Споделена история от Секс и интимност

Сам по-добре ли му е?
Здравейте! Ето какво ме притеснява...
Когато правя орална любов на приятеля си много често той взима нещата в свои ръце-буквално! Докато си играя с пениса му, личи си че му харесва, а и той ми го е казвал неведнъж. Но се случва така, че той го хваща и започва сам да се задоволява, а аз се включвам от време на време и доста често така свършва.
Защо според вас го прави? В мен ли е проблема? Дали нещо не му харесва... понякога се чувствам едва ли не излишна така...

Коментари

1.   Ами не, не е сам - нали ти си там?
Просто мъжете са различават от нас в това отношение. Те действително са по-сексуалната част от човешеството и имат нужда от задоволяване на първичните си инстинкти, направо издивяват от желание.
Той това го прави, защото ти си го докарала направо до полуда и вече има нужда от бързо и ефициентно освобождаване, а това само той може да си го достави - само неговия мозък получава в реално време информация точно как да действа ръката, за да се докара до бърз и задоволителен край.
Не се обиждай от това. Нашите представи за секса са доста изкривени от порно индустрията, но забележи, че и там актьорите съвршват с помоща на ръчичките си. Това е нормално - ти с устните не можеш физически да им предложиш това триене и този ритъм.

Не е лично - може да ни харесва да правим орална любов н, но в крайна сметка - нали всичко е за него. Ако на него му харесва така, остави го и бъди до него, милвай го и го целувай. Можеш в този момент да се включиш с умело стимулиране на една точка под тестисите, която практически дразни простатата и много ще му хареса, ще издивее. Спокойно иначе - остави го.
Може той по време на класически секс много да се грижи за твоето удоволствие и по време на фелацио да иска да си вземе само неговото. Това е нормално.

Ако не ти е приятно, питай го, какво би искал той да му правиш в този момент - ти да се докосваш и той да те гледа, да го целуваш, да го стимулираш по друг начин. Вземи инициативата в твои ръце, без да взимаш удоволствието, което неговите му доставят!