Споделена история от Здраве

Хранителна добавка Wellneo lipozene
Здраейте! Момиче съм на 15, висока съм 163 см и съм към 90 кг. Да, знам прекалено много са, но от малка съм си пълна и не мога да го променя. Днес в рекламата видях хранителната добавка Wellneo lipozene. Подходяща ли е за мойте години, ще има ли някакъв ефект от нея? Ако някой го е ползвал нека даде мнението си. Ако имате и друг вариант за отслабване с някаква диета споделете. Приемам всякакви съвети! Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ами мисля, че на теб не ти трябват каквито и да е хранителни добавки, защото заради хранене и добавяне на храна си на този хал. Не си давай парите за такива глупости, можеш да си прецакаш и бъбреци, черен дроб.
Освен с диета и спорт можеш да отслабнеш и чрез операция за смаляване на стомаха или балон в стомаха, но е задължително да спреш с приемането на повече калории от изразходеното.
Сметката е проста - който поема повече калории, отколкото изразходва, той пълнее и обратното - има ли дефицит на калории, ти отслабваш.
Дефицит можеш да получиш с два начина - намали калориите или увеличи движението. Няма друг начин за отслабване.
Колкото до диетата - препоръчвам ти да опиташ с високобелтъчна или заменяй просто едно хранене на ден с белтъчен шейк.
Храни се два пъти на ден и не повече като едното хранене ти е шейкът, а другото ти е готвена храна като обикновено, но без сладки неща, солено, без фаст фуд и вредни храни.

Успех все пак, а аз на твое място бих опитала дори с балон в стомаха или с операция, защото говорим вече за затлъстяване - трябва да смъкнеш поне 20-30 кила, което няма начин да стане без много строга диета, а за спорт си твърде тежка, освен за плуване или каране на колело. Вземи си ергонометър за вкъщи и всяка вечер пред ТВ-то 1 час педалите, но НЕ ЯЖ повече след това. Много вода и течности

2.   Тия работи просто ги забрави. Няма как да лежиш на една кълка и да слабееш. Иска се спорт

3.   Всички тези глупости се продават единствено с цел да ти вземат паричките, моето момиче! Реално ползата от тях е в границите на 5%, или казано с други думи - недоказуема...
Спортът помага, диетите - донякъде, но помни, че генът вода не става. Ако генетичната ти стуктура е едра, изобщо не очаквай да станеш фиданка, та ако ще и да умреш от глад и тренировки. Виж например германките и скандинавките.

4.   Не се лъжи... Преди години пих "Златно чудо". Добре, отслабнах, наистина нямах апетит, но като го спрях стана страшно. Зверски глад, пълнеене от всичко. 15 килограма за няколко месеца качих, беше ужасно.
Здравословно хранене и спорт. Това е тайната.