми дадете какво да правя или как да го тренирам за да не ми е толкова чувствителен и да мога да си ходя свободно с панталон боксерки и т.н......

Благодаря предварително!!!

П.С. Момче съм на 17г.

Коментари

1.   Най-добре е лекарят да ти каже някакъв крем за намаляване на чувствителността. Има такива. Просто сподели с него, че имаш такова оплакване. Вероятно зоната сега е свръхчувствителна, там кожата е много тънка и нежна. С всеки изминал ден ще става все по-добре, ще видиш. До училище има много време, не се тревожи. Сто пъти ще ти мине дотогава. Носи САМО чисто памучно бельо. Забрави за 2-3 месеца за модата и си купи бели памучни слипове. Това е изключително важно. Само тази материя не дразни и ще видиш, че веднага ще усетиш облекчение. Сменяй всеки ден. Но задължително се увери, че на етикета е написано 100% памук.

2.   Здрасти, аз мога да си го забелвам, но това става много по-лесно когато не е надървен когато е надървен ми е доста трудно, но не това е проблема. Члена ми е доста чувствителен при допир с пръст или при къпане от водатаи въпросът ми е били се отразила това негативно на секса? Аз съм на 16 още съм девствен може би поради, притеснение от някои детайли не съм много уверен в себе си. Изпитвам лека болка при допир!

3.   Към автора:Ти искаш да ти е постоянно забелен? И втори въпрос правил ли си секс и имаш ли проблем с чувствителността на пениса?

4.   Аз имам подобен проблем успявам да го забелвам добре само когато не е надървен за това и искам да е постоянно забелен за да не изпадам в неудобна ситуация при евентуален полов акт с момиче. Там е проблема, че е твърде чувствителен и немога да ходя комфортно така до сега не съм ходил на лекар трябва ли да го направя?

5.   Приятел хрумва ми едно нещо, но е доста шантава работа, а и не знам до колко ще е полезна. Има едни спрейове за задържане с лидокаин. Като се напръскаш с тях не чувстваш нищичко и действа понееее 30 40 мин някъде със сигурност. Едно шишенце струва 40 50 кинта. Има и такива с на билкова основа, но не съм ползвал такива и не знам как действат. Но не знам дали е добра идея да се пръска по не знам колко пъти на ден! Ако искаш говори с уролога си и го питай дали такова нещо ще е проблем и ако не е купувай си спрея от някой сексшоп или интернет и няма да имаш проблем! Все пак прочети и др коментари. Нека това е последен вариант! Надявам се да съм бил полезен!

6.   Леле, бате, аз поназнайвам малко от медицина така и трябва да ти кажа, че не го знам какъв е този твой доктор, но тези силни болки хич не са нормални при това положение! Като нищо може да ти замине патката! Като нищо! По-добре тичай във ВМА докато е време!

7.   Носи кондом.

10.   Приятел аз имах проблем с заголването и отидох на доктор той ми предложи или да го клъцнеили да се направи 30 минутна ооперация (обрязване) не съм мисюлманин, но след обрязване чувствителността намалява. Ако се обрежеш няма да сбъркаш голям кеф е!

11.   От АВТОРА : Номер 3: Към автора:Ти искаш да ти е постоянно забелен? Ами да ти кажа той сега е постоянно забелен вече :Д кожата е премахната просто при триене на бельото или допир с пръст се получават доста неприятен дискомфорт :(