Споделена история от Здраве

Недостиг на въздух ?
Здравейте!
Забелязох, че много често си взимам дълбоко въздух, всякаш не ми стига. Не казвам, че не ми стига изобщо, но опрелено нещо не е както трябва. Пробвах да вдишам въздух от лявата ноздра като запушвам дясната и обратно. От лявата дишам в пъти повече отколкото от дясната. Всякаш имам хрема и е запушен от дясно. Не съм болна нито нищо, проблема е от винаги. Но почнах да се замислям вече какво по-точно е и дали може да се оправи. Според мен аз не разбирам естествено, но си мисля, че е крив от вътре има повече хрущял ли от десния край и ми пречи да дишам нормално. Иначе на вид си ми е прав може да има някакво леко изкривяване, но трябва да се загледа човек. Вие какво мислите? Някой има ли идея какво е?

Коментари

1.   Нормално е през едната ноздра да минава много по-малко въздух, при повечето е така. Колкото до въздуха и аз бях така на времето, но си мина от самосебе си. Иначе ходих по доктори, но казаха, че се получава от пубертета или на нервна почва. Така че не се шашкай, нищо особено, ще ти мине след време.

2.   Абе, аз забеляЗОХ, че не можеш да пишеш, Всякаш си в първи клас, хайде първо се научи да пишеш правилно, Всякаш си зрял човек, защото, както забелЯЗО на малко по-грамотните хора от теб Всякаш им е неприятно да четат такива постове.

3.   И аз понякога съм така, даже мислех, че сутиена ме стяга нещо, но не. Спокойно това минава, познавам хора със същия "проблем", но ако те притеснява винаги можеш да посетиш лекар.

4.   Номер 2, не се дръж така със момичето. Ужасно е да не ти стига въздуха. Това е голям стрес, веднъж едва се спасих, правописа в такъв случай е на последно място? !

5.   имаш ли съмнения за бременност?

6.   Здравей. Има същия проблем. Това обикновено е предизвикано от стрес или притеснение. Не смятам, че е нещо сериозно. Аз пих, , Неуропан'', което е на билкова основа, но разбрах, че мога да се справям и без тях. , , Магията'' е да разбереш, че няма нужда да се паникьосваш ако започнеш малко или много да се задушаваш. Ако ти се случи, започни да вдишваш и издишваш постепенно и ще ти мине. Естествено това е при мен, но ако ти наистина се притесняваш може да отидеш на лекар :) Успех.