Споделена история от Здраве

Помощ - запек ...
Първо се извинявам защото темата не е от най - приятните... От близо 1 седмица ако не и повече не съм ходила по голяма нужда (така да се изразя). Пия чай за разхлабване всяка вечер дори и през деня и нищо... пробвала съм и с топла вода сутрин на гладно, кафе но... също така спортувам.. Въпреки че в последните дни съм си заседяла в къщи и се хранех с доста нездравословни храни... може това да е оказало влияние... ако ме посъветвате нещо ще съм ви благодарна. :)

Коментари

1.   Хaпче или свещичкa веднaгa! Цялa седмицa... товa не е шегa!
A после редовно зaкусвaй с мюсли, или хрaни с фибри.
Не се остaвяй тaкa по цялa седмицa!

2.   Хапни овесени ядки с кисело мляко, би трябвало да помогне.

3.   Цигара, на гладно сутринта. Аз не пуша, но в твоя случай като попадна, дърпам и се спасявам.
Чайовете от този вид не помагат, лошото е, че оь тях стомаха ти става мързелив. Привикваш да го пиеш. Шоколадчетата само те боли стомаха, нищо друго.

4.   Удари 3-4 студени бири и си готова.

5.   В аптеката не пита ли за нещо за разхлабване

6.   Яж плодове.

7.   и аз бях така вземи си от аптеката бонбон за разхлабване по 45ст е единият след час ще се изходиш много са добри тия бонбони купи сии

8.   Яж по две кивита на ден

11.   английска сол

12.   Сигурно си от многото момичета, които спазват диети постоянно и няма начин да ги убедиш, че не са дебели, но това е много сериозно! Може да се натровиш и да има тежки последици върху организма ти. Най-важното сега е да пиеш МНОГО вода и да се храниш редовно! Препоръчвам ти да отидеш при личния за да ти изпише нещо ефективно и да знаеш за напред, че диетите са нещо вредно и опасно!

13.   Това изолиран случай ли е или е хронично? Ако е второто, чайовете за разхлабване не са решение. При дълга употреба организмът свиква с тях и действието им изчезва. Основните правила са да пиеш повече течности и да поемаш повече баластни вещества (фибри). Аз бях абсолютно тежък случай и ходех средно веднъж на 5 дена, а понякога съм стигал и до две седмици. Излекувах се случайно като станах вегетарианец. Казвам случайно, защото не очаквах предварително да се получи такъв ефект. Чак години по-късно, на една лекция по фармакология в университета видях една графика, където се виждаше, че при вегетарианците този процес отнема по-кратко време.

14.   е добре де, вземи разхлабително, веднага действа

15.   Аз изпробвах всякакви бабини дивотини, цигари на гладно и кафе, но нещото, което наистина ми помогна е Натуралакс. Може да го намериш в аптеките.

16.   Мисля и аз да пробвам с този Натуралакс, защото вече съм доста отчаян. Каква е дневната доза, която трябва да се приема и може ли да се пие профилактично след това?

17.   вода и сол, вода 1. 5л-2. 0, 5-7 грама сол на ден, морска нерафинирана ситна. Зеленчуци, пектин, животински нерафинирани мазнини(сланина масло), месо, кисело зеле, зелева чорба, домашно кисело мляко. Водата и солта са най важни чак тогава идват останалите.... след 3 години запек се оказа че дневния прием на сол реши проблема за 3-4 дeнa.