Споделена история от Семейство

Искам да споделя
Здравейте, мъжа ми е долен егойст. Имам две деца от него, чакам и трето, защото винаги му давам шансове. Разбирам.. Всеки си има нещо в характера, което не е хубаво. Затова и го търпя още. Реших да споделя на някой, защото си нямам никой. Тези които познават бързат да ме съдят и да ми казват, че много съм искала аз от този мъж. Имала съм свръх претенции и трябвало да правя компромиси. Жена съм била трябвало да съм послушна. Както казах бременна съм, и от доста време ям много лимони. Днес го помолих да ми купи а той ми заяви че не е купил, защото били 4 лева три бройки лимони. Почувствах се ужасно. Разбирам, защо повечето жени избират да родят само едно дете и бързат да работят. Искам да отбележа че той пуши цигари 7 лева на ден плюс кенче енерджи. Това са 8 лева на ден. Случвало се е често да казва на децата а вие много искате, когато пойскТ шоколад или играчка. Чувствам се ужасно. Искам да си взема Ддцат и да замина надалеч.НАххлуват много мисли в ГлавТа ми. Мисля и дори да оставя Децата, защото си казвам на него не му пука а само аз ли ще се товара. Просто мозъка ми ще избухне. Няма да ги оставя аз имам отговорност към тях. Но за мен моя мъж е само донор. Много започнах да разбирам кифлите със спонсорите. Так трябва. Преди да се омъжа се радва на много мъжко внимание. Имам големи гърди. Ходех на фитнес и се бях изваяла. Ама глупава не търсих чичко парички а хванах глупав младок. Само ме сасипа сега изглеждам ужасно сякаш съм на 40 години. Скучна, мрънкащи, никаква енергия и. Живец, заради един егоист. Иска жена и деца да има. Иска къщатА чиста, манджа, деца облечени, възпитани секс, а никакво уважение не ми показва. Когато се омъжвах си мислех че ще имам партньор до себеси а то се оказа, че му тежим. На хората услугва а на Жена си не. Просто споделям, знам че трябваше да гледам ама какво още малко и мога да го зарежда. Тъкмо исках повече деца и от един мъж и поне това може

Коментари

2.   Ще цъфнеш и вържиш с три деца сама, тогава от кофите огризки на лимон ще ядеш. На него лесно ли му е да бачка и да слуша постоянното мрънкане и всеки ден по десет пъти да чува ИСКАМ. Двамата сте се издокарали много сериозно, без да влагате мисъл какво бъдеще може да осигурите за себе си после за децата си и сега като се е спекло много положението почвате да се плюете и борите. На 40 освен на повикване да бачкаш друго не те виждам, като чувам как нямаш ни кариера, нито бизнес нито нечия подкрепа

3.   Ми реагирай по някакъв начин, така че да разбере, че не може да се държи с теб така. Спри му секса, примерно. Изнеси се, ако има къде да отидеш с децата. Много е грозно ти да си бременна, а той да ти отказва храна, че и да ти отговаря по този начин. Ти сигурна ли си, че той иска това бебе? Не живей с мъж, който не те уважава.

4.   Тъпо е да обвиняваш друг за грешките си. Той ли те съсипа или ти спря да се подържаш? Искала си повече деца, не можа ли да предвидиш, че за отглеждането им трябват пари? Не азбирам от какво се оплаквашм получилла си това, което искаш. И последен въпрос - като го напуснеш къде ще отидеш и как ще се грижиш за децата си?

5.   Мъжът ти че е егоист, егоист е, да отказва храна на бременна докато той самият си угажда. Обаче ти сега ли разбра какъв е? Досега едва ли е бил мил и грижовен, а изведнъж да се е променил.
Не знам дали искаш много от него, но не си го преценила като хората, че и 3 деца ще имаш от него, не едно, не две!! Как смяташ, че ще се грижите заедно за тях, да им осигурите добро бъдеще?
Това, че ще го напускаш и ще оставяш децата, все едно не съм го чела, отдавам го на хормоните в момента. Да не говорим как ще гледаш сама 3 деца, че и за дете от друг мъж мислиш :-))) Колко смяташ да родиш - баскетболен отбор? :-) А като ти гледам избора на мъж, мислиш ли, че другият ще е различен?
Съветът ми е да си родиш детето и хубаво да си осмислиш живота, този мъж си го избирала ти. Всичко това е последствие от собствения ти избор. Ако съвсем не можеш да живееш с него, поне изчакай децата да поотраснат и да почнеш работа. И не бързай да скачаш на врата на друг мъж, най-много да се озовеш сама с 4 деца...

6.   Не взимаш ли майчинство? Опитай да не му се нерви, а му казвай миличко, купи ми нещо... Зависи и ти как се държиш, мъжете са такива, не им се дават пари много. На колко сте години. И моят мъж примерно ми е отказвал някакви неща, исках ягоди като бременна, но той отказа че били скъпи, но аз не съм примирала толкова за разни храни. Дори да ти угажда първия път, по нататък не му прави впечатление с децата. Не се фокусира върху него сега, иначе има ли положителни страни? Почти всички искат чисто, сготвено, а те да почиват след работа. Но поне един лимон е трябвало да ти вземе. Иначе и моят забравя някакви неща, дето съм му поръчал да купи и ми се прияждат...

7.   Авторката
1-во Апсурд да се хвърля на друг мъж след като го оставя този.
2-ро Няма каде да отида с децата.
3-то да нямам кариера и няма как да започна скоро работа
4-то То и аз не съм преминала за едни лимони, но това си е до уважение. 3 бременности минах и чак сега го помолих за нещо а той отказа. С първата си бременност ядях само картофи, за да има господина за цигари. Ядяха ми се толкова много неща, но си трайках.
5- взимам само децки и той се разполага с парите, както пойска
6то Значи той може цигари и енерджи всеки божи ден а аз веднъж да пойскам едни лимони и край. Бранкрут
7мо Когато разбрах че съм бременна отново. Отидох и говорих с него. Да направя ли аборт? Той каза не. Аз му казах че ако го задържа трябва да се промени и да приеме някой мой правила. Той каза добре. Обещавам. Почна мазнотия и повярвах.
8-мо Да това грубо държание му е още от както се оженихме. Толкова ме навиване да имаме деца а аз не исках. Съгласи се, забременях и ме болеше долу стомаха и се свива от болки а той искаше секс, аз отказах а той ме удари в корема. Питах го нормално, защо а той отговори там му било удобно. Минаха години и още смята, че не е било бой това.
9-то Най нормално му казах, че ми се ядът лимони. Без мрънка е без претенций
10 то не всеки ден му висваме на главата и му мрънка е искам искам. Децата са си деца нормално да искат, но когато им кажеш нямам пари веднага те разбират. Децата ми са много разбрани и добри. Те се съобразяват с мен повече от колкото, "партньора" ми. Държат се като възрастни а моето мъжле като бебе
11 то секса е ужасен. Рядко правим секс. Не ме привлича, нито ме предразполага. Казвала съм му искам малко любовна игра преди проникване а той плюмчи и си го вкарва. Изисква от мен свирки. Правя му когато искам да му угодя, въпреки че не ми харесва. Нито ми доставя удоволствие
Не знам за какво съм с него. Реших да му кажа че не ми харесва така да се държи с мен и това е неуважение а той ми казва че това си е мой проблем. Сама съм си го правела. Така преценил той така направил. После нали отишал и ми купил. След като ме разплака и ми на говори глупости

8.   Авторката
Когато искам да говорим. Той вечно е изморен и му се спи. Не му се занимава или ме изкарва луда, виновна биеме, крещи Ставам неудобна