Споделена история от Здраве

Боли ме десния тестес!
Здравейте, на 12 години съм. Вчера докато си ритах с приятел и като тръгвахме с колелата и изведнъж ме заболя дясната топка питах приятеля си защо, той ми каза, че съм се ударил в седялката и че ще ме боли 5-10 минути но ме боли вече 2 дена. От време на време ме заболява. И като го натисна много. Няма подутини нищо като другия е, а той не ме боли. Може ли съвети, и от какво се е получило. И дали трябва да казвам на нашите.
Благодаря.

Коментари

2.   Аз преди няколко дни преживях същото, след което ме сряза рязко и десния бъбрек и започнаха адски болки. Оказа се бъбречна криза, започна както при теб. Болката беше ужасяваща, казват, че боли колкото при раждане и инфаркт. Трябваше да ме карат с линейка в спешното.

задължително се прегледай и кажи на вашите, няма нищо срамно.

3.   Вече от 2 3 дена не ме беше боляла и днес пак ме заболя като си зех учебници с чантата, много ми тежеше и така... Като се прибрах ме болеше доста и ме заболя и слабината... Мисля че е от натоварването. Като не се морях тези 2 дни не ме болеше. Сигурно ми трябва по дълго време за да ми мине напълно. След като отидох на тренировки по футбол и веднага ми мина.
И също да попитам, трябва ли да си правя чикии докато се къпа (казаха ми че не е хубаво). И че още не ми тече сперма.

5.   Хора защо кожата на тест. Ми е виснала това се появи скоро пенисът ми порасна малко почнаха да ми растът косми и се появи това. Тревожно ли е или ще мине ? На 12 съм