Споделена история от Семейство

Младост и деца
Винаги ми е било интересно, защо хората избират да станат родители в ранна възраст? Под ранна имам предвид 18-26 че и до 30 за мен е ранна но за повечето не. Та в живота има толкова неща, които да правиш, защо си изхвърляш младостта в кофата, знам сега ще ме нападнете всичките които имате деца на по 20-25 Еми нападайте, но това е реалността. Да уточня говоря за времето сега не преди 20-30-40 години когато са раждали на по 17-20 и е било нормално. А сега толкова възможности-пътувания, забавления, развитие и още и още опознаване на света и всякакви такива те раждат на 20 и се забиват в кварталния парк или кафе и дотам. Сега не почвайте с глупостите че с дете/деца живота не спира че пак пътувате че пак всичко да да бля бля глупости на търкалета и сами не си вярвате. Не искам някой да ме разбере погрешно семейството и децата са много хубаво нещо което става в определен етап. Аз обичам децата, дразнят ме хората, които ги създават защото така трябва…а те са доста. Позната роди дете на приятеля си на 19г(той е на 26) защото видиш ли ти приятелите му се подигравали, че той вече закъснявал всичките му познати имали деца на тези години той обаче бил закъснял. Без собствен дом, без доходи или с много лоши такива на мъжа правят дете защото е време стари са вече (18, 26г)не ме разбирайте погрешно знам че ще отнеса много негативни и заядливи коментари. Но това е истината колкото и да не ви харесва. Опознайте света, намерете Вашата си работа, пътувайте и опознавайте. Забавлявайте се докато сте млади, не слушайте хората с деца които ви казват че нищо не се променя напротив променя се и до доста. Примери колкото щеш. Просто когато имате деца на по 18-26-7 изпускате доста, за което после съжалявате. А пък като прочета, че някой е решил да има деца на 18-20 за да може като е на 40 и те вече са самостоятелни тогава да почва да живее и едновременно ми е смешно едновременно си мисля, тия хора имат ли нещо в главата или е само за украса. Да коментирате, че правите деца млади и на 40 тепърва почвате живот е смешно и не е така. Да не мислите, че да сте на 40-45 е като да сте на 20-25 ами изненада не е така. На 45 какво ще почнете тепърва да обикаляте света ли? Или ще ходите на купони, или пък ще се събирате с приятели както на 20? Много по правилно е да изживееш истинската си Младост която е от 18-30 от колкото да смяташ че на 45 тепърва почва живота. Ами не почва тогава колокото и усилено някой хора да го твърдят. Като родите на 20 съсипвате младостта си това е истината.. макар и някой хора да не я приемат. А когато имаш деца/семейство на 30-35 примерно когато децата ти порастнат ще си на около 52-55 зависи и горе долу същото като на 45 но когато си имал дете на 20 си изхвърлил най хубавите си години а когато го направиш на 35 си поживял, видял това онова въобще оползотворил младостта си както сметнеш за добре.
Ж 23

Коментари

51-51 от 51

52.   50 мисля, че човек никога не е готов за предстоящите неща, никога не сме осъзнати за бъдещите планове и винаги хората се притесняваме, но това вече е друг проблем слабост на характера нервшитвлност замисли се казваш родих на 23 и сега съм друг човек ако беше родила на 33 сега щеше да си на онова ниво от 23 защото всъщност грижата за собственото ти дете те е възпитала и е отворила в теб потенциала на човеа които си сега и ако не беше преминала през това сега щеше още да умееш да мислиш само за себе си. А за икономическоя фактор мога да кажа едно пари никога няма да има винаги ще е едно и също хората на 23 и на 33 са едно и също нещо не ти ли е дошъл акъла тогава и по късно няма да дойде от към бизнес така да го кажа просто едни хора са търговци други са бачкатори и в 99 процента това не се променя с годините вижте циганите на тях не им дреме и правят деца и са по добре от нас и повече пари имат от всякъде скубят и си гледат децата не в мизерия защото имат повееч пари от масата българи просто са неграмотни това е.

51-51 от 51