Споделена история от Семейство

Въпрос към мъжете тук
Мъже, щом толкова сте против самотните майки и постоянно говорите как едно дете трябва да расте с баща си, защо не се включвате в грижите за детето, а оставята грижите на майката, а понякога и на бабата? Нали присъствието на баща било важно? Щом е важно, защо в едни 90% от семействата в България, бащата почти не присъства? Защо бащата само се чуди къде да изневерява, но един път не се е зачудил дали случайно майката има нужда от помощ с детето, дали детето не иска една рисунка да нарисува с баща си, да си поиграе на топка с него и т. н.? Защо постоянно мъжете тичат след жените си с кантара, гледат порно, вместо да правят хубав страстен секс с жените си, не си поглеждат децата, постоянно са изнервени, изневеряват, гледат си интереса, а после имат претенции какво трябвало да е семейството? Защо семейните мъже нямат поведение на семейни мъже? Защо мъжете винаги могат да се забавляват и да правят неща за себе си дори и да имат деца, а жената да не може, а да стои вкъщи с детето? Или тя не е човек и няма право да излезе с приятелка и да се отпусне?

Не го разбирам това, наистина.

Коментари

51-62 от 62

87.   Прав си кифлоприземител. Жените се отдават твърде бързо на мъже, които не стават за бащи. Точно така жените раждат от хора, които не стават за бащи.
Прав си, прав си, прав си кифлоприземител.
Така си мислят повечето жени щом има пари значи става за баща.
Бащинският инстинкт не се развива веднага ако една жена е внимателна и постепенно казва на мъжа, че трябва да се грижи за детето си той може и да го развие. Аз не си развих майчиния инстинкт веднага па какво остава за мъжете. Ако ме бяха оставили нямаше да си го развия насила ме караха да си гледам детето и явно е имало полза сега си го гледам добре и много си го обичам.

88.   84, съжалявам, скъпа, но той е влюбев в Блек Сабат.
Освен това има профили в няколко сайта за запознанства. Нямаш представа с колко жени се сваля там едновременно. Или поне си фантазира, че се сваля.

89.   Еее, съжалявам. Е тогава да си останем приятели.
Браво на сваляча. Неустоим е.

90.   Много думи пък нищо н каза! Нещо като бат Бойко!
Само запълваш страниците с излишни романи!
Усещам че имаш огромната нужда да възпитаваш н 82!
Що не си направиш деца и ти че да си запълнищ времето с това на кого да се правиш на философ по цял ден? !
Само даваш акъл и си разказваш напред назад житейския опит? ! Това е работа на бащата към сина!
Тук никой не жадувам за фантазиите в главата ти!

Жена на 25

92.   Номер 88, можеш да разчиташ на мен, че винаги ще пазя в тайна това, което се случи между теб и мен в онази незабравима лятна нощ, изпъстрена с аромат на любов и нежност. :) То бе също толкова истинско, колкото и думите ти горе.

- Кифлоприземител

93.   Кифлоприземител пише страхотни неща. Има някой. който умира да ги чете. Някой жадува за фантазиите в главата му.

94.   93, да, точно така - някой жадува за болните му фантазии и този някой е самият той, т. е. ти. ;) Нарцис зърнал отражението си в езерото и толкова се влюбил в себе си, че...

95.   Аз не съм кифлоприземител.

96.   Номер 87, права си, че подходът може да доведе до успеваемост, стига да има желание за това и от двете страни. Ала най-вече човек трябва да пребори себе си и да си повярва, че действително може. Едва тогава ще е налице възможността да се справи, ако е деен и последователен! Човек се учи и променя с течение на годините, като сам прокарва пътя за развитието си въз основа на ценностите, в които вярва.
Тук данни за връзка не може да се оставят, но вероятно можеш да се досетиш каква е пощата ми в абв бг, знаейки как би се изписвал подписът ми на латиница. Ще ми е интересно да те чуя в пряк разговор. За да съм сигурен, че ми пишеш ти, а не подставено лице (зли душички има колкото щеш), напиши тук после от същия hash 9f565aa463 някоя дума, която присъства в писмото ти и по която да те позная.

- Кифлоприземител

97.   Прочетох до половината и реших да спра, попаднала си на кофти човек. Тва се гледа преди да забременееш и да родиш дете, не можеш да слагаш всички мъже под общ знаменател. Аз съм баща на две годишно дете и всеки ден отдавам нужното на детето, било игра, разходка, боричкане и така. На съпругата си помагаме всекидневно така че просто човека до теб не е стока!

98.   Да, аз се промених с течение на времето.

99.   Браво номер 97. Достоен човек си.

51-62 от 62