Споделена история от Семейство

Свекърва ми,съсипа щастието и живота на дъщеря ми!
Здравейте! От както сме женени с мъжа ми и до ден днешен усещам че свекърва ми не е от "обикновените" хора! Дъщеря ми, която е на 27г., та от 6 години имаше сериозен приятел, абе бяха щастливи, дори обмисляха да си създадат собствено семейство. Естествено аз приемах тяхната връзка, за мен беше важно и двамата да бъдат щастливи, но мъжът ми не беше съгласен с това те да създадат сем.! Винаги повтаряше на дъщеря ни, че той не 'момчето' за нея, да го била зарязала и такива неща, общо взето хич не го харесваше, за което аз не намирах причина! Един ден позвъня на майка си(тоест свекърва ми) и говореха може би около час. След като свърши с разговора, го попитах какво толкова си казаха, а той ми отговори, че 'общи приказки' са си споделили. Но след около няколко часа, вече се беше почти стъмнило навън и гледам мъжа ми Изкарва от ФБ снимка на дъщеря ни и приятелят й, аз го попитах защо са му тези снимки, а той си замълча! След около половин час каза, че отива при майка си, аз отговорих с 'добре'. Но в мига след като излезе, видях че снимките ги няма, беше ги взел, на масата в хола имаше една ароматизирана червена свещ, нея също я нямаше.. направо се бях изумила! След час той се прибра и естествено го попитах къде са снимките, които беше извадил на дъщеря ни и приятелят й, а той отвърна че ги е занесъл на свекърва ми за спомен, питах го и за свещта, но той отново отговори че го е занесъл пак на майка му, тъй като нямало ток в къщата й, а и нямало с какво да си светне! Естествено не му повярвах на това измислено от него оправдание, но реших да не усложнявам нещата. Мина известно време и след около три седмици, дъщеря ми дойде в къщи разплакана, направо беше съсипана. Попитах я какво се е случило? Тя ми разказа, че приятелят й Тони, след толкова дълго време заедно.. й е казал че между тях всичко е свършило, изгонил я е от апартамента, в който живееха. Останах шокирана, та те бяха толкова щастливи, обичаха се, дори и беше подарил годежен пръстен. Мъжът ми най-нагло се усмихна и каза че "майка му си е свършила работата"! Като чух това, изгубих контрол и веднага се обадих на свекърва ми, обясних и за станалото, за снимките, за свещта.. и тя ми отговори че е направила Магия за раздяла, за да спаси внучка си. Боже мой, бях готова да я убия, забраних и повече да идва в нас, знаех си че не е нормален човек!! Дъщеря ми се затвори в себе си, не говори, не излиза навън, не се храни, постоянно държи снимка на приятелят си и плаче.. опитах се да поговоря с нея, но при всеки опит да поговорим, тя все ми се ядосваше и вече не ме допуска до стаята си. После в яда си ударих шамар на мъжа ми, защото той и най-вече лудата ми свекърва съсипаха, щастието на дъщеря ми! Не мога да я гледам така, консултирах се с психолог, но дъщеря ми не иска да говори с абсолютно никого!! А свекърва ми най-подло се радва на това, което е извършила!! Обещах на свекърва ми, че ще я вкарам в лудница, няма място сред 'нормалните' хора! Но каква полза, като момиченцето ми отнесе всичко това, постоянно се измъчва, боли ме като я гледам такава! Опитах всичко, за да я успокоя поне малко, но не даде отражение! Не знам вече какво да направя, за да й помогна да превъзмогне тази 'болка'!

Коментари

1.   Магията винаги се връща, но с допълнителен негативен ефект, спокойно ще и се върна. И извади снимки на свекърва ти и направи нещо със свещ и снимката ама пред мъжа ти и му кажи, че и правиш магия, е ти всъщност няма да и правиш, но да видиш как ще се стресират...

2.   Не слушай номер 1. Иди в църква и поговори със свещеник. Има специални молитви за разваляне на магии. Ще видиш, че всичко ще се оправи. И, да, зачеркни свекърва си от живота си.

3.   Номер 1: Авторката съм, Аз и преди съм я 'хващала' как прави такива глупости, но никога не съм очаквала от нея да направи нещо подобно на внучка си!

5.   Разпитай за някой, който разваля магии. Много внимавай да не е измамник. Трябва да е проверено лице.

6.   Свържи се с приятелят й и му кажи какво са направили. Той е под въздействието на магията също. Не плащай на измислени врачки, а отива в някоя църква и говори с поп. Нека им прочете молитва и на двамата. Ако сте християни. Лично аз бих изритала и мъжът ти. Да му дойде акъла. Освен това бих разказала навсякъде особено ако те от малък град, какви ги върши тази жена. Няма такава простотия в тази България. Ще се месят в нечии живот. Прочисти къщата си. Освен истинско чистене, хвърли ненужни вещи, просто обнови средата и задръствания негативизъм вътре.

7.   Аз не вярвам в тези работи. Мисля, че с фотошоп някой е направил снимка на дъщеря ти с друг мъж и ги е пратила на гаджето и. Отиди да говориш с гаджето и ако знаеш къде живее.

8.   Не вярвам да са маги, може да му е казала нещо невярно, което не му е харесала, да го е заплашвала. Пък той много бързо се е отказъл. Но много подла постъпка, всеки трябва да си избира сам половинката.

9.   От номер 1: Е какво стана, има ли някакво развитие?