Споделена история от Здраве

Търся добър кожен хирург в София!
Здравеите! Имам едно червено топче между гърдите, веднъж ходих на хирург, той го сряза, обаче то така и не се махна. Той ми каза че щяло да спадне, но не стана, само ми остана малък белег от процедурата. Каза ми, че е насъбрала се мастна тъкан. Понеже не съм от София, процедурата се извърши в моя неголям роден град, но тъй като сега съм в София за постоянно, си взех направление от личния лекар и сега търся някой да сподели мнение за хирург, който му е извършвал такава процедура и е доволен от него. Кажете и какви пари долу горе струва, защото нямам идея. При моя хирург направлението беше достатъчно, не ми е взимал пари. Благодаря предварително на коментиралите! М23

Коментари

1.   Бих ти препоръчал д-р Етугов, дерматохирург от кожната клиника на Александровска. Много добър, внимателен и не на последно място любезен д-р. Аз си махнах при него дерматофибром на коляното, цената беше 120, но не мога да ти кажа със сигурност дали и при теб ще е толкова, но няма да е повече от 150 лв според мен, защото на жената преди мен и махна бенка и цената беше 150 лв.
Докторът можеш да намериш в Кожната клиника на бул. България, веднага след моста за Иван Вазов. 76, 204 и 604 спират почти пред нея точно. Влизаш от входа за студентите, завиваш наляво от входа, после по коридора пак вляво, първата врата отляво е неговия кабинет. Добре е да отидеш предварително да те види и да те запише в графика, защото има доста пациенти.
Ако намеря визитката му, ще напиша и телефон, но не знам дали администраторите публикуват лични данни.
поздрави м20

2.   В Младост в 25 ДКЦ хирургът се справи добре. Само че беше отдавна, може да не работи вече там и не помня как се казваше.

3.   Здравей, аз съм ходила за подобно нещо във ВМА София. Отиди с направление в поликлиниката, кабинет 230, ако не се лъжа. Там ще те прегледат и ще ти насрочат час за манипулацията.

4.   От Автора: Благодаря много на трима Ви, най-много на Номер 3, защото послушах нея и отидох до ВМА. Там ми казаха че това, което имам е "келоид" и трябва да ми бият инжекций през 20-30 дни и пак не се знае дали ще се махне и дори да се махне можело пак да се появи, така че за сега реших да го оставя на заден план. :)