Споделена история от Семейство

Тя роди и не допусна брат ми да си даде името,молим за помощ!!!
Здравейте на всички!

Много моля модераторите да ми публикуват историята!

Всъщност имам нужда от помощ!

Едно момиче преди една година тръгна с брат ми. Уж много го обичаше.. Тъй като още на вторият месец забременя за нас беше като шок и изненада, как така толкова бързо са се решили, макар да не бях говорил с брат си по този въпрос понеже ми беше неудобно! Разбира се родителите ми се зарадваха много! Обаче започнаха едни муцуни... Той искаше да се съберат заедно, всеки от нас си има отделен етаж от фамилната ни къща, обзаведен, самостоятелен, макар че аз живея сега другаде, понеже уча в друг град! Родителите ми са отгоре, и не пречат, държа да го подчертая, прекалено разбрани хора са! Обаче тя не пожела, да дойде да живее с брат ми в къщата, беше 5 месец вече бременна, когато отношенията им се изостриха! В началото ми стана странно как така бързо забременя, на него му казала в началото, че не може да "хваща"? ! Обаче хванала, много го обичала брат ми и искала детето и той беше също много радостен! Нямаше колебания за това дали иска детето или не! Той каза на наще и те бяха също на седмото небе! Тя не идваше често и майак ми започна да се чуди какъв е проблема! Но това тогава е бил първият явен сигнал, на който ние не сме обърнали внимание! Брат ми стана един унил! Казала му обаче той да иде в тях да живеят, където тя живее с майка си и баба си, в последствие се разбра, че майка й е алкохоличка, навярно понеже много добре си е знаела, че той няма да се съгласи, е целяла именно да го изрита, щото той не е такъв да го тъпчат и не търпи! Те се държали супер отвратително още от самото начало и то без видима причина.. Но той си има дом и иска да си живеят отделно! Той е много темпераментен! Аз съм му брат и искам да го предпазя! Майка ни още като разбра, че въпросната е бременна, се зарадва и дори започна да купува разни неща и дрешки за бебето и ги пазеше! Започна да купува за етажа да й е хубаво на нея когато дойде! Купи им завивки за леглото, като мислеше, че тя ще дойде вкъщи, но уви! Тя не проявявае интерес! Искам да подчертая отново, че нашите са широко скроени хора, толеранти, разбрани, не са хич нахални и дръпнати и не ходят някъде, без да ги поканят! Когато живеех аз с приятелката си 3 години в нас, преди да заминем с нея, майка ми веднъж не дойде да почука дори! За сметка на това сядахме всички в двора, понеже двора ни е голям и имаме барбекю и се смеехме и бяхме заедно! Майка ми много се разбира с приятелката ми дори ходят по магазините заедно! Като приятелки са! Обаче тази на брат ми искала все у тях да си ходи да си спи в нейната спалня! Казала му, че неможе да остави майка си сама, но как ще е сама, като си има майка и брат, които живееят заедно всички на един етаж, в последствие разбирам, че тяхната „бъдеща спалня с бебешкото легло вътре, е врата до врата с тази на спалнята на майката и бабата, където тоалетната е обща за всички! Накрая от толко цупене той казал виж така и така щом неможе да се разберем и ти да дойдеш у нас, дай поне да дойда да направа ремонта в стаята у вас, тя разбирасе се съгласила... той казваше, че не му говорела, намирала си някакви неща, цупела се, показала му един вид, че иска той да привършва колкото си може по бързо и да се пръждосва! Разбира се той се усетил накъде бият нещата! През цялото време майка не получи отговор от брат ми защо тя не искала да живее с него.. и много се беше притеснила! Звъняла й два пъти, но онази все спяла и не си чувала телефона! Била много изморена! А всъщност е избягвала контакти! В началото, когато е „хванала” трябва да се е чувствала добре в кревата на брат ми сега вече си дърпала чергата към нейната къща! Незнам какъв е проблема, та нали го обичаше? ! Че коя жена не иска да си има цял един етаж, самостоятелен, в който да има дори отделна детска стая, тоалетна и кухня! Тя обичала гозбите на баба си и неможела да остави майка си!? Това бил нейният довод! След като привърши ремонта той си дошъл у нас и казал на майка всичко! Тя много се разочаровала! Отишла у тях на гости и те започнали да разправят, че той нямал интерес към детето, не се съобразявал с нейното състояние, че тя била зле с хормоните покрай бременността! Майка ми попотала майка й също защо не искала да дойде в нас, майка й казала, че тука какво й е на къщата! Тази започнала да мрънкя и накрая съвсем демонстративно се качила да „спи” като оставила майка с майка й, баба й и вуйчо й да разговарят! Понеже брат ми беше купил бебешко креватче за у тях, като го купил, те казали, ми монтирай си го у вас, той се почудил доста! Майка не попитала обаче какво означавали думите на майка й! И сега съжалява! Щеше да е интересен отговора! Но после го монтира у тях де! И така... минаваше времето, ние знаехме кога е термина, брат ми си беше в нас, тя в тях, не го търсеше, той й звънеше! Накрая започнала да се чува с майка, майка се зарадвала, че има раздвижване на нещата и побързала да й занесе всичките бебешки неща, които купили с брат ми, като си мислела, че брат ми ще иде и той там макар, че независимо от това дали са заедно тя така и така трябва да ги занесе защото времето наближава! Тя харесала нещата, зарадвала се много! Казала на изпращане, че щели да се чуят като дойде момента! Датата дойде и въпросното 28 годишно момиче влиза в болница, ражда здраво момченце, майка й звъннала на моята майка и майка много се зарадвала! На него никой не му се обадил да му каже! Майка ми си мислела, че той знае, докато не се прибрал и казал, че му чиститили бащинството негови приятели! Започнал да я търси, но тя пак „ спала” Казла на майка си, той звъня ама аз спях, поне това казала майка й на моята майка! После обаче благоволила да му вдигне и казала добре щом искаш да го видиш ела, обаче след няколко часа той звъннал да пита кога точно да иде на другия ден и тя изведнъж си променила плановете и казала, не искам да идваш, размислих, по добре не идвай! Хубаво, до тук добре! Обаче като й писала майка в фейсбук тя казала, че изписване няма да има, няма да е „грандиозно” и като се приберат щяла да й звънне да дойде! Оттам насетне майка ми много се обидила и повече не й писала! Подаръците за бебето, златна гривничка и още дрешки, както букет с цветя останали в къщи, разбира се! Тя искала да иде, не да влиза в болницата вътре, ами в двора, да го гушне бебето, да се снима с него и това е... в двора можело, но не и в болницата, заради карантинни причини! Майка ми беше страшно разочарована! Искам да подчертая, че той звънял след като разбрал, че е родила! Първо му казва добре ела, после не идвай! Получил дори и смс: не ме търси повече, не искам да те виждам! Той ми се обади и ми каза, аз веднага си дойдох да го подкрепя! Майка ми същия ден както си ровела в телефона видяла снимки от изписването, които показват как майка й държи бебето, ухилена и щастлива, а тази държи букет с цветя! Майка ми се разплакала! Казала си как може такова нещо! Обадила се на майка й и казала как така го изписахте, дори не казахте кога ще е изписването да дойде той в болницата да си даде фамилията, понеже на брат ми били точно това притесненията! Но понеже брат ми мнгоо не споделя с майка ми и затова се стигна то дук! Изведнъж някой дръпнал слушалката и онази казала на майка ми: Вече е записан! Майка се шокирала! Тя записала детето на себе си! Без никой да каже предварително за намеренията си! Като я питала защо, тя казала, че така е решила, понеже искала да си гледа детето сама а той „нямал” интерес! Майка ми попитала защо не я викнали на изписването тя казала има време, ще го видите! Което ме навява на това, че просто искала да получи и останалите подаръци за бебето, тъй като знае, че майка ми купува все хубави неща! Майка ми затворила телефона и разказала всичко на брат ми! Той се шокирал! Казал, че не знае какво да прави оттук насетне, сега главата му пуши! Оказа се, че просто тя си е ползвала „семето” му за нейни болни планове! Майка ми умуваше и ми зададе въпроса: Коя жена не иска името на мъж за детето си и съвсем умишлено го пише на нейно име, коя жена не иска наследство за детето си, законово, да си има бащиния! Хубаво, няма да живеят задно, каза, ама ние какви сме сега, аз съм баба на дете, което не носи нашата фамилия! То ни е кръв и брат ти никога не е казвал, че не иска да го припознае! Каза не съм старомодна, не знам сега модерно ли е да си самотна майка и то съвсем умишлено! Всички сме в неведение! Оттогава майка й звъня два пъти, майка ми не вдигна! Каза ми също, че много разочарована! Незнам какво да правим оттук насетне! Бебето е на брат ми, в което сме сигурни, понеже го видяхме на снимки, и е същия като брат ми като бебе, ама същия! Тук спор няма! Наистина няма! Прилича предимно на него, тук съмнение няма! Явно сега е модерно да осемениш жена, без тя да няма сериозни намерение към теб, забалежете, и после да пише детето на нея си, без да те допусне дори да си видиш семето както има една дума! Мисля, че това е умишлено и незаконно! Не сме запозначи много със законите, но смятам, че ако потърси брат ми адвокат, нейната дума ще е срещу неговата! И може да изговори куп лъжи! Незнам колко има сила в съда фейсбук чатове в полза на брат ми, и смс-и? Незнам какво да правим! Момчета внимавайте! Тя утре фактически може да си заживее с друг, например някой богаташ и да си гледа детето сама, без брат ми да няма никакъв достъп до него! Майка ми казва така, кое дете да ида да видя, внукът на майка й ли или моят? Чуди се как това момиче пренебрегва фамилията, къщата, това да има това дете законен баща, а не да е копеле един вид, и да пренебрегва наследстово, което то един ден ще получи!? Тук историята е много гнила! Моля дайде ми съвет какво да предприемем! Умолявам ви хора, жени и мъже в този сайт... Можем ли да се борим за име, да го видим, да е законово дете на брат ми или вече е твърде късно? ! Брат ми не яде от мъка, не спи и ходи като болен! Майка ми гледа бебешките дрешки и плаче! Сякаш те си го откраднаха от болницата без дори майка ми да го види, брат ми да го докосне... Сега майка и звъня два пъти, два поредни дни... майка ми няма да вдигне навярно! Огорчена е и супер скапана, брат ми се чувства като изигран! Аз какво да му кажа, да не прави деца на ляво и надясно ли? Някак си законът тука трябва да се произнесе! Незнам, моля помогнете! Дайте мнение, познавате ли случай, подобен, какви съвето ще ми дадете! Искаме си детето, да идва тук, да го виждаме, да си има име и дом, никой не е казвал, че няма да го припознава! Тя си измисли всички доводи и причини! През цялото време излиза че сме държали змия в пазвата си, която накрая добре нахапа всички ни! Благодаря предварително за отговорите! Позсрави на всички!

Коментари

51-68 от 68

56.   Автора явно не иска да чуе за други гледни точки и напада хората наред. Авторе, когато твоето мислене не съвпада с това на друг човек не е нужно толкова много да спориш. Едни хора обичат свекървите и тъщите, а други не. Едни живеят при мама и тате, а други не искат. Всичко е въпрос на светоглед. Като цяло ми се струва странно да питаш за такъв казус в този сайт, а колко ли по-добро решение е брат ти да иде при адвокат. Като цяло той трябва да реши проблема и не разбирам ти защо се бъркаш в неговия живот. Помолен ли беше за помощ? Почти съм сигурна, че темата е измислена, кой нормален човек би търсил решение на този проблем тук и то като спори с хората и ги обижда. Все пак, така на теория да си говорим, какво лошо виждаш в това, че момичето си има нов приятел. Тя е свободна, нали не са във връзка с брат ти. До края на живота си ли трябва да е сама според теб. Хората ти казаха вече, по съдебен път да си търси правата, за да го вижда през уикенд. Поздрави от мен и другия път се постарай повече, като измисляш простотии, а и престани да тормозиш хората с обиди. Само ниско интелигентните хора обиждат. Ти нали не си такъв?

58.   До 56

Твоето мнение по темата на Автора не е важно и не е от значение. Като не си съгласна с неговото нормално мнение за добро семейство и добра семейна обстановка и не даваш нормален съвет на човека, тогава ти защо коментираш? Още повече, ти си никоя, че да държиш такъв тон на Автора, комплексарке.

59.   Едни хора обичат свекървите и тъщите, а други не. Едни живеят при мама и тате, а други не искат.

Няма лошо в това да се уважават и обичат родителите - било то свекъри или тъстове. Уважението и обичта им към тях не зависи от това дали обичащите, т.е младите живеят в домовете на обичаните и уважаваните ( т.е на свекърите или тъстовете ) или пък живеят под наем или на кредит.... Едва ли ти, номер 56 си живяла някога самостоятелно или пък сама си си плащала квартирата под наем , но има много такива фръцли като теб, които не само,че живеят в домовете на родителите / свекърите си, но и проявяват неуважение към тези възрастни хора. С други думи , повечето младите съвременни, еманципирани фръцли и лигли имат тежко пропуски в своето възпитание и им липсва уважение въобще към по - възрастните хора. Същите тия не проявяват уважение както към собствените си родители, така и към родителите на техните половинки ( сиреч " омразните" свекъри). Доказателства за това има бол!

61.   Авторе, момичето бързо ви е разбрало цялото семейство що за стока сте, и явно не иска да има нищо общо с вас. Като гледам как се държиш в сайта, сигурно така се държиш и в къщи. Сигурно брат ти и родителите ти се държат по същия начин с нея. Добре е направила, че не е записала детето на брат ти, за да избегне контакта с цялото ви семейство. Просто трябва да се поправите, и да й се извините, ако искате да имате връзка с детето.

62.   Родителите трябва по-малко да се месят в отношенията между младите. Хората са достатъчно големи да решават и да се оправят сами.

63.   Май темата е писана за автора.

64.   От автора:

Благодаря ти номер 58, благодаря и на 59! Искам да благодаря страшно много и на номер 52! Има доста здравомислещи хора!

Тъжно ми е за останалите! Едно им се приказва, те рупат ли рупат, ама нали тука могат да прекарват свободното си време, нищо де..

Брат ми си е поел вече по пътя и се е задействал! Всичко върви доста добре! Казвам го защото номер 56 си мисли, че аз търся решение само тук, и че явно няма да предприемем нищо, е, сори, ще те разочаровам... ти ако си чоплиш носа докато трябва да действаш, брат ми не е такъв.. но както и да е..

Позволи ми тука малко да наблегна на простотията, която измънди: "Все пак, така на теория да си говорим, какво лошо виждаш в това, че момичето си има нов приятел. Тя е свободна, нали не са във връзка с брат ти. До края на живота си ли трябва да е сама според теб."

Да те светна нещо драга! Когато една жена забременее, от който и да е мъж, тя му казва, така и стана! Той до последно знаеше, че чака бебе от нея! И беше до нея до последно! В началото отишли при нашите радостни и съобщили новината, така се прави! Обаче момата решила, че не искала да се шири и да си живее в къщи при нейната мама, без да се съобрази, че брат ми е мъж и няма как да живеят той тя и бебето в една стая, на етаж, където спят и другите от фамилията, с обща тоалетна! Не си мисли, че не е станало и дума за квартира, но не, момата си е решила и точка!! Да, ама на мойта "мама" никой не дойде да каже, виж аз няма да живея с него тук у вас, аз искам у нас, ама той не иска.... обаче и до последно идва в къщата на родителите ми, радва се на подаръци, които сама е пожелала да бъдат закупени от майка ми....
Ето ти една причина да не пишеш повече без да знаеш каква е била ситуацията, че да ми говориш небивалици тука, че въпросната нали не била вече с брат ми, че била свободна хахахаха

Да си свободна означава да се разделиш с някого, да разговаряте, да съобщите и на другите поне от култура, щото мисля, че точно така се прави и е редно... и да се разберете какво да правите с детето оттук нататък, щото то не е вещ... а не всичко да става с клизма както в случая..Или какво, брат ми е осеменител ли хахахах, на теб ти е много лесно, а? Правиш едно дете, до последно живееш с мисълта, че ще ставаш баща и изведнъж ти бият шута, не можеш да си видиш детето, не те допускат на исписването... това е нормално за жените нали, нали те били раждали? хаха а кой ви "напълни", че да раждате, а? Брей... то така става... Ама разбрала, недоразбрала... какво изобщо ми се мешаш тука в темата? Обиждал съм всички? Неее драга, аз просто немога да ви се начудя, и далеч не са всички, а такива като теб!!!!
Вие жените сега хващате и забременявате от някой мъж и после трябва да се играе по вашата свирка, вие колите и вие бесите... ама незнаех, че може повечето жени да сте такива схемаджиики.. Плюете свекървите си, но на малкият пръст повечето не може да им стъпите, и неее, тук не говоря за мусака драга, номер 54! Битовизми са значи това, да искаш да имаш добри човешки и семейни взаимоотношения... брей...Чети си там за Маслоу ама и това няма да те издигне в очите на свекърва ти, ама на теб това и не ти трябва, ти си вирнала веднъж краката и си мислиш, че мъжлето ти ще е винаги до твоята пола! Моли се да не вкуси по хубава мусака от твоята, където се изтъкна че правиш, че нали знаеш, на мъжа любовта минава през стомаха.. И да не вирне по дълги крака от твоите някоя по оправна и засукана, че ще свърши у вас бързо бързо тоалетната хартия...
Такаа, на родителите ми не им беше обяснено каква е ситуацията точно, майка ми до последно се радваше и мислеше, че ще си дойдат в къщи! Тъкмо тя самата идвала у нас, макар и по рядко да разглежда какво е купено и така нататък... поръчваха заедно онлайн....ама защо не каза причината за караниците? Или е така, идваш просто, все едно някой ти е длъжен, прибираш армаганите и после си хващаш пътеката и дотам..
Жена, която е карала брат ми до последно да й пипа корема с думите: "усещащ ли, как рита"? Той щял и там да иде да живее, стига да има мир... но въпросната си роди и вече не бяхме нужни, е, прибра армаганите де... още преди постъпването в болницата! И жена, която до последно не дава индикации, че си е намерила нов мъж.. ще ми говориш, че е редно...ми не е редно, ако и не беше "прясна" родилка може би по щеше да е в реда на нещата хахаха, да беше изчакала малко да й минат болките от раждането, ама не, роди си момичето, отиде си в къщи и вече не й трябваме... ми нали е дал семе, за какво й е...
Да те питам като не знаеш тези работи, а и аз не съм длъжен пък тук да ти се обяснявам, какво си вреш носа в моята тема, а? Била свободна дрън дрън... може да се е чувствала свободна с изкривеното си и схемаджииско мислене, ама така не се прави и ще си понесе последствията по законов ред! Да не говорим, че за морално отношение към семейството ни ще я съсипем, пък тя нека си е майка, нищо не пречи! Да ходи сега да се обяснява родилката защо не се намира на адреса си... Нищо, тя майка ми според повечето тук е била "нахална" да се вре и да купува, изкарахте ни кукувици цялото семейство.... хем не съм бил обяснил като хората, хем много съм се обяснявал... угодия няма! Нищо де, има и качествени хора тука! Поздравявам ги!
Явно за съвременната жена раждането е най важно..и всичко е свършила в живота си! Ама не, не е така... Сори баце! Живота е много повече от това, да не говорим, че ако си и кофти човек като номер 54 и идея няма да си имаш кои са другите неща, които са по важни от това, да родиш! Или кво, дай да раждат всички жени на поразия, е .... да са живи и здрави, ама другият фактор в отглеждането на детето не е важен... те са родили, винаги могат да си хванат палтото..
Номер 54, драга, теб пък специално не искам да те разбирам! Нали ревеш, че не съм те бил рабрал, е, аз НЕ ИСКАМ дори да се опитвам и да те разбирам! :) Ти си сбъркана... ти не мислиш правилно! Казах ти, като човек си кофти, и това е! Аз обичам да се разбирам с ПРАВИЛНИТЕ хора! :) Радвам се, че можеш да готвиш мусака! И не, не притесняваме никой, нито нея, нито семейството й! Търсим си детето защото брат ми не е донор хаха, или поне не е е бил осведомен, че ще го спрягат за такъв хахаха! Донори правят мъжете точно такива като теб! И това за законът, че е на страната на майката не важи, особено ако е морално пропаднала! Да, в повечето случаи е на страната на майката, но ако няма други фактори разбира се.. Вече се е заел с това, не го мисли бат ми! Това сега ти го роди тиквата и пак говориш за нещата по принцип, при положение, че и ти не знаеш абсолютно нищо по нашия казус, ама дойде тук да си вреш и ти носа, разбрала недоразбрала...
Като няма какво по полезно да кажеш, трай си.. не се излагай! И аз правя мусака, не само мъжът ти, майка ми ме научи да ти кажа! :) Ти остави мусаката, нали са битовизми това, старай се да си по- добра, не само във всичко, което вършиш,за да оцени мъжът ти добротата в сърцето ти, мусака всяка може да готви, че дори и по хубаво, но внимавай! Имай си едно на ум! На мъжете знаеш, че винаги са ни вързани гащите.. и ти казвам отново, гледай да не се развърти някоя по ДОБРА от теб, но не в мусаката...... и не по хубава, и не с по -дълги крака от твоите...и не по оправна в кревата, ако одеве не си ме разбрала... а ЖЕНА, някоя по-добра, искрена, достойна, чиста и истинска като сълза, че никой мъж няма да устои точно на такава жена, пък ако ще и да не може и хептен да готви, тя пак ще го завладее и той ще я направи негова! Някои мъжете виждаме точно тази красота, скритата, долавяме я... красотата не е само пърхането на смешните ви мигли, които кофти си лепите, убеден съм, че точно ти не я притежаваш, тя се излъчва от душата! Ти нали си убедена, без да ме познаваш, че моето семейство не сме били достатъчно интелигентни? Ето виж, и аз така за теб съм убеден!!!! Ехххх, но опитай поне да мислиш, имаш нужда!

Упсех в живота! :)

65.   От 58 и 59 до Автора

Авторе,

Какво стана? Брат ти направил ли е ДНК тест като е взел и кръвта на детето? Какъв е резултатът? Ако брат ти НЕ е биологичен баща на това дете, тогава още по- добре, направо да й бие шута на тази никаквица и неблагодарница. НО ако детето е от него, тогава брат ти да действа! Ти си му брат и няма нищо лошо в това да го подкрепиш! Само те моля, ако искаш, напиши нещо, когато нещата стигнат до някаква развръзка, надявам се тази развръзка да е в полза на брат ти и семейството ти, независимо от това дали детето е от него или не!

Не обръщай внимание на последните няколко жалки коментари под номер 61, 62 и 63! Тия жалки коментатори и коментаторки под номер 61, 62 и 63 и подобни на тях в този форум и не само, собствените си семейства НЕ могат и НЯМА да оправят, но иначе същите тия нещастници са тръгнали да обсъждат и критикуват безпочвено твоето семейство! Тия са толкова жалки,че няма накъде повече. Но ти запомни едно нещо - на такива хора като тия от този форум и като тая неблагодарна " приятелка" на брат ти не им се давай!

67.   Авторе, убиваш ме от смях, защото коментарите ти хем са глупави, хем са злобни. Все подаръци и мусаки са ти в главата. Ще ти издам една малка тайна - дори някой ден да се разделим с мъжа ми заради друга жена, няма да легна да умирам. Ако на един мъж му е толкова акълът, че да си остави жената заради битовизъм като мусаката, то аз не искам да бъда с него. :) Ти това надали ще го схванеш, защото си циклиш в твоето си русло на мисълта, което е плитко и ограничено. Ако брат ти действа като теб, делата му са предварително загубени.

69.   58, за ДНТ тест се взима натривка от лигавицата на устната кухина, не кръв. Не се допуска тестване на предмети или проби, взети по друг начин.

70.   До 67

На кого от този форум и въобще му пука, че си решила сега или някой ден да се развеждаш с мъжа / приятеля ти? Ти като си решила да саи
като приятелката на брата на Автора, това си е лично твоя работа, твой избор. Като те гледам едва ли " семейството" , което си направила с мъжа/ приятеля ти е нещо по -различно по нрав и поведение от " семейството" на приятелката , ти предполагаемо нямаш майка пиянде, но пък си с нищо не се различаващ от поведението на обсъжданата приятелка и майка,ти си нахална и нагла с просто мислене. И какво накрая искаш да кажеш? С какво искаш да се изтъкнеш пред Автора? Че си поредната женичка и неофициално снахичка, която се фука с това, че може да съсипе, а не да гради рода и семейството си?

72.   Номер 67, щом само за мусаки говориш и аз ще ти издам една малка тайна, нищо ама нищо не си схванала от това, което исках да ти кажа...е, норлано за теб! Мъжът ти ако те зараже драга моя, ще имаш и ти огромна вина за това, винаги грешката е в двамата, ама винаги! Казах ти образно, че колкото и добра домакиня да си, и колкото и книги да си прочела, колкото и мили очи да въртиш, ако си кофти като човек, няма да е с теб! Внимавай, само да не прогледне!
Да, няма да умреш, само ще умираш по малко от злоба! Живей си там живота с твоите странни схващания за добро и зло, остави битовизма настрана! Нито ме познаваш, нито нищо, така че не се мешай точно ти в моята тема! Казах ти вече, брат ми не го мисли, на прав път е за твое огромно разочарование! :)
Разбрах, че няма да легнеш да умираш ако твоя те остави, но нека ти издам отново още една малка тайна...може да те зареже, никой не е застрахован, но зареже ли те...искам да си впрегнеш всичките мозъчни гънки и да се опиташ да размислиш малко върху това, защо те е оставил и каква е причината... ако все още смяташ след време, че мусаката ти не е била като на свекървата и това е било причината, или пък че балкона на комшииката е по голям-ще си на грешен път мила! Мъжете са винаги с вързани гащи, мъжете не ги мисли! Те могат да ти кръшкат и да са добри актьори, пък ти си върти вкъщи мусаката... но със сигурност няма да те остави заради някоя друга, това "другото" той навсякъде може да го "вкуси" ..уверявам те, шарен свят, хора различни, бол с красиви жени, кои без акъл, кои по-дашни, кои дори по-богати... но те моля, зачесай се малко по усърдно по манерката обаче кое е точно пък онова друго "нещо", по различно нещо, което той би предпочел и обикнал, гледащ сякаш държи беззащитно птиче, сгушено в шепата му, че да те зареже, пък дори и три деца да си му народила... Със сигурност ти никога няма да разбереш какво ще притежава тя, което ти нямаш! Тази тайна обаче аз няма да ти я разкривам! :) Това е за хора с по висше мислене! Той ще я усети, повярвай ми, ще я поиска и тогава жална ти майка! Казваш на един мъж "ако му е толкова ъкълът" .. Е твоя щом е още с теб, дишай спокойно.. явно толкова си му е сивото, а и явно това му стига, ех, ама плитки висини, какво да се прави....Едни търсят истинското, красивото, доброто, това, което не се вижда с просто око, а други се задоволяват с квото и да е.. и толко, къде заради интереси и взаимна изгода, къде заради друго.. не е мусаката мила, няма да те зареже заради нея, повярвай ми, ресторанти бол, ако не я готвиш добре, има къде да хапне, и това има..
Нищо, ама нищо не си разбрала, а и не ми се обяснявай... от различно тесто сме двамата с теб! Казах ти, и аз правя мусака!
Не знам за какъв битовизъм говориш, само мусаки са ти в главата, елементарна и банална ставаш и се мъчиш да изпъкнеш, но тука май по скоро трепеш комплекси! Ти си знаеш взаимоотношенията ти със свекървата! Казах ти вече! :)
Ти първа ме нападна, без да ме познаваш, първа, не го забравяй и не се излагай повече тук!
Един човек за да не харесва друг винаги си има причина!
Оправяй се в живота! Успех!

73.   Н 65, как ще направи тест, като първо трябва да се мине през съд, съдът да приеме, че искът е допустим, да назначи дело, и в хода на делото за установяване на бащинство се прави тест. И отнема време, за да станат резултатите. Не е работа за един ден, отнема месеци.

74.   Авторе, разбирам много добре как се чувства брат ти, но не разбирам тези негативни коментари срещу майка ти. И какво лошо има, когато бабите се радват на бъдещото внуче? Когато ни се роди първото дете, майка пристигна от България с два куфара подаръци за бебето, свекърите ми (германци) платиха цялото обзавеждане на детската стая - избрахме си всичко онлайн и те го платиха.
Българският манталитет - щом е свекърва, значи е зла, манипулативна априори.
Брат ти да отиде при адвокат и да заведе дело за доказване на бащинство. Явно е страхотен пич (евала), че иска да се погрижо за детето си. Често е точно обратното. Успех и не им се връзвай на глупостите на писачите, как майка ти се била бъркала.

76.   Напълно нормално са постъпили родителите на автора. Така се прави с бъдеща снаха, бъдеща родилка. Само че в повечето случаи ситуацията не е подобна, а е следната - майката с нейните роднини се чудят в бъдеще кое и как. Знам случаи, при които изобщо свекърви не се и срещат с бъдещата майка, сякаш тя изобщо не съществува и после мъжа се чуди защо жената е настроена срещу тях. Е как няма да е настроена, като се държат така, сякаш не съществува, сякаш няма да им роди внуче и поздрави не й пращат даже. А тук ситуацията е обратното, явно е имало хубаво отношение от свекървите, но родилката е решила да има дете за себе си, друго обяснение за поведението й нямам. И това е кофти, защото сега не и всеки мъж ще иска да се грижи за детето си, а ето че той иска. И да е лишено от баща е тъпо.

79.   Авторе, какво е развитието?

80.   Предлагам по-евтин подход, авторе! Тъй като някой по-горе спомена, че е възможно детето да не е на брат ти, нека да си направи една спермограма. По-евтино е от дела за бащинство, а и дава текуща информация за здравословното състояние!

81.   Не постъпва добре. Един ден и тя ще получи възмездие.

51-68 от 68