Споделена история от Семейство

Кой път да хвана, и как трябва да постъпя , не знам и аз
Здравейте, ще споделя на кратко историята ми, искам съвет от вас, обърквам се много. Преди една година, да от една година сме заедно, той е на 36, аз на 27. Запознахме се на работното място на морето, той е украинец, но знае много добре български, и нещата се получиха, за много кратък период от време, той след лятото дойде в България и отидохме зимата да работим по зимните курорти, още от първата седмица знаехме че искаме да сме заедно и да имаме семейство. Както и да е, на 7 месец аз забременях, сега съм в 6 месец, бебето беше планирано, но той искаше да поизчакаме малко време за да се октанов им да живеем някъде и да имаме стабилни доходи. Да но радостта се случи по рано исках много това бебе. Между другото той е имал 13 год. връзка с бившата си жена и имат 9 год. син, разделят се, около 2018г., причината и че тя си тръгва от него, защо не съм напълно сигурна и аз още се чудя, той казва че в последствие се била променила, започнала да излиза по дискотеки, не гледала сина си, и още някакви неща. После пробвали пак да се съберат но не се получило. Така в момента сме по морето, разбираме се горе долу, учим се общо взето да живееш заедно, има търкания има и хубави моменти. Какво работи той, неговия братовчед живее с жена си и двете си деца на морето от повече от 5 год, знае български, занимава се с недвижими имоти, имат си апартамент там. Заминахме при тях с надеждата да работи при него, а аз да заселявам стаи, и да ги почиствам за туристи така и правя. Но нещата с недвижимостите не се получиха за сега, братовчед му и добър и честен човек, много ни помага но, работата как ще си даде просто така. На кваратира сме, плащаме си сметките, но трябва да спестяваме и за бебето. Той прави трансфери до летището и обратно, а аз почиствам стаи. Проблема е там, че октомври аз раждам, и трябва да се приберем в моя град да си родя, областен град имаме си всичко почти, и най важното имаме къща, която само ремонт и трябва на два етажа, отделно ще сме си, майка ми и баща ми ще ни помагат дори и парично казаха. Но той искал по морето сл бряг, да сме си купили нещо, дори и зимата. А аз там не искам, искам си моя град, градини паркове има, работа ще почне. Искам постоянство, а не там тук. Трудно ми е, как да постъпя, мисля и за детето ми

Коментари

1.   Най-добре да сте си отделно. Не е добре да сте при твоите родители.

2.   Трябва да направите компромис.