Споделена история от Здраве

Как да сваля 7-8 килограма за месец време?
Здравейте,

Ходих на бригада в Щатите и напълнях към 7-8 кг.
Висока съм 175 см и съм 60кг. На някои може да им се струва не толкова много, но аз не мога да се понасям така, понеже винаги съм бла супер слаба. Даже като малка са искали да ме пускат за манекенка и никога не сам била такава. Може ли за 1 месец да отслабна толкова и как?

Коментари

1.   Аз не мисля, че имаш нужда, да си мноого слаба-вече не е на мода :)
Със спорт, недей с гладуване, това не е начинът.

2.   Спорт и диета. Смислена диета, а не от списание "Жената Днес", "Мъжът Утре" и други подобни. Отиди в някой фитнес, купи си карта и кажи на инструктора какво искаш. Той ще ти каже как.

3.   Виж сега както ти казаха по-горе спорт и смислена диета.
Внимавай какво ще правиш, защото има много случай като този:
Една позната беше на диета много, много време, но нищо не свали.Дори СТОЕШЕ по два часа и половина във фитнеса.
Диета - само мляко и зеле сутрин обед и вечер.(пълна тъпотия)Понеже е на диета смяташе, че може да си позволи поне да хапне нещо извън диетата в дните когато не тренира.Това нещо беше една кутия вафли докъто чете вестника.
Фитнес - написал съм стоеше, защото не правеше упражнения, а имитираше, че ги прави и въртеше велоергометъра със скоростта, с която дядо ми който вече едва пази равновесие ще я изпревари като задвижван от ракетен двигател.И понеже беше много уморена след тренировката си позволяваше на вечеря след зелевата салата и основното ястие палачинка със сметана и мед и една мелба като възнаграждение за положените усилия във фитнеса и лишенията от към храна през времето, в което не се тъпчеше като свиня.
След известно време реши, че който си е дебел си е дебел и няма смисъл да се мъчи и лишава от каквото и да е :))))))
Случая е истински и съм имал възможност да наблюдавам отблизо поведението на тая жена, защото е съпруга на мой приятел. Ако ще правиш нещо прави го, ако ли не не се захващай.

4.   Спортувай, движи се повече. Разходките също вършат работа. Недей да спазваш диети. Храни се здравословно и слушай организма си. Той най-добре знае от какво имаш нужда. Пии повече вода и чай.

5.   Има една диета за 3 месеца се сваляло от 18 до 25 кг казжа се 90 дневна диета на мене лично изобщо не ми помогна.За 2 месеца и половина свалих 1.5 кг.Нищо .И аз правя отчаяни опити да отслабна но нищо.Но на теб тазидиета може ди ти помогне

6.   същото стана с мен :х отидох да уча в чужбина и качин 7-8 да не е и повече кила? Гледам са се минали 5-6 месеца от както си писала? Какво стана отслабна ли ?