Споделена история от Здраве

Добър гинеколог в София
На 17 съм писах и преди закъснява ми цикъла 21 дена, ходих на гинеколог пред една седмица обясних на лекарката, че след като изпих Ясмин от един месец не съм имала цикъл имах само кървене, обясних и че от една година не съм имала никакъв полов контакт, а тя нито ме прегледа каза ми, че не може да направи абсолютно нищо единственото което може да направим е да чакаме каза ми да изчакаме до 1ви август да дойда да ме прегледа и да види кистата на видеозон. Имам три сантиметрова киста на яйчника и започна да ме боли казах и тя ми каза да чакаме и като ме заболи да пия боскулулизин. Аз съм при д-р Мадлена Найденова в Младост 1. Много съм разочарована от нея, защото пред два месеца бях със страшни болки в корема на всякакви лекари ходих, всякакви изследвания си правих не разбраха от какво е болката. Личния ми даде направление за гинеколог отидох, и уж се оказа, че са ми "възпалени" яйчниците" изписа ми антибиотик изпих го болките продължиха да бъдат все така силни и тя отидох отнов тя не ме прегледа каза ми че не може да разбере от какво са ми болките даде ми да пия аналгин и накрая след два месеца ходене по мъките се оказа, че имам хроничен апандисит, който накрая беше гноясал и беще катарално променен.. Много ще се радвам някой да ми препоръча някой добър гинеколог в София, защото много се притеднявам на 17 години съм имам също така бяло течение тя ми каза че може би е от нъзрастта а нито ме е прегледала нито нищо много се притеснявам, защото бялото течение води до стерилитет, а с тази киста не знам да нямам поликистозни яйчници забременяването е много тлудно и се притеснявам. нека някой да ми преполъча някой много добър гинеколог благодаря предварително.

Коментари

1.   Аз също обиколих страшно много гинеколози ,едни ми вземаха парите други работеха със здравната каса ама само лъжи ми говореха ...
Сега ходя при др Тошева и смело мога да заявя че съм повече от доволна !
и за др Хранов знам от близки че е много добър ма там трябв да си добре подготвена финансово