Споделена история от Семейство

Относно автора на статитията за отказ от бащинство
Относно автора на статията за отказване от бащинство в раздел Семейство. Въпросният господин написа едни неща относно това да се откаже един мъж от бащинство и даже после детето да няма права да го търси. Сега ще разкажа моята история накратко, но първо ще кажа : автора ги ръсти едни, колкото да не заспи и сега ще кажа защо. Първо закона в България за доказване на бащинство, който е вписан в Семейния кодекс е дискриминация спрямо детето. Къде го има това по света срок за майката да съди бащата до навършване на детето три годишна възраст, а после детето от 18 до 21 год. Даже в съседна Турция ексхумираха един спортист, за да се докаже дали той е баща на извънбрачното си дете. Майка ми ме отгледа без баща, защото той ерген поиска дете от нея и после заради майка му се отрече от мен и заряза мен и мама и й посягаше на мама да я удря бременна. И му звънят от родилното и той казал на мама да ме остави в дом, че ще му залепи ПЕТНО. Когато аз съм се родила нямаше ДНК те се въведоха 1994г. И ето срока изтърван да го осъдя, защото той ни заплашваше да не го съдим. Както майка ми каза какви деца вижте първо този закон, който е дискриминация спрямо детето и жените. А, автора запитва ли се като дава акъл много какво нанасят на собствените си деца върху психиката им като ги изоставят? ! И аз съм една от тях. После елате Няма раждаемост. Вижте си първо закона и тази статия на него. Какви деца? ! Никоя жена не е длъжна да бъде самотна майка.

Коментари

2.   Авторке, нещо кашичка ти е в главата... Става дума за нещо съвсем различно от дискриминация, ама май не си дорасла за тия неща. Една жена си ляга с когото реши и ражда от когото реши, не можеш да я накараш насила, поне при вас не е било така. Много често жената под влиянието на хормоните или филма в главата си взема грешно решение, за което после съжалява, но това е все още Нейно решение. Само ще кажа, че жените трябва доста да мислят преди да вземат такова решение, а те често не го правят...

3.   има логика в това. което пише автора.

4.   Българските голчовци и в огън ще влязат само и само да оттърват "голямата" издръжка от 200лв. Предпочитат да са дърти ергени или дори 40 годишни девственици, само да нямат ангажименти. Ако случайно се прежалят да направят дете си плюят на петите, крият се като мишоци че едно дете ще му изяде парите-200лв. Той голчо дава 300 за цигари и 300 за лочене, но за собственото си дете се цънцари.