Споделена история от Здраве

Силикон?
Здравейте!
Аз съм момче на 23 и искам да споделя с вас своето виждане за силиконовите импланти.
Всичко започна от там, че научих как една позната е успяла да убеди родителита си да й подарят силикон за АБИТУРИЕНТСКИЯ БАЛ!!!

Е направо откачих! То вярно че и аз не съм нормален ама тоя народ съвсем се е побъркал!

Искам да питам жените защо си имплантират това в гърдите, освен ако не искат да станат порно звезди де...

Знам че с повечето мъже не е така но аз намирам за много грозно едно момиче да има не естествено голям бюст!

Да не говорим пък за издуването на устните... Все едно са ги нажилили един рояк с пчели....

Та момичета, ако мислите че имплантите ще ви направят неустоимо красиви...... лъжете се!

Коментари

1.   Познавам жени на 35+, които са с толкова малки гърди, че чак не се виждат. Ако те си сложат импланти (до размера на нормални гърди) бих ги разбрала, но млади момичета, които тепърва им предстои да раждат, да се накичват с тези изкуствени, безчувствени, огромни цици, не го разбирам. А родителите им - още по-малко. Силиконовите устни пък са ми толкова отблъскващи. Никога не изглеждат естествено (сещам се за онази ясновидка - Теодора Стефанова - отврат!!)

2.   Именно естествената красота е най хубава във всики човек има нещо уникално не е нужно да имаш голям буст или уста на хипопотам за да си красива ама за жалост днескашните момичета са такива ще почнат и на гъза силикон да слагат да е по мек :Д

3.   Покрепям ! Естествените гърди са много по-възбуждащи, поне за мен ! А за силикона в устните.. дано нямам такава приятелка !
Ами, пич, какво очакваш от затъващата ни нация ? Не виждаш ли, че фолкаджийките диктуват модата на младите момичета и навсякъде е пълно с млади курвички, живеещи по стереотипа на чалга песен.. объркана ни е ценностната система и оправия скоро, няма да има :)

М 22

4.   Много вярно казано!

5.   По принцип и аз съм против силикона и особено да си го слагат млади жени. Аз не бих. Но познавам толкова много момичета, които се притесняват от големината на бюста си и се срамуват да се покажат по бански, търсят си бански с малки подплънки и т.н., за да се чувстват по-добре.

6.   Hапълно вярнооо ! аз съм момиче и те подкрепям :)

7.   Размерът на гърдите не може да определя самочувствието на една жена, ако тя е удовлетворена от себе си като цяло. Аз имам малки гърди, но се чувствам добре в кожата си. Имам реална представа за себе си - не се подценявам, но и осъзнавам, че съм просто човек, т.е. несъвършена. Затова не мечтая и не се стремя да изглеждам като кукла Барби - това е неосъществима цел, преследването на която би смазало самочувствието ми и изцедило авоарите ми.

Човек трябва да се научи да се приема и обича така, както природата го е създала, и да се стреми да се съхрани - физически, морално и емоционално. Другото е излишна суета и прекалено много свободно време за развитие на глупави мании.

Спорт, полезна храна, интелектуални занимания, качествен секс, време отделено за семейството и добри приятели - с такава програма няма опастност човек да изпада в крайности и да се фиксира в глупости.

8.   Аз съм момиче и имам много малки гърди, които вьобще не отговарят иначе на структурата ми. Досега не съм имала проблеми с приятелите ми - те са ме харесвали такава, каквато съм и секса е бил окей. Но въпреки това, аз не се чувствам добре, защото сутиените ми седят все едно си ги сложил на закачалка, не мога и да си помисля за някоя блуза с по-широко деколте или нещо по-интересно, а пък на морето се чудя и мая откъде да измъдря бански, който да го продават с пълнеж.

И въпреки това, не бих се подложила на тоя силиконов кошмар, какви ужасии съм виждала и чувала, просто няма начин. Надявам се с времето да пораснат, макар че вече съм на 18 години, но.. Предпочитам да знам, че няма нищо изкуствено по мен и хората ме харесват такава, отколкото да се правя на нещо друго, само и само да привлека внимание. :)

9.   Лично за мен едни женски гърди може да са виснали до пъпа но те пак ще са красиви, защото са си нейните естествени гърди. Бил съм със жена която има силиконов бюст, беше мн красиво момиче обаче толкова големи и изкуствени гърди наистина не ми харесаха....

10.   Не е виновно момичето, че ги е искало, ами тъпите и родители, че са се навили! И това не е само в България, напротив в цял свят е пълно с такива екземпляри! В България тепърва започват да се развиват младите курви! Съжалявам за острия език, но наистина ме вбесява човешката ни простотия!!

Ж 24

11.   Имах този проблем, аз също съм младо момиче и нямах кой знае колко голям бюст. Гледах няколко клипа за силикота и дотам ........... Случайно попаднах в един сайт БЮСТ ПЛЮС или нещо такова поръчах си хапчетата и след 5 месеца бях друг човек. Пиша това на всяко момиче което се замисля за силикон. Ж23

12.   Номер 11, нави ме!!! Ще ги пробвам. Ако намеря други клиенти, какъв е моят процент?
Ралф

13.   Hомер 11,какви са тези хапчета?

14.   Да предположим че хапчетата подействат,и бюста се увеличи,ефкта остава ли след тяхното спиране или трябва да се пият постоянно... ????