Споделена история от Семейство

Ще запазим ли традиционно българско семейство?
Ще запазим ли традиционно българско семейство от джендърите?
Жената трябва да е домакина по призвание всичко друго е западна пропаганда!
Защо жените бягат от кухнята?

Коментари

51-54 от 54

60.   54, мъж който е физически много силен, няма как да е потиснат от жена. Ако възникне спор с нея с физическа сила се решава всеки проблем, и познай кой ще отнесе последствията? Традиционни семейства за радост на българите и за ужас на феминистките все още има, при които мъжът е глава на семейството

66.   Авторе, и 100 такива теми да напишеш 21 век не е 19, така че ако си представяш живот като описания в произнеденията на класиците ни (Иван Вазов, Йовков, Елин Пелин и т. н. ), просто няма как да ти се получи. Не си някой чорбаджия, че цялото семейство да се върти около теб и твоите желания и колкото по-бързо го приемеш, толкова по-лесен ще е животът ти, защото и да пишеш и да не пишеш тук, времето назад няма как да върнеш. След 2 световни войни и още куп други събития, няма как светът да е същият. Умният човек просто приема нещата, които не може да промени, глупавия... няма смисъл да го коментираме.
Така, че нямаш особен избор в това отношение. И на мен не всичко ми харесва, но както казах, не съм на 10, че да си мисля, че мога да променя света така както аз искам, мога обаче да променя собствения си живот и да се опитам да живея комфортно съобразно обстановката (примерно да завърша още едно образование, което ми дава шанс за по-добра работа, да се преместя в друга държава с по-спокоен живот и т. н. ). Това е, другото е литература, в която разбира се няма нищо лошо, но няма как да повлияе на света, а е написана за забавление.

67.   Номер 23 е написал прекрасен коментар, който дава тотален и изчерпателен отговор на темата!

Оттам нататък няма смисъл да се дискутира повече! Всичко друго е излишно.

68.   Не

51-54 от 54