Споделена история от Семейство

Майка ми е бременна,а аз не искам ново дете в семейството
От 2-3 дни в семейството ми се знае, че майка ми е бременна. Аз и баща ми не искаме детето, защото знаем, че ще ни е трудно, понеже не разполагаме с достатъчно средства, за да се издържаме. Аз съм свикнала да съм единствено дете и ще ми е трудно да приема тази промяна в семейство ми. За жалост мама е бременна в 4ти месец и абортирането е по-трудно и животозастрашаващо. Не искам да се случи нищо на мама. Просто искам да сме си само тримата, както досега. Искам детето да се роди живо и здраво, но не искам да живее с нас... искам да го осиновят.
За 3 дни вече усещам как полудявам. Гладна съм, но нещо ме кара да не ям. Избухвам за най-малкото. Не мога да спя.
Най-лошото стана по-рано днес, докато се къпех... забелязах самобръсначките на татко и ми минаха много неща през ума.
Посегнах към тях, но си казах, че това не е решението.
Кажете ми какво да правя. На когото и да кажа все се опитват да ме успокояват... как това било най-хубавото нещо в живота;как нямало да бъда сама и т. н. Не искам да имам брат, с когото да имаме 16 години разлика!! Това бебе още не се е родило, а създаде толкова проблеми на семейството ми не само на мен! Искам да знам какво да правя. Помощ?

Коментари

51-55 от 55

57.   Напълно съм съгласна със номер 56 напълно си прав аз съм номер 53 и съм напълно съгласна със номер 56, защото не всичко можеш да споделиш със родителите си и аз съм така има неща които не мога да споделя със родителите си. А ако имах брат или сестра можеше то да е човекът когото ще ме разбере най- добре..

58.   Аз пък споделям всичко с родителите си.

60.   Дори момичетата на 16 години стават майки, нормално е ако е прибързано а ти на 16 ревнуваш че ще ставаш кака я се стегни малко
ако ти бях брат със сигурност нямаше да те погледна
Момче на 25

61.   Какъв късмет имаш... Как бих искала да имам малка сестра. Пък ти се оплакваш! Не обиждам, сигурно при теб е различно. Дай му шанс!

62.   Здравейте, аз съм авторката.... благодаря за всички мнения и коментари(било то позитивни или негативни)... исках само да кажа, че братчето ми се роди живо и здраво и отдавна вече не разсъждавам по начина, по който разсъждавах преди да се роди. Много радва цялото семейство и много си го обичам.
Благодаря още веднъж на всеки отделил от времето си, за да прочете и коментира историята ми!

51-55 от 55