Споделена история от Семейство

Вторият ми баща ме закача, не ми е приятно и сега се чудя какво да правя...
Мисля, че е още по-нередно (МЪЖ съм, не момче вече), 98-ми набор, навърших 22 точно на Хелоуин, първо не знам имам ли си достатъчно причини да твърдя, затова ще споделя тук, второ и да нямам, това, което прави пастрокът ми някак не ме кефи.
И той, и майка ми минават 50. Животът не беше лек, защото те от 2016 са заедно, до 2015 майка ми беше с бащата - пияница, психически и физически НАСИЛНИК, който пребиваше и заплашваше и нея, и мен. До момента, в който не бях по-силен, защото тренирам и калих и духа си и го ступах няколко пъти, след което избяга в чужбина. Няма да го споменавам, не знам с какво я държа толкова.
Тя срещна идеалния мъж, с когото между другото изградихме супер приятелство, не го е захванала веднага, а година и нещо по-късно (след 20 години с бащата и без други деца). И не го вкара от раз в дома ни. Бил е винаги много тактичен, не от тия дето го раздават шефски. Има 2 деца, по-големи от мен малко, които обаче са в чужбина също, но ги познавам и са ми приятели (след като с майка ми станаха семейство). Е от тая година забелязах странни и неприятни неща, които вторият ми баща прави. Той не е от тия хора, които много прегръщат, целуват и "мачкат" любимите си, само с майка ми го прави, с неговите деца - НЕ, но и да е такъв, на мен не ми е приятно, самият аз ще се скарам на мама, ако на тая възраст ме олигави, а той го прави редовно. Преди не го правеше. Много често ми казва - "обичам те", абе как да кажа, че не го чувствам като бащински израз в неговия случай. Между другото и аз го приех като баща, но заради това ме отдръпна от себе си, щото НЕ е ОК. Поне за мен. Другото, което е, че напоследък иска много време да прекарваме заедно като лов, риболов, гъби, дори тренировки. Нямам против, но защо да не викнем и приятели примерно, все иска насаме. И не е, за да се сплотим, щото ние и преди си бяхме. Абе или се държи с мен като бебе, защото не съм негов, или има нещо повече и ме хваща една такава неприязън. Не изглежда като гей, мъжествен тип си е и е имал много отношения с жени по-рано. Аз съм доста боен и далеч от женствен, така че не виждам какво може да става. Ако има някакви наклонности не съм аз човекът, с който да ги пробва, защото на теория съм му син (доведен), на възраст също мога да му бъда и не съм гей. А също така не е редно да лъже майка ми. Като сме гледали телевизия е казвал относно гейове - "мразя ги тези женствените, не си виновен, че си такъв, ама поне си бъди гей и мъжкар". Значи леко хомофобско звучи, но ако има доза истина. Абе не ми е приятно да си ме бара, когато му скимне. Тия неща включват галене по лицето, целувка почти по устата, борене и гъделичкане. И да, студент съм вече и не съм длъжен да стоя при тях, но не съм милионер и под карантина съм в дома си (който е на майка ми и съответно той е външният). Ще взема да избухна някой път и ще си развалим отношенията, а ако се бъркам и взема да говоря с него, ще се изложа. Обаче това се не търпи. Изобщо не е шега историята ми и какво мислите? И да, не е казвал като син ли ме приема, като приятел ли с неговото "обичам те". Аз съм му казвал само че е по-печен от моя роден баща и ми е като такъв, но без излишни драматизми. Сега какво е положението? Ако му кажа - "това НЕ ми е приятно", ама го уважавам все още, но взема, че се бъркам и това ни скара? А ако пък му давам зелена светлина и тоя се пробва нещо да направи, ще свърши историята с бой. Абе нямам думи. А ако мислите, че преувеличавам, да тръгва да ми прави масаж докато си гледам филмче, включително на краката в хола и да стоя безмълвен. Нито съм бил болен, нито уморен. Като цяло ако не ми е гадже, не обичам излишни докосвания с когото и да било. И съм го казвал така пред всички. Дали се прави на ударен? Помагайте, хора.

Коментари

1.   Психолозите казват, че хомофобите са прикрити гейове.
Виж, смятам че, си прав в съмненията си. Абсолютно ненормално и недопустимо е поведението му. Вероятно вече е готов да "атакува" в някое от вашите доставяния насаме.
Пробвай нещо: между другото пусни че, си нацепил някакъв колега дето отдавна се държал малко по- интимно с теб, но докато не пробвал директно, не си си дал сметка, че бил гей и те е сваляш в същност. Та, разбил си му физиономията. Гледай му реакцията на твоят построи и най- вече слушай какво че коментира.
А иначе не трябва да те притеснява да сложиш лимити дори и малко по- грубо ако се налага.

2.   И моят пастрок все искаше да правим разни неща заедно. Докато веднъж, докато ме учеше да плувам, и си бях разтворила краката, си пъхна пръста , където не му е мястото. Възбудих се,той разбра това, и като се прибрахме,успя да ме убеди да легна, и ме лиза цял час. Признавам, че ми беше много хубаво, но оттогава избягвам да оставам насаме с него. Въпреки това на два пъти вече ме издебва отзад , и ме сграбчва за гърдите, като ми стисне зърната, и не мога да избягам. Заплаших,че ще го издам, а той се смее, и казва, че така съм му помагала да подобри секса с майка ми.

3.   Кажи му като не иска и ще спре.

4.   Ужас. Абе тия жени, които водят вкъщи мъже при децата си са пълни откачалки. Какво й пречи на майка ти да си си се среща с него, без да го влачи у вас?! Просто ми се доповръща, както и от коментар номер 2. Кой знае още колко такива случаи има, но си остават скрити. Това е просто ужасно.

5.   Н 4, сигурна съм, че н 2 е дърт чекиджия който никога не е влизал жена...няма идея за какво говори, само фантазиите му

6.   Авторе, нещата са точно такива, каквито ги подозираш. Не се дръж като жена, която не смее да каже не! Хич, да не ти пука какво щял да си помисли. Кажи му ясно, че не желаеш да ти се лигави. Втора стъпка -казваш на майка си. Третата няма да ти я казвам за сега, защото ще се разочароваш.
Момиче, твоят пастрок съвсем скоро ще преспи с теб. Ти също трябва да кажеш не навреме, защото това ще си го влачиш цял живот. На колко години си?

8.   До 4

Ми ебе ѝ се на жената, бе! Бааахти гадните пуританки сте!

9.   Нямаш ли си стая, какво търсиш в ръцете му? Май си го търсиш сам!?

10.   Сложи скрита камера в стаята, дай му шанс да направи това, което иска... и пусни записа на майка си.

11.   Ми не ходи с него никъде. Не оставай насаме с него. Измисляй си оправдания,но се дистанцирай внимателно от него. И при първа възможност замини да живееш другаде -по възможност нафалеч.

12.   Честито - майка ти си е намерила бисексуален мъж, а може и да е чист педал с прикритие. Приказки обичам те са абсолютно неуместни. То да ти е истински баща става малко неподходящо след някаква възраст. И разбирам да го каже като отиваш на мисия в Афганистан, един вид с риск да е за последно. Друго е през ден да го изръсва. Кажи на майка си и не се страхувай, че преценката ти е грешна. Просто няма начин да не е би- и да се държи така. Гейовете ако били "мъжкари" нямало проблем... това е доста тъпо, разчита на прикритие явно.

13.   Ще повърна от номер 2. Бетер цигани. Правят секс с който им е под ръка - сестри, доведени деца, майки. Има и други подобни коментари в сайа. Един даже направил дете на родната си майка.

14.   Не звучи нормално при всички положения, замисли се и дали само когато сте сами се държи така неадекватно или и пред майка ти, избягвай го всячески, но най- добре да си кажеш, че не си бебе и тези умилквания ти идват в повече и от там нататък ако не се променят нещата може би без значение че енеловко е редно да проведеш сериозен разговор и с него и с майка ти. Би могло и да е някакво психично отклонение че са му порастнали децата, остарява и да те възприема и да ти се радва като на дете.. но за съжаление нещата често са каквито изглеждат и може да си е Би и сега като порастваш и възмажаваш да го привличаш.. но пак е недопустимо..

Вещица

15.   От заглавието помислих, че те сваля, ама като прочетох, че си мъж започвам да си мисля, че този е Гей. Кажи всичко това на майка си или това няма да спре.

16.   Кажи на майка ти.