Споделена история от Семейство

Сексуален тормоз от страна на пастрока ми
Здравейте.
За първи път споделям история в подобен сайт, но имам нужда от съвет, защото не знам как да постъпя.
Майка ми от 12 години живее на семейни начала с един мъж , с когото винаги съм имала проблеми, тъй като непрекъснато настройва майка ми срещу мен. Проблемът е, че тя вярна на него.
Днес, за мой абсолютен шок и ужас, той реши да ме докара до града, в който живея, под предтекст, че съм била с много багаж. Не след дълго докато все още бяхме в колата започна на ми говори за секс и да ми задава въпроси от рода на "Като правиш секс свършваш ли?; Качваш ли се от горе? Колко пъти свървшат мъжете, с които си била? Пляскат ли те?" т.н.
Най-големият ужас за мен беше, когато се качи в апартамента ми и започна да ме обарва: отзад, по гърдите - на няколко пъти и да ми казва колко добре съм изглеждала. Хвана ми главата целуна ме по бузите и застана на самтиментри от мен и мисля, че искаше да ме целуне по устните. Аз веднага се дръпнах. След като ме опипа още няколко пъти си тръгна.
Не знам какво да правя. Не мога да кажа на майка ми тъй като винаги, благодарение на него, сме били в много обтегнати отнощения и знам, че тя няма да ми повярва. Приятелите ми ме посъветваха да го запиша следващият път и да се консултирам с адвокат, но аз се страхувам, че ако има следващ път може наистина да ми направи нещо. Моля ви дайте ми съвет, чувствам се в абсолютна безизходица.
На 23 години съм и никога досега не се бях чувствала толкова безсилна да защитя себе си. Страх ме е да се прибера в родния град дори само за да видя семейството си.
Моля ви помогнете ми със съвет. Много се страхувам и не знам как да постъпя.

Коментари

1.   Да, майка ти от удобство си затваря очите. Просто гледай никога повече да не оставаш сама с него и ако ходиш да посещаваш майка си, не пренощувай в нейното жилище или поне не сама, а си вземи як приятел, но като цяло е жалко, че си изпаднала в такава ситуация на първо време

2.   Я стигa, кaк ще се стрaхувaш от някaкъв дърт кaвaл! Хaйде сегa му дaй крилa кaто види, че те е стрaх, тaкъв комплексaр ще го вземе зa желaние и следвaщият път може дa те изнaсили кaто се опрaвдaе пред себе си, че искaш, aмa нaрочно се дърпaш.
Директно му звънни и му кaжи, че си говорилa с няколко здрaви момчетa, но тъй-кaто сa "откaчили" и сa искaли дa го потрошaт зa сегa си ги удържaлa зa дa не вкaрвaш ТЯХ в беля зaрaди някaкъв сдухaн стaрец, но aко имa следвaщ път...
Не покaзвaй стрaх, тези боклуци от стрaхa подхрaнвaт болното си въобрaжение!
Друг вaриaнт е в съобщение дa го попитaш нещо от родa нa "кaкво беше товa днес/вчерa" без дa уточнявaш. И дa го остaвиш дa пише нa воля. A после дa покaжеш съобщениятa нa мaйкa си, пък тя aко искa дa си стискa стaрецa, е, нейнa си рaботa, но не твоя.
A инaче лесно можеш и дa го "посъветвaш" чрез приятели...

3.   И защо въпреки това не пробваш да кажеш на майка си? Такива неща не трябва да се премълчават.

4.   Ти не трябва да се срамуваш нека той да се срамува от това което е направил!

5.   Тоя пастрок е боклук и интригант-лъже и използва майка ти.... Ако мислеш, че майка ти няма да те вземе насериозно и ще неглижира притесненията ти говори с някой друг. Майка ти има ли сестра или добра приятелка на която да се доверява? Отиди при нея и и сподели. Разкажи за всичко, разплачи се, покажи колко си огорчена и разтревожена. Тя ще намери начин да говори с майка ти. Предполагам, че това действие е подсъдно, така, че може да подадеш и жалба в полицията.
Много деца са жертва на сексуално посегатество от втори бащи и други близки уж хора. И понеже е наистина гадно и шокиращо, когато детето(в случая ти като вече млада жена) и кажеш майките отказват да признаят истината и не вярват на думите на децата си. Това е факт...
Но пък има и жени, които се взимат в ръце и изритват гадняра от живота си, като например Камелия Воче и нейния втори мъж италианец, заради посегателство над дъщеря и.
Не чакай да има втори път, защото може и да се случи и нещо по-лошо и тогава ще съжаляваш, че не си била тъпана по-рано.

6.   Можеш ли да добавиш на колко години е той? Да не е някой педофил извратеняк или да си пада по млади момичета? Сигурно си пада по теб и пробва дали няма да му пуснеш. Иска да те бройка. Но той е втори съпруг на майка ти. Моят съвет е говори с майка си. Или друга опция, защо не споделиш с истинския си баща ако е жив и сте в добри отношения. Нека той се застъпи за теб и ти помогне! Нямаш ли сестра или брат да те посъветват? Само не се поддавай на страха защото така ще стане по-лошо! Бъди смела! Щом не ти е приятен дай му да разбере че неговата няма да стане, разкарай го или го заплаши че ще го кажеш на твоя истински баща. Нека той се страхува, а не ти! Поне такива съвети мога да ти дам. Чао и успех! Ж. на 45 г.

7.   Кажи на майка си ,първо за да се опиташ да се защитиш,второ да получиш помощ от нея ,трето-да му покажеш ,че няма да си мълчиш и накрая-да покажеш на майка си с какъв човек живее.Всичко ще бъде в нейните ръце-ако тя не ти повярва,просто спира да съществува за теб .
И да ,можеш и жалба в полицията да подадеш,на го набие някой и т.н

8.   Запиши го и после и го пусни да разбере с каква отрепка живее ! Ако пак избере него пред теб просто се изнеси от вас прекъсни контакт с нея и я остави да си троши главата с него .Не разбирам защо не си се изнесла досега ами си търпяла всичко това ?ж.24

9.   Казваш всичко на майка си, ако не ти повярва - прав ѝ път. Това че те е родила обаче не ѝ дава право да се отнася с теб като втора ръка човек и най-малкото да търпиш простотиите на някакъв развратен дядка. За по-сигурно може да се посъветваш с роднини как да постъпиш. Особено най-преките роднини на майка ти - твоите леля/вуйчо, баба и дядо. Няма от какво да се срамуваш изобщо, защото ти не си виновната в случая, колкото и да ти се струва иначе. Ако споделиш с други хора предварително е много по-трудно майка ти да извърти историята срещу теб, което е вероятно да опита предвид досегашното ѝ поведение.
А цялата схема на въпросния тип е да вкарва на майка ти идеи че ти си настроена срещу нея, така че тя сама да се настройва срещу теб. Опитай да ѝ поговориш сериозно и спокойно, като ѝ кажеш че я обичаш и искаш най-доброто за нея. Споровете само затвърждават нейните предразсъдъци.

10.   Значи в такава ситуация има два начина на поведение грешен и правилен, погрешния е твоя. Правилния е: завърташ се и му забиваш един в мутрата и после коляно в чатала, изкрещяваш му да си обира крушите като подчертаваш думите си с шут в задника му. После звъниш на майка си и казваш, че тоя дърт педал не искаш да го виждаш повече и ако иска да живее с него да го превъзпита да си държи оная работа в гащите иначе ще поръчаш на здрави момчета да го намерят и да му я отрежат, тя да го мисли. Обикновенно майките в такива ситуации си казват тая долна курвичка нещо го е изкушила ..ама като чуят заплаха почват да си мислят как да оправят нещата.
Сега при свършен факт.... остава ти единствено да го отбягваш и да се надяваш да не останете насаме или да не те посети скоро....защото си му дала надежди, че може да му се отвори парашута. На твое място бих отишла в полицията/прокуратурата и бих се оплакала, че те е заплашил и нападнал сексуално... да го привикат за един бърз разговор в районното и да му издадат ограничителна заповед.

11.   Просто не се прибирай у вас. Не общувай с него. А ако случайно пак се опита го запиши на телефона. И после го покажи на майка ти. Но най-добре си стой в другия град и не се прибирай у вас. Нека майка ти-сама-да ти дойде нагости.

12.   Щом като майка ти вярва на него, а не на теб, отрежи ги и спри да ходиш там. Той очевидно е интригнт и настройва майка срещу теб, защото когато те изнасили, тя да не ти повярва. Ако някога го срещнеш, никога не оставай сама с него.

13.   Както виждам всички коментатори са жени и всички ти вярват на историята. Както майка ти няма да ти повярва ако и кажеш, така и аз не ти вярвам, че историята ти е истинска. Ти обичаш да измисляш истории една след друга, това ти е развлечението на стари години, пък и нали си завършила българска филология, та писането на всякакви истории ти се отдава. А как невинно казваш, че пишеш за първи път история в подобен сайт. Де да беше така. Блаженни са верующите на твоите измислици.

14.   Боже мой! Най-добрата ми приятелка също има пастрок, но такива проблеми не е имала. Това е нещо ужасно! Веднага извикай няколко момчета да го натупат хубаво, и повече не се прибирай у вас.

15.   Такова нещо не трябва да се премълчава!!! Ако премълчиш, той ще знае, че се страхуваш от него, че се страхуваш да говориш за това, че ако кажеш, майка ти няма да ти повярва и ще се настрои срещу теб повече. Разчита, че ще мълчиш. И следващия път ще те нападне сексуално отново. Говори с майка си и кажи какво си преживяла! Иначе рискуваш да си съучастник в това, което той върши зад гърба на майка ти!

18.   Здравейте,
Благодаря на всички за съветите, които ми дадохте, оценявам го много наистина. За тези, които имат съмнения, уверявам Ви историята е напълно реална и не съм писала тук с цел внимание или за да си запълня времето. Направих го, защото съм в безизходица и не знам как да постъпя.
Питахте ме на колко е години - на 54, тежи 150кг.
Още веднъж Ви благодаря, мисля, че вече знам какво да направя и ми предстои консултация с адвокат, за да изискам ограничителна заповед.
Благодаря за проявеното разбиране.

19.   Модератор, защо сте публикували коментар номер 16, който открито напада момичето с извратените си фантазии? То търси тук подкрепа и съвет как да се отърве от извратения си пастрок, който я преследва, а вместо това вижте какъв съвет получава цитирам. " Ах, моме, моме! що не му дадеш да те опъне! Не пишеш на колко е той но със сигурност е доста по-голям от теб. Ако пробваш с по-голям от теб ще ти хареса! Защо не се "възползваш" от ситуацията? Особено ако нямаш сериозен приятел в момента и си някоя хубавелка! Не искаш ли да ти се случи някоя "секс случка"? ! Той не е ли готин, красив или секси или е някой чичага с бирено коремче? Сигурно му се иска да забърше нещо младо! Дай му да те изчука един път и после дано да те остави на мира вече! " Много ви моля премахнете този коментар не му е мястото тук! Вие сте единствения сайт в който има някаква цензура над това какво се публикува във всички останали подобни съм виждала да всякакви обидни коментари към авторите много ви моля не го разваляйте!

21.   Н 16 ти си голям наивник. Тогава аз ще попитам защо хората лъжат. Ами лъжата също е измислица. Теб до сега никой ли не те е лъгал? Самия ти никога ли не си лъгал? Хайде сега, отговори ми на тези въпроси и тогава питай защо някое момиче ще измисля и съчинява подобна история. Ами за да докаже на себе си, че може да съчинява и да беде интересна в собственните си очи. А и сигурен ли си, че авторката е момиче, а не някоя доста по-зряла жена. На мен ми се струва, че ако ти си млад мъж всяка жена ще те лъже и ти никога няма да се осетиш. Това си е твой проблем.

22.   Историята си е истинска!Познавам момичето и изверга!Аз също я посъветвах да го запише !

24.   Аз имах сходни проблеми с пастрока ми. Само че бях на 16 години. Беше ужасно, не исках да се прибирам в нас, учех в парка и чаках мама да си дойде. Беше ме страх да й кажа. Той се прибираше по-рано от работа и искаше да ме прегръща, да ми праеи масажи. Сутрин съм се събуждала и го виждам да седи на леглото ми да ме гледа и да ме гали по крака. Беше отвратително. Буца ми е в гърлото само като пиша. В крайна сметка казах всичко, мама беше ужасена, притесни се и го изгони. Бяха едни драми големи. Той започна да ме причаква пред училище, за да ме види. Следеше ме навсякъде, мислех, че ще ме изнасили в някой вход. От напрежение цикълът ми спря и имах проблеми. Не можех да се успокоя. Видя се, че това не работи и той е изперкал. Накрая го пратихме на лечение, посещаваше психолог много време, направи и операцив на щитовидна жлеза. След операцията беше като друг човек. Един ленив, спокоен, неузнаваем.
Аз простих! Сега съм жена на 32 и се чуваме всеки ден, той ми помага много. Невероятен дядо е. Никой не може да предположи, че е имало такива изпълнения. Не го мразя, съжалявам го и съм подала ръка и той го оценява. Странно е, но разчитам на него за много неща. Той ме караше на лекар като бвх бременна, той тича да взима сина ми от детска.
Това, живота е странно нещо!

25.   22, е автора и иска да се самозащити, само че и на мен ми се вижда измислица тази история.

26.   Ти може да познаваш момичето-ЖЕНАТА от друг сайт където бяхте от една банда и всички вие трите от бандата лъжехте безсрамно. Ами вие затова бяхте от един тим, защото и там измисляхте истории. Жени без никаква етика.