Споделена история от Семейство

Как да го привлека да ми обърне повече внимание
Здравейте.

С моят съпруг сме заедно от 4 години. Имали сме доста спорове заради мен. Постоянно съм искала внимание от него, а той си пада по игрите на плейстейшъна. Реших да не му досаждам вече а сам да идва при мен. Как да постигна повече това. Той не си пада по еротичното бельо и няма да го впечатля особено. Дайте съвет как да бъда атрактивна за него без да му досаждам.

Коментари

1.   Смени мъжа, този вече те е приел за даденост.

2.   Щом е пристрастен към игрите оправия няма знам го от личен опит. Най-добре му кажи, че искаш внимание, и дано подейства.

3.   Незнам може би да се заинтересуваш от игрите.

4.   Остави го да си играе игрите а ти си намери мъж, който ще ти обърне нужното внимание.

5.   Не е случайно, просто като сте се взимали, е трябвало тогава да видиш тези неща. Любовник е вариант. Твоят щом така е свикнал, едва ли ще отвърне. Такъв е животът, свиква се с тези неща, масово е.

6.   Ама съпругът ти мъж ли е или дете?

7.   От 4 години сте заедно и всички спорове между вас са заради теб. Тези твои думи ми говорят, че ти си една нахална заядлива жена. Ти си била заядлива през всичките тези години откакто сте заедно. На теб не ти ли светна предупредителната лампичка в главата ти, че е време да престанеш да го дразниш с твоите болнави капризи. С твоите болнави досаждания как искаш да го привличаш сексуално. Едва ли ще станеш сексуално атрактивна за него ако продължаваш постоянно да го дразниш. СПРИ ДА ГО ДРАЗНИШ. Разбра ли.

8.   Никак. Хванала си си смотаняк, който не е сексуален. Вместо да правите секс, той се занимава с плейстейшана като инфантил.
Готините пичове сами проявяват инициатива. Твоят не е доминантенз а е от типа пасивен мухльо. Причината не е в теб.

9.   Привличат се хора с общи интереси. Във Вашия случай явно от самото начало липсват.

10.   Ами съпруга ти е едно дете. Зарязвай го още докато нямате деца и не е станало прекалено късно. Ти смяташ ли, че зрял мъж, който по цял си играе на видео-игрички би бил добър баща и родител?

11.   Гледаш си хобитата, интересите, показваш че можеш и без него. Мъжете харесват да са ловци.

12.   10 правилно, моят мъж също много играе, погледа малко децата и хоп на компютъра да седне.
То игрите не са проблем, но такъв асекскуален мъж за няма смисъл. А са само от 4 г заедно.

13.   1. На колко години си?
2. Ръст?
3. Тегло?
4. Какво е състоянието на гърдите ти? Стегнати и красиви ли са, или обратното?
5. Доколко хубава се определяш в лице и тяло?
6. Дали сега си близо до физическото ти излъчване, което е било в началото, при събирането ви заедно?
7. Поддържаш ли се с движение и здравословна храна, или си се запуснала и често посягаш към хладилника?
8. Ухаеш ли добре, къпеш ли се редовно?
9. Обезкосмена ли си на обичайните места, които мъжът ти харесва гладки и нежни?
10. В леглото справяш ли се добре? Или той върши всичката работа?
11. Мъжът ти на кои точно игри играе на неговия PlayStation? Играе ли в мрежа с негови приятели, или сам, докато те пренебрегва?

След като бъдат изяснени тези ключови за физическото привличане и желание неща, едва тогава може да се дава някакво мнение за причинно-следствената връзка по изискваните от теб въпроси.

- Кифлоприземител

14.   Пробвай да играеш кооперативни игри с него или да го гледаш докато играе ако играта е красива/с добра история.

15.   Съгласна съм номер 14.
По-добре да покаже интерес към игрите. Щом нямат общи интереси защо да са заедно. На човека му е интересно да играе. Защо трябва да се откаже от любимото си удоволствие заради някой. Защо трябва да има деца като това ще му отнеме свободата. Най-добре е да си е сам за да си прави каквото иска.

16.   Е така както го описвате звучи гадно човек да има семейство. Защо му е да му отнемат свободата сякаш само трябва да се грижи за децата без да има удоволствие. Само задължения, задължения и пак задължения.
Предпочитам да умра отколкото някой да ме кара да живея както той иска да ми се отнеме свободата. Жена съм имам съпруг и слава богу, че той не се опитва да ми отнеме свободата. Не ме ограничава в нищо.
Решението е да не прекалява с игрите. Да поиграе малко за разпускане но пак да си върши основните неща.
Не пречи да е добър баща ако не прекалява с игрите. Защо пък да не играе видеоигри с детето си.
Защо пък да трябва непрекъснато да се грижи за детето си.
Имах предвид да се занимава с детето си. Човек трябва и да разпуска.
Жената също трябва да се отдаде на хобитата си.
Това, че има дете не означава, че трябва да е вързана за детето си.

17.   Накратко - шута в гъза и си търсиш мъж, а не виртуален муньо с лоша ерекция.
С такива няма оправия, само ще си похабиш времето и нервите.

19.   Ние се забавляваме заедно- играем шах, табла, редим пасианси заедно. Играем и на компа като не ни се излиза, четем заедно книги на компа. Женени сме от повече години от вас и не сме си омръзнали. Но отначало още сме със сходни интереси и не сме се ограничавали в нищо. Предпочитаме обаче да си прекарваме времето заедно, отколкото с разни компании, приятели и т. н.

20.   Така е номер 19 те нямат сходни интереси. Най–добре е да се разделят така всеки ще намери подходящата половинка за себе си. Вие как имате общи интереси а на авторката й е трудно до отдели малко време поне половин час за да поиграе с мъжа си пък дори и малко насила. Ако покаже интерес към играта всичко може и да е различно.

21.   20, а защо той не покаже интерес към нейните хобита, а тя трябва да показва интерес към неговото хоби, което между другото издава че той има огромни дефицити в общуването и е адски незрял?
На 30 години мъж да цъка игрички, смешна работа.

22.   21, какво лошо има да си на 30 и да "цъкаш игрички"? Човекът така разпуска.

Авторке, той постоянно ли играе или просто ти си втълпяваш, че е постоянно на плейстейшъна.

23.   По-добре да играе игри на компютъра отколкото да си играе игрички с други жени. Това да са му кусурите. Има мъже, които се напиват после бият жените си, употребяват наркотици, хазартни личности са. Радвайте се, че попадате на такива а не на разни наркомани и алкохолици.
Какво лошо има, че един мъж играе игри. Естествено, че не е добре да е на лаптопа цял ден но поне час два защо да не разпусне.
Съгласна съм, че и той трябва да покаже интерес към нейните хобита.

24.   Тези, които висят пред компютъра, гледат порно.
Може да не ходи по жени физически, но ги зяпа виртуално, самозадоволява се и сексуалният ви живот може съвсем да замре.
Умряла връзка без деца, а с деца ще бъде тотален кошмар и пълна липса на внимание.
Не си заслужава.

25.   Аз съм авторката.

За номер 24 искам да кажа че моят съпруг не гледа изобщо порно. Той има плейстейшън но както и да е. Със него за сега добре вървят нещата а и си правиме секс. Не

26.   Авторке, ако историята ти не е поредната пързалка и действително търсиш съвети и решения относно наболелия ти проблем, отговори на въпросите в мнение номер 13, за да стане ясно кое точно предизвиква нежеланието на мъжа ти към теб.

- Кифлоприземител

27.   Отново съм аз авторката

Отидох на психотерапевт и започнах лека полека да се поправям там където греша и да махам несъзнателни вярвания които ми пречат. Със секса нямаме никакъв проблем.

28.   Радвам се.

29.   26. Много добре се подържам. Мъжът ми винаги ме е харесвал. Спирам по тази тема. Сега вървят много добре нещата между нас. Просто имах проблеми и пуснах тази тема но ходих на психотерапевт и сега всичко е ок. Проблемът ми беше че прекалено се вкопчвам във мъжа си и следователно той се ядосва. Сега всичко е наред.

30.   Знаех си, че съм права.